U9
South Bruce Blades
@ Mt. Forest RamsU9LB32
Mount Forest Sports
U9
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Walkerton CapitalsU9LC51
Walkerton
U9
Arthur Vipers
@ Central Perth PredatorsU9LD11
Elma-Logan Arena
U9MD
AEMHA Ice Dogs A MD
@ Shallow Lake Lakers MDU9MDFA31
Shallow Lake & Distr
U9
Shallow Lake Lakers
@ Kincardine Kinucks 1U9LC20
Tiverton Arena
U11
Huron-Bruce Blizzard Grey
@ Walkerton Capitals 1L11MN18
Walkerton
U9
Minto Mad Dogs
@ Wingham IronmenU9LC61
Wingham
U9
Wallace Sabres
@ Drayton DefendersU9LB17
PMD Arena
U18
Owen Sound Jr. Attack
@ Saugeen Shores Storm 1L18WN15
Southampton
U9
Blyth-Brussels Crusaders
@ Zurich ThunderU9LD46
Zurich
U11
South Bruce Blades
@ Goderich Sailors WhiteL11WS9
Goderich MRC
U9MD
Owen Sound Jr. Attack MD
@ Bruce Peninsula Predators MDU9MDFA11
Lions Head
U9
Howick Hornets
@ Kincardine Kinucks 2U9LC29
Tiverton Arena
U9MD
Kincardine Kinucks MD
@ Wingham Ironmen MDU9MDFB32
Wingham
U9MD
Mt. Forest Rams MD
@ Drayton Defenders MDU9MDFA15
PMD Arena
U9
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Bruce Peninsula PredatorsU9LA11
Lions Head
U15
TCDMHA Rebels
@ Mt. Forest RamsL15WN5
Mount Forest Sports
U15
Bruce Peninsula Predators
@ Walkerton CapitalsL15WN14
Walkerton
U11
Kincardine Kinucks 2
@ Bruce Peninsula Predators RedL11WN6
Lions Head
U11
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Bruce Peninsula Predators BlackL11WN3
Lions Head
U11
Saugeen Shores Storm 4
@ Saugeen Shores Storm 1L11SN13
Port Elgin Plex
U18
Listowel Cyclones 1
@ Wingham IronmenL18WS17
Wingham
U13
Saugeen Shores Storm 2
@ Kincardine Kinucks SuperheatL13SN7
Davidson Centre
U11
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Walkerton Capitals 2L11WN20
Walkerton
U11
Zurich Thunder
@ Howick Hornets GreenL11E9
Howick Community Cen
U15
Central Perth Predators
@ Minto Mad DogsL15WS11
Palmerston Arena
U18
Blyth-Brussels Crusaders
@ Central Perth PredatorsL18MS11
PERC
U13
Saugeen Shores Storm 3
@ Saugeen Shores Storm 1L13WN9
Southampton
U13
Central Perth Predators
@ Walkerton Capitals 1L13SS13
Walkerton
U15
Mid-Huron Huskies 2
@ South Bruce BladesL15MS23
Teeswater Arena
U13
Wingham Ironmen Yellow
@ Minto Mad DogsL13SS9
Palmerston Arena
U9
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ AEMHA Ice Dogs BU9LA9
Tara CC
U13
Kincardine Kinucks Superheat
@ Bruce Peninsula Predators RedL13SN1
Wiarton Arena
U11
Wingham Ironmen Blue
@ Listowel Cyclones 2L11MS7
Steve Kerr Complex
U11
Owen Sound Jr. Attack Red
@ TCDMHA RebelsL11SN26
Keady Arena
U18
Saugeen Shores Storm 1
@ Bruce Peninsula PredatorsL18WN3
Wiarton Arena
U13
Blyth-Brussels Crusaders
@ Listowel CyclonesL13MS13
Steve Kerr Complex
U18
Mid-Huron Huskies 1
@ Blyth-Brussels CrusadersL18MS7
Brussels
U18
Saugeen Shores Storm 2
@ Huron-Bruce Blizzard GreyL18MN3
Ripley
U9
Shallow Lake Lakers
@ TCDMHA RebelsU9LA47
Keady Arena
U11
Huron-Bruce Blizzard White
@ Saugeen Valley Steelheads 3L11SS34
Durham CC
U11
Blyth-Brussels Crusaders
@ Central Perth PredatorsL11WS5
Elma-Logan Arena
U9MD
Walkerton Capitals MD
@ Huron-Bruce Blizzard MDU9MDFB3
Lucknow Arena
U9MD
Kincardine Kinucks MD
@ Saugeen Shores Storm MDU9MDFB15
Tara CC
U11
Mt. Forest Rams
@ Listowel Cyclones 1L11MS2
Steve Kerr Complex
U13
Mt. Forest Rams
@ South Bruce BladesL13WS7
Mildmay Carrick Recr
U15
Shallow Lake Lakers
@ Saugeen Shores Storm 2L15MN18
Southampton
U9MD
Blyth-Brussels Crusaders MD
@ Mid-Huron Huskies MDU9MDFC20
Bayfield
U15
Mid-Huron Huskies 1
@ Saugeen Valley SteelheadsL15MS20
Durham CC
U11
Arthur Vipers
@ Howick Hornets GreenL11E7
Howick Community Cen
U13
Wingham Ironmen Blue
@ Saugeen Valley SteelheadsL13WS6
Normanby Arena
U15
TCDMHA Rebels
@ Bruce Peninsula PredatorsL15WN3
Lions Head
U9
Walkerton Capitals
@ Howick HornetsU9LC1
Howick Community Cen
U11
Saugeen Valley Steelheads 3
@ Minto Mad DogsL11SS21
Palmerston Arena
U11
Saugeen Shores Storm 2
@ AEMHA Ice Dogs AL11MN2
Tara CC
U9
AEMHA Ice Dogs B
@ South Bruce BladesU9LC44
Mildmay Carrick Recr
U13
Mitchell Meteors
@ Mid-Huron Huskies 1L13MS17
Seaforth Arena
U11
Goderich Sailors Black
@ Saugeen Valley Steelheads 1L11SS27
Hanover P&H Centre
U9
Huron-Bruce Blizzard
@ Wallace SabresU9LB63
Wallace
U18
Owen Sound Jr. Attack
@ Kincardine Kinucks 1L18WN6
Davidson Centre
U18
Walkerton Capitals
@ Saugeen Valley SteelheadsL18MN21
Hanover P&H Centre
U18
Mid-Huron Huskies 1
@ Central Perth PredatorsL18MS10
PERC
U11
Walkerton Capitals 2
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL11WN16
JMRRC (1 - West)
U9MD
Listowel Cyclones MD
@ Central Perth Predators MDU9MDFC8
PERC
U11
Central Perth Predators
@ Blyth-Brussels CrusadersL11WS1
Brussels
U18
Wingham Ironmen
@ Mid-Huron Huskies 2L18WS9
Central Huron CC
U9MD
Walkerton Capitals MD
@ Saugeen Shores Storm MDU9MDFB17
Port Elgin Plex
U18
Huron-Bruce Blizzard Grey
@ Saugeen Shores Storm 2L18MN16
Southampton
U13
Listowel Cyclones
@ Goderich SailorsL13MS9
Goderich MRC
U18
Listowel Cyclones 2
@ Mt. Forest RamsL18WS14
Mount Forest Sports
U18
Blyth-Brussels Crusaders
@ Mitchell MeteorsL18MS18
Mitchell Arena
U15
Bruce Peninsula Predators
@ Owen Sound Jr. Attack WhiteL15WN10
JMRRC (2 - East)
U11
Mid-Huron Huskies 1
@ Goderich Sailors BlackL11SS6
Goderich MRC
U11
Kincardine Kinucks 2
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL11WN15
JMRRC (2 - East)
U9MD
Bruce Peninsula Predators MD
@ Owen Sound Jr. Attack MDU9MDFA30
JMRRC (1 - West)
U13
Shallow Lake Lakers Black
@ TCDMHA RebelsL13MN17
Keady Arena
U9
TCDMHA Rebels
@ Shallow Lake LakersU9LA40
Shallow Lake & Distr
U13
Saugeen Valley Steelheads
@ South Bruce BladesL13WS8
Teeswater Arena
U11
Saugeen Shores Storm 2
@ Walkerton Capitals 1L11MN19
Walkerton
U9
Bruce Peninsula Predators
@ Owen Sound Jr. Attack GoldU9LA26
JMRRC (1 - West)
U13
Howick Hornets
@ Mitchell MeteorsL13MS20
Mitchell Arena
U9
Mitchell Meteors
@ Blyth-Brussels CrusadersU9LD6
Brussels
U9MD
Shallow Lake Lakers MD
@ AEMHA Ice Dogs A MDU9MDFA4
Chesley
U9MD
Wingham Ironmen MD
@ Saugeen Valley Steelheads MDU9MDFB24
Durham CC
U9
Saugeen Valley Steelheads 2
@ Wallace SabresU9LB58
Wallace
U11
Drayton Defenders
@ Saugeen Valley Steelheads 2L11SS31
Normanby Arena
U9
Wingham Ironmen
@ Kincardine Kinucks 1U9LC21
Tiverton Arena
U13
Mt. Forest Rams
@ Wingham Ironmen BlueL13WS10
Wingham
U11
Zurich Thunder
@ Arthur VipersL11E3
Arthur
U13
Drayton Defenders
@ Blyth-Brussels CrusadersL13MS1
Brussels
U9
Mid-Huron Huskies
@ Minto Mad DogsU9LB25
Harriston CC
U11
TCDMHA Rebels
@ Saugeen Shores Storm 4L11SN19
Southampton
U9
Arthur Vipers
@ Walkerton CapitalsU9LC54
Walkerton
U9
Drayton Defenders
@ Saugeen Valley Steelheads 1U9LB44
Normanby Arena
U11
Kincardine Kinucks 1
@ Saugeen Shores Storm 1L11SN12
Port Elgin Plex
U15
South Bruce Blades
@ Blyth-Brussels CrusadersL15MS4
Brussels
U11
Shallow Lake Lakers Yellow
@ AEMHA Ice Dogs AL11MN3
Chesley
U11
Kincardine Kinucks 2
@ Bruce Peninsula Predators BlackL11WN2
Wiarton Arena
U15
Walkerton Capitals
@ Owen Sound Jr. Attack WhiteL15WN11
JMRRC (1 - West)
U11
Mt. Forest Rams
@ Wingham Ironmen BlueL11MS15
Wingham
U13
Bruce Peninsula Predators Red
@ Saugeen Shores Storm 2L13SN13
Southampton
U15
Saugeen Valley Steelheads
@ Mid-Huron Huskies 2L15MS15
Hensall Arena
U13
Huron-Bruce Blizzard
@ Saugeen Shores Storm 3L13WN11
Southampton
U15
Huron-Bruce Blizzard
@ Mid-Huron Huskies 1L15MS13
Hensall Arena
U13
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Walkerton Capitals 2L13MN21
Walkerton
U9MD
Central Perth Predators MD
@ Listowel Cyclones MDU9MDFC13
Steve Kerr Complex
U13
Kincardine Kinucks Superheat
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL13SN11
JMRRC (1 - West)
U18
Saugeen Valley Steelheads
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL18MN9
Lucknow Arena
U9MD
Drayton Defenders MD
@ Mt. Forest Rams MDU9MDFA20
Mount Forest Sports
U18
Central Perth Predators
@ Mid-Huron Huskies 1L18MS15
Seaforth Arena
U11
Goderich Sailors White
@ Mitchell MeteorsL11WS15
Mitchell Arena
U15
Listowel Cyclones
@ Goderich SailorsL15WS3
Goderich MRC
U15
Saugeen Shores Storm 2
@ Owen Sound Jr. Attack RedL15MN11
JMRRC (1 - West)
U15
Kincardine Kinucks Royal Lepage
@ Shallow Lake LakersL15MN19
Shallow Lake & Distr
U15
Central Perth Predators
@ Kincardine Kinucks LighthouseL15WS5
Tiverton Arena
U18
Huron-Bruce Blizzard Grey
@ Walkerton CapitalsL18MN27
Walkerton
U9
Mid-Huron Huskies
@ Goderich SailorsU9LD75
Goderich MRC
U13
Minto Mad Dogs
@ Central Perth PredatorsL13SS2
Elma-Logan Arena
U9MD
Shallow Lake Lakers MD
@ Mt. Forest Rams MDU9MDFA24
Mount Forest Sports
U9MD
Wingham Ironmen MD
@ Walkerton Capitals MDU9MDFB29
Walkerton
U11
Listowel Cyclones 2
@ Mt. Forest RamsL11MS11
Mount Forest Sports
U13
Saugeen Shores Storm 3
@ Huron-Bruce BlizzardL13WN6
Lucknow Arena
U13
South Bruce Blades
@ Mt. Forest RamsL13WS2
Mount Forest Sports
U13
Shallow Lake Lakers Black
@ AEMHA Ice Dogs BL13MN5
Paisley Arena
U11
Saugeen Valley Steelheads 1
@ Mid-Huron Huskies 2L11SS20
Hensall Arena
U13
Bruce Peninsula Predators Red
@ Shallow Lake Lakers YellowL13SN17
Shallow Lake & Distr
U9
Mitchell Meteors
@ Listowel CyclonesU9LD19
Steve Kerr Complex
U11
Kincardine Kinucks 1
@ AEMHA Ice Dogs BL11SN1
Paisley Arena
U9
Arthur Vipers
@ Drayton DefendersU9LB12
PMD Arena
U11
AEMHA Ice Dogs A
@ Shallow Lake Lakers YellowL11MN13
Shallow Lake & Distr
U18
Saugeen Shores Storm 1
@ Owen Sound Jr. AttackL18WN10
Bayshore
U18
Shallow Lake Lakers
@ Kincardine Kinucks 1L18WN8
Tiverton Arena
U15
Drayton Defenders
@ Saugeen Valley SteelheadsL15MS19
Durham CC
U15
Minto Mad Dogs
@ Mitchell MeteorsL15WS15
Elma-Logan Arena
U9MD
Owen Sound Jr. Attack MD
@ Drayton Defenders MDU9MDFA16
PMD Arena
U11
TCDMHA Rebels
@ Shallow Lake Lakers BlackL11SN23
Shallow Lake & Distr
U11
Arthur Vipers
@ Zurich ThunderL11E10
Zurich
U18
Wingham Ironmen
@ Listowel Cyclones 2L18WS8
Steve Kerr Complex
U9
Central Perth Predators
@ Blyth-Brussels CrusadersU9LD8
Blyth
U15
AEMHA Ice Dogs B
@ Owen Sound Jr. Attack RedL15MN12
Bayshore
U18
Huron-Bruce Blizzard White
@ Kincardine Kinucks Scotia Bank 2L18MN15
Tiverton Arena
U15
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Walkerton CapitalsL15WN15
Walkerton
U11
Goderich Sailors White
@ Blyth-Brussels CrusadersL11WS2
Blyth
U9
Kincardine Kinucks 2
@ Huron-Bruce BlizzardU9LC17
Ripley
U11
Saugeen Valley Steelheads 3
@ Goderich Sailors BlackL11SS8
Goderich MRC
U11
Saugeen Shores Storm 1
@ Owen Sound Jr. Attack RedL11SN9
Bayshore
U9MD
Bruce Peninsula Predators MD
@ AEMHA Ice Dogs A MDU9MDFA1
Chesley
U18
Mid-Huron Huskies 2
@ Mt. Forest RamsL18WS15
Mount Forest Sports
U15
South Bruce Blades
@ Wingham IronmenL15MS28
Wingham
U15
Owen Sound Jr. Attack White
@ TCDMHA RebelsL15WN12
JMRRC (1 - West)
U15
Kincardine Kinucks Royal Lepage
@ Saugeen Shores Storm 2L15MN17
Southampton
U18
Mid-Huron Huskies 1
@ Mitchell MeteorsL18MS20
Mitchell Arena
U9MD
Huron-Bruce Blizzard MD
@ Kincardine Kinucks MDU9MDFB7
Tiverton Arena
U9MD
AEMHA Ice Dogs A MD
@ Shallow Lake Lakers MDU9MDFA36
Shallow Lake & Distr
U9
Saugeen Valley Steelheads 1
@ Kincardine Kinucks 1U9LC22
Tiverton Arena
U11
Minto Mad Dogs
@ Saugeen Valley Steelheads 2L11SS32
Normanby Arena
U11
Shallow Lake Lakers Yellow
@ Walkerton Capitals 1L11MN20
Walkerton
U15
Saugeen Valley Steelheads
@ Huron-Bruce BlizzardL15MS10
Ripley
U13
AEMHA Ice Dogs A
@ Shallow Lake Lakers BlackL13MN14
Shallow Lake & Distr
U15
Goderich Sailors
@ Kincardine Kinucks LighthouseL15WS6
Tiverton Arena
U13
Saugeen Shores Storm 1
@ Bruce Peninsula Predators BlackL13WN2
Wiarton Arena
U15
Listowel Cyclones
@ Central Perth PredatorsL15WS2
PERC
U13
Kincardine Kinucks MicroAge
@ Walkerton Capitals 2L13MN20
Walkerton
U11
Mt. Forest Rams
@ Wingham Ironmen YellowL11MS19
Wingham
U18
Saugeen Valley Steelheads
@ Huron-Bruce Blizzard GreyL18MN4
Ripley
U18
Saugeen Shores Storm 2
@ Kincardine Kinucks Scotia Bank 2L18MN12
Tiverton Arena
U18
Mid-Huron Huskies 2
@ Listowel Cyclones 1L18WS2
Steve Kerr Complex
U11
Blyth-Brussels Crusaders
@ Goderich Sailors WhiteL11WS12
Goderich MRC
U9MD
Huron-Bruce Blizzard MD
@ Saugeen Valley Steelheads MDU9MDFB19
Hanover P&H Centre
U13
Mid-Huron Huskies 2
@ Minto Mad DogsL13SS11
Palmerston Arena
U9
TCDMHA Rebels
@ AEMHA Ice Dogs BU9LA4
Tara CC
U15
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Bruce Peninsula PredatorsL15WN2
Wiarton Arena
U13
Kincardine Kinucks Superheat
@ Saugeen Shores Storm 2L13SN14
Southampton
U11
Wingham Ironmen Yellow
@ Listowel Cyclones 2L11MS8
Steve Kerr Complex
U11
Saugeen Shores Storm 3
@ TCDMHA RebelsL11SN28
Keady Arena
U13
AEMHA Ice Dogs B
@ Owen Sound Jr. Attack RedL13MN10
Bayshore
U11
Saugeen Shores Storm 2
@ Huron-Bruce Blizzard GreyL11MN6
Ripley
U18
Shallow Lake Lakers
@ Bruce Peninsula PredatorsL18WN4
Wiarton Arena
U13
Mitchell Meteors
@ Listowel CyclonesL13MS15
Steve Kerr Complex
U13
Mid-Huron Huskies 1
@ Howick HornetsL13MS12
Howick Community Cen
U18
Central Perth Predators
@ Blyth-Brussels CrusadersL18MS6
Brussels
U18
Saugeen Valley Steelheads
@ Walkerton CapitalsL18MN30
Walkerton
U9
Kincardine Kinucks 2
@ TCDMHA RebelsU9LA48
Keady Arena
U11
Saugeen Valley Steelheads 2
@ Saugeen Valley Steelheads 3L11SS36
Durham CC
U9MD
Saugeen Valley Steelheads MD
@ Walkerton Capitals MDU9MDFB28
Walkerton
U9MD
Listowel Cyclones MD
@ Mid-Huron Huskies MDU9MDFC22
Bayfield
U15
Blyth-Brussels Crusaders
@ Saugeen Valley SteelheadsL15MS18
Durham CC
U9
Bruce Peninsula Predators
@ Saugeen Valley Steelheads 1U9LB38
Hanover P&H Centre
U11
Central Perth Predators
@ Mitchell MeteorsL11WS14
Mitchell Arena
U9
Zurich Thunder
@ Huron-Bruce BlizzardU9LC10
Lucknow Arena
U11
Goderich Sailors Black
@ Minto Mad DogsL11SS24
Palmerston Arena
U11
Wingham Ironmen Yellow
@ Wingham Ironmen BlueL11MS16
Wingham
U18
Listowel Cyclones 2
@ Mid-Huron Huskies 2L18WS11
Central Huron CC
U9
Mt. Forest Rams
@ South Bruce BladesU9LC40
Mildmay Carrick Recr
U13
Goderich Sailors
@ Mid-Huron Huskies 1L13MS18
Seaforth Arena
U9
Howick Hornets
@ Wallace SabresU9LB55
Wallace
U9
Walkerton Capitals
@ Arthur VipersU9LB8
Arthur
U13
Walkerton Capitals 2
@ TCDMHA RebelsL13MN18
Keady Arena
U13
Shallow Lake Lakers Yellow
@ Bruce Peninsula Predators RedL13SN4
Lions Head
U11
Bruce Peninsula Predators Black
@ Bruce Peninsula Predators RedL11WN5
Wiarton Arena
U18
Saugeen Shores Storm 2
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL18MN8
Ripley
U18
Bruce Peninsula Predators
@ Saugeen Shores Storm 1L18WN13
Southampton
U15
Mid-Huron Huskies 2
@ Mid-Huron Huskies 1L15MS12
Hensall Arena
U15
Saugeen Shores Storm 1
@ AEMHA Ice Dogs BL15MN4
Tara CC
U18
Kincardine Kinucks Scotia Bank 2
@ Saugeen Valley SteelheadsL18MN25
Hanover P&H Centre
U18
Arthur Vipers 1
@ Central Perth PredatorsL18MS12
PERC
U18
Owen Sound Jr. Attack
@ Shallow Lake LakersL18WN19
Shallow Lake & Distr
U11
AEMHA Ice Dogs B
@ Owen Sound Jr. Attack RedL11SN8
Bayshore
U9
Saugeen Valley Steelheads 1
@ Mt. Forest RamsES9Z2
Harriston CC
U18
Blyth-Brussels Crusaders
@ Arthur Vipers 1L18MS1
Arthur
U13
Mitchell Meteors
@ Goderich SailorsL13MS8
Goderich MRC
U18
Kincardine Kinucks 1
@ Bruce Peninsula PredatorsL18WN1
Lions Head
U18
Listowel Cyclones 1
@ Mt. Forest RamsL18WS13
Mount Forest Sports
U15
Mid-Huron Huskies 1
@ Blyth-Brussels CrusadersL15MS3
Brussels
U18
Listowel Cyclones 2
@ Wingham IronmenL18WS18
Wingham
U9
Mt. Forest Rams
@ Owen Sound Jr. Attack RedES9Z4
Bayshore
U9MD
Bruce Peninsula Predators MD
@ Owen Sound Jr. Attack MDESMD9E8
JMRRC (1 - West)
U9
Mid-Huron Huskies
@ Goderich SailorsES9V1
Goderich MRC
U11
Wingham Ironmen Blue
@ Mt. Forest RamsL11MS10
Mount Forest Sports
U9
Drayton Defenders
@ Arthur VipersES9X2
Arthur
U9
Wallace Sabres
@ Blyth-Brussels Crusaders MDES9X6
Blyth
U11
Saugeen Valley Steelheads 2
@ Mid-Huron Huskies 1L11SS16
Hensall Arena
U11
Saugeen Shores Storm 3
@ Owen Sound Jr. Attack RedL11SN10
JMRRC (2 - East)
U15
Mid-Huron Huskies 2
@ Drayton DefendersL15MS6
PMD Arena
U11
Howick Hornets Green
@ Arthur VipersL11E2
Arthur
U13
Mid-Huron Huskies 1
@ Blyth-Brussels CrusadersL13MS3
Brussels
U9
Walkerton Capitals
@ Minto Mad DogsES9W4
Harriston CC
U11
Huron-Bruce Blizzard Grey
@ Shallow Lake Lakers YellowL11MN14
Shallow Lake & Distr
U18
Kincardine Kinucks 1
@ Owen Sound Jr. AttackL18WN11
JMRRC (1 - West)
U11
Walkerton Capitals 2
@ Bruce Peninsula Predators RedL11WN8
Lions Head
U11
Shallow Lake Lakers Black
@ Saugeen Shores Storm 1L11SN11
Port Elgin Plex
U9
Blyth-Brussels Crusaders
@ Huron-Bruce BlizzardES9U4
Ripley
U11
AEMHA Ice Dogs A
@ Saugeen Shores Storm 2L11MN12
Southampton
U13
Walkerton Capitals 2
@ AEMHA Ice Dogs AL13MN3
Paisley Arena
U11
Saugeen Valley Steelheads 1
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL11SS9
Ripley
U13
Shallow Lake Lakers Yellow
@ Saugeen Shores Storm 2L13SN16
Southampton
U11
Listowel Cyclones 1
@ Wingham Ironmen YellowL11MS17
Wingham
U13
TCDMHA Rebels
@ Owen Sound Jr. Attack RedL13MN11
JMRRC (1 - West)
U18
Mitchell Meteors
@ Blyth-Brussels CrusadersL18MS8
Brussels
U9
TCDMHA Rebels
@ Kincardine Kinucks 2ES9Y9
Davidson Centre
U15
Mt. Forest Rams
@ Bruce Peninsula PredatorsL15WN1
Lions Head
U13
Bruce Peninsula Predators Red
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL13SN12
JMRRC (1 - West)
U13
Minto Mad Dogs
@ Walkerton Capitals 1L13SS15
Walkerton
U13
Bruce Peninsula Predators Black
@ Saugeen Shores Storm 1L13WN7
Port Elgin Plex
U15
South Bruce Blades
@ Mid-Huron Huskies 1L15MS14
Hensall Arena
U18
Arthur Vipers 1
@ Mid-Huron Huskies 1L18MS13
Seaforth Arena
U11
Saugeen Shores Storm 4
@ Kincardine Kinucks 1L11SN6
Tiverton Arena
U15
AEMHA Ice Dogs B
@ Saugeen Shores Storm 2L15MN16
Port Elgin Plex
U13
Shallow Lake Lakers Black
@ Kincardine Kinucks MicroAgeL13MN8
Tiverton Arena
U18
Saugeen Valley Steelheads
@ Saugeen Shores Storm 2L18MN19
Southampton
U15
Saugeen Shores Storm 1
@ Kincardine Kinucks Royal LepageL15MN9
Tiverton Arena
U9
Bruce Peninsula Predators
@ TCDMHA RebelsES9Y11
Keady Arena
U9
AEMHA Ice Dogs B
@ Walkerton CapitalsES9W10
Walkerton
U9MD
Central Perth Predators MD
@ Owen Sound Jr. Attack MDESMD9E9
JMRRC (2 - East)
U11
Saugeen Valley Steelheads 1
@ Drayton DefendersL11SS1
PMD Arena
U11
Wingham Ironmen Yellow
@ Listowel Cyclones 1L11MS4
Steve Kerr Complex
U11
Minto Mad Dogs
@ Mid-Huron Huskies 2L11SS17
Hensall Arena
U9MD
AEMHA Ice Dogs A MD
@ Shallow Lake Lakers MDESMD9F8
Shallow Lake & Distr
U9
Saugeen Valley Steelheads 1
@ Owen Sound Jr. Attack RedES9Z5
JMRRC (2 - East)
U11
Kincardine Kinucks 2
@ Walkerton Capitals 2L11WN19
Walkerton
U13
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Bruce Peninsula Predators RedL13SN2
Wiarton Arena
U13
Listowel Cyclones
@ Mid-Huron Huskies 1L13MS16
Hensall Arena
U18
Kincardine Kinucks Scotia Bank 2
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL18MN7
Lucknow Arena
U9MD
Mitchell Meteors MD
@ Drayton Defenders MDESMD9G2
PMD Arena
U11
Walkerton Capitals 1
@ Shallow Lake Lakers YellowL11MN16
Shallow Lake & Distr
U18
Mitchell Meteors
@ Central Perth PredatorsL18MS9
PERC
U11
Saugeen Shores Storm 4
@ Shallow Lake Lakers BlackL11SN25
Shallow Lake & Distr
U13
Huron-Bruce Blizzard
@ Bruce Peninsula Predators BlackL13WN1
Wiarton Arena
U11
Howick Hornets Gold
@ Zurich ThunderL11E11
Zurich
U18
Mt. Forest Rams
@ Listowel Cyclones 2L18WS7
Steve Kerr Complex
U13
Walkerton Capitals 1
@ Wingham Ironmen YellowL13SS20
Wingham
U15
Saugeen Shores Storm 2
@ Saugeen Shores Storm 1L15MN15
Port Elgin Plex
U15
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Kincardine Kinucks Royal LepageL15MN8
Tiverton Arena
U9
Blyth-Brussels Crusaders MD
@ Drayton DefendersES9X7
PMD Arena
U18
Mid-Huron Huskies 1
@ Arthur Vipers 1L18MS3
Arthur
U11
South Bruce Blades
@ Blyth-Brussels CrusadersL11WS4
Blyth
U9
Saugeen Valley Steelheads 2
@ Howick HornetsES9S6
Howick Community Cen
U9MD
Central Perth Predators MD
@ Bruce Peninsula Predators MDESMD9E2
Wiarton Arena
U15
AEMHA Ice Dogs A
@ Shallow Lake LakersL15MN20
Shallow Lake & Distr
U11
Kincardine Kinucks 1
@ Saugeen Shores Storm 3L11SN15
Southampton
U13
Saugeen Valley Steelheads
@ Wingham Ironmen BlueL13WS11
Wingham
U15
Kincardine Kinucks Lighthouse
@ Listowel CyclonesL15WS8
Steve Kerr Complex
U15
Blyth-Brussels Crusaders
@ Wingham IronmenL15MS25
Wingham
U15
Owen Sound Jr. Attack White
@ Mt. Forest RamsL15WN4
Mount Forest Sports
U11
Mid-Huron Huskies 2
@ Mid-Huron Huskies 1L11SS14
Hensall Arena
U13
Saugeen Shores Storm 2
@ Shallow Lake Lakers YellowL13SN20
Shallow Lake & Distr
U9MD
Saugeen Shores Storm MD
@ Kincardine Kinucks MDESMD9G6
Tiverton Arena
U13
Kincardine Kinucks MicroAge
@ AEMHA Ice Dogs BL13MN4
Paisley Arena
U13
Walkerton Capitals 2
@ Shallow Lake Lakers BlackL13MN15
Shallow Lake & Distr
U13
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Kincardine Kinucks SuperheatL13SN6
Davidson Centre
U11
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Kincardine Kinucks 2L11WN10
Tiverton Arena
U18
Saugeen Shores Storm 2
@ Saugeen Valley SteelheadsL18MN22
Hanover P&H Centre
U15
Minto Mad Dogs
@ Listowel CyclonesL15WS9
Steve Kerr Complex
U13
Huron-Bruce Blizzard
@ Saugeen Shores Storm 1L13WN8
Southampton
U13
Mid-Huron Huskies 2
@ Walkerton Capitals 1L13SS14
Walkerton
U11
Huron-Bruce Blizzard White
@ Goderich Sailors BlackL11SS5
Goderich MRC
U18
Blyth-Brussels Crusaders
@ Mid-Huron Huskies 1L18MS14
Hensall Arena
U13
Listowel Cyclones
@ Howick HornetsL13MS11
Howick Community Cen
U18
Kincardine Kinucks Scotia Bank 2
@ Huron-Bruce Blizzard GreyL18MN2
Ripley
U15
Blyth-Brussels Crusaders
@ Mid-Huron Huskies 2L15MS16
Seaforth Arena
U15
Saugeen Valley Steelheads
@ South Bruce BladesL15MS24
Teeswater Arena
U18
Bruce Peninsula Predators
@ Kincardine Kinucks 1L18WN5
Tiverton Arena
U18
Shallow Lake Lakers
@ Saugeen Shores Storm 1L18WN16
Southampton
U18
Wingham Ironmen
@ Listowel Cyclones 1L18WS4
Steve Kerr Complex
U11
Listowel Cyclones 1
@ Mt. Forest RamsL11MS12
Mount Forest Sports
U9MD
Mt. Forest Rams MD
@ Saugeen Valley Steelheads MDESMD9H12
Durham CC
U11
Central Perth Predators
@ Goderich Sailors WhiteL11WS11
Goderich MRC
U13
South Bruce Blades
@ Saugeen Valley SteelheadsL13WS5
Hanover P&H Centre
U9
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ AEMHA Ice Dogs BES9W3
Tara CC
U13
Saugeen Shores Storm 2
@ Bruce Peninsula Predators RedL13SN3
Wiarton Arena
U13
Central Perth Predators
@ Wingham Ironmen YellowL13SS17
Wingham
U15
Mitchell Meteors
@ Goderich SailorsL15WS4
Goderich MRC
U15
Mid-Huron Huskies 1
@ Wingham IronmenL15MS27
Wingham
U13
Bruce Peninsula Predators Black
@ Huron-Bruce BlizzardL13WN4
Ripley
U13
Saugeen Shores Storm 1
@ Saugeen Shores Storm 3L13WN12
Port Elgin Plex
U13
Minto Mad Dogs
@ Mid-Huron Huskies 2L13SS6
Central Huron CC
U18
Huron-Bruce Blizzard Grey
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL18MN6
Lucknow Arena
U18
Mt. Forest Rams
@ Wingham IronmenL18WS20
Wingham
U18
Kincardine Kinucks Scotia Bank 2
@ Walkerton CapitalsL18MN29
Walkerton
U11
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Saugeen Shores Storm 4L11SN20
Port Elgin Plex
U9
Goderich Sailors
@ Mid-Huron HuskiesES9V4
Bayfield
U13
Howick Hornets
@ Blyth-Brussels CrusadersL13MS2
Blyth
U11
Howick Hornets Green
@ Howick Hornets GoldL11E5
Howick Community Cen
U11
Walkerton Capitals 1
@ Saugeen Shores Storm 2L11MN9
Tara CC
U11
Drayton Defenders
@ Saugeen Valley Steelheads 3L11SS33
Normanby Arena
U11
Listowel Cyclones 2
@ Listowel Cyclones 1L11MS1
Steve Kerr Complex
U9
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Saugeen Valley Steelheads 1ES9Z7
Durham CC
U9
Kincardine Kinucks 2
@ TCDMHA RebelsES9Y12
Keady Arena
U13
Wingham Ironmen Blue
@ South Bruce BladesL13WS9
Mildmay Carrick Recr
U15
AEMHA Ice Dogs A
@ Saugeen Shores Storm 1L15MN13
Southampton
U11
Mitchell Meteors
@ South Bruce BladesL11WS20
Teeswater Arena
U15
Shallow Lake Lakers
@ AEMHA Ice Dogs BL15MN5
Paisley Arena
U15
Huron-Bruce Blizzard
@ Blyth-Brussels CrusadersL15MS2
Blyth
U11
Saugeen Valley Steelheads 2
@ Saugeen Valley Steelheads 1L11SS26
Durham CC
U18
Saugeen Valley Steelheads
@ Kincardine Kinucks Scotia Bank 2L18MN11
Tiverton Arena
U18
Owen Sound Jr. Attack
@ Bruce Peninsula PredatorsL18WN2
Lions Head
U11
Goderich Sailors Black
@ Mid-Huron Huskies 2L11SS18
Seaforth Arena
U11
Wingham Ironmen Blue
@ Wingham Ironmen YellowL11MS20
Wingham
U9
Central Perth Predators
@ South Bruce BladesES9S10
Mildmay Carrick Recr
U18
Kincardine Kinucks 1
@ Saugeen Shores Storm 1L18WN14
Southampton
U9
Arthur Vipers
@ Wallace SabresES9X11
Wallace
U15
Goderich Sailors
@ Minto Mad DogsL15WS12
Palmerston Arena
U11
Bruce Peninsula Predators Red
@ Bruce Peninsula Predators BlackL11WN1
Wiarton Arena
U11
Saugeen Shores Storm 1
@ AEMHA Ice Dogs BL11SN2
Tara CC
U18
Walkerton Capitals
@ Kincardine Kinucks Scotia Bank 2L18MN13
Tiverton Arena
U13
Saugeen Valley Steelheads
@ Mt. Forest RamsL13WS1
Mount Forest Sports
U13
Minto Mad Dogs
@ Wingham Ironmen YellowL13SS19
Wingham
U18
Huron-Bruce Blizzard White
@ Saugeen Shores Storm 2L18MN17
Southampton
U15
Drayton Defenders
@ Mid-Huron Huskies 1L15MS11
Hensall Arena
U18
Bruce Peninsula Predators
@ Shallow Lake LakersL18WN17
Shallow Lake & Distr
U15
TCDMHA Rebels
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL15WN9
Bayshore
U15
Owen Sound Jr. Attack Red
@ AEMHA Ice Dogs AL15MN3
Chesley
U9
Shallow Lake Lakers
@ Mt. Forest RamsES9Z3
Harriston CC
U9
AEMHA Ice Dogs B
@ Owen Sound Jr. Attack GoldES9W8
JMRRC (1 - West)
U9MD
Saugeen Valley Steelheads MD
@ Listowel Cyclones MDESMD9H3
Wallace
U11
Mitchell Meteors
@ Blyth-Brussels CrusadersL11WS3
Brussels
U13
Central Perth Predators
@ Mid-Huron Huskies 2L13SS5
Central Huron CC
U9MD
Bruce Peninsula Predators MD
@ Central Perth Predators MDESMD9E5
Elma-Logan Arena
U11
Zurich Thunder
@ Howick Hornets GoldL11E6
Howick Community Cen
U15
Wingham Ironmen
@ Huron-Bruce BlizzardL15MS8
Lucknow Arena
U15
South Bruce Blades
@ Drayton DefendersL15MS7
PMD Arena
U9MD
Kincardine Kinucks MD
@ Saugeen Shores Storm MDESMD9G11
Port Elgin Plex
U13
Owen Sound Jr. Attack Red
@ AEMHA Ice Dogs AL13MN2
Tara CC
U9
Huron-Bruce Blizzard
@ Wingham IronmenES9U10
Wingham
U18
Central Perth Predators
@ Arthur Vipers 1L18MS2
Arthur
U18
Wingham Ironmen
@ Mt. Forest RamsL18WS16
Mount Forest Sports
U9MD
Walkerton Capitals MD
@ Owen Sound Jr. Attack MDESMD9E7
JMRRC (1 - West)
U13
Howick Hornets
@ Drayton DefendersL13MS6
PMD Arena
U9
Drayton Defenders
@ Wallace SabresES9X12
Wallace
U9MD
Shallow Lake Lakers MD
@ Wingham Ironmen MDESMD9F12
Wingham
U9
Blyth-Brussels Crusaders MD
@ Arthur VipersES9X1
Arthur
U9
Minto Mad Dogs
@ Owen Sound Jr. Attack GoldES9W9
JMRRC (1 - West)
U11
Mitchell Meteors
@ Central Perth PredatorsL11WS7
PERC
U9
Huron-Bruce Blizzard
@ Blyth-Brussels CrusadersES9U1
Brussels
U9
South Bruce Blades
@ Howick HornetsES9S4
Howick Community Cen
U9
Listowel Cyclones
@ Wingham IronmenES9U12
Wingham
U15
Huron-Bruce Blizzard
@ Drayton DefendersL15MS5
PMD Arena
U11
Howick Hornets Gold
@ Arthur VipersL11E1
Arthur
U11
Mid-Huron Huskies 1
@ Minto Mad DogsL11SS23
Palmerston Arena
U18
Kincardine Kinucks 1
@ Shallow Lake LakersL18WN18
Shallow Lake & Distr
U18
Bruce Peninsula Predators
@ Owen Sound Jr. AttackL18WN12
Bayshore
U15
Mt. Forest Rams
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL15WN7
JMRRC (2 - East)
U11
AEMHA Ice Dogs B
@ Saugeen Shores Storm 4L11SN21
Southampton
U11
Bruce Peninsula Predators Black
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL11WN13
JMRRC (1 - West)
U11
TCDMHA Rebels
@ Saugeen Shores Storm 1L11SN14
Port Elgin Plex
U11
Drayton Defenders
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL11SS12
Ripley
U9MD
Mitchell Meteors MD
@ Kincardine Kinucks MDESMD9G5
Tiverton Arena
U11
Shallow Lake Lakers Yellow
@ Saugeen Shores Storm 2L11MN10
Southampton
U11
Kincardine Kinucks 1
@ Shallow Lake Lakers BlackL11SN22
Shallow Lake & Distr
U9MD
AEMHA Ice Dogs A MD
@ Huron-Bruce Blizzard MDESMD9F4
Ripley
U15
Shallow Lake Lakers
@ Owen Sound Jr. Attack RedL15MN10
Bayshore
U9MD
Mt. Forest Rams MD
@ Mid-Huron Huskies MDESMD9H5
Seaforth Arena
U9
Bruce Peninsula Predators
@ Kincardine Kinucks 2ES9Y8
Tiverton Arena
U18
Walkerton Capitals
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL18MN10
Ripley
U13
Shallow Lake Lakers Yellow
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL13SN9
Bayshore
U9MD
Listowel Cyclones MD
@ Saugeen Valley Steelheads MDESMD9H10
Hanover P&H Centre
U11
Listowel Cyclones 2
@ Wingham Ironmen YellowL11MS18
Wingham
U9MD
Mitchell Meteors MD
@ Saugeen Shores Storm MDESMD9G12
Port Elgin Plex
U13
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Shallow Lake Lakers BlackL13MN13
Shallow Lake & Distr
U11
Blyth-Brussels Crusaders
@ South Bruce BladesL11WS17
Mildmay Carrick Recr
U18
Arthur Vipers 1
@ Mitchell MeteorsL18MS17
Mitchell Arena
U18
Mid-Huron Huskies 2
@ Wingham IronmenL18WS19
Wingham
U9
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Shallow Lake LakersES9Z10
Shallow Lake & Distr
U11
Walkerton Capitals 2
@ Kincardine Kinucks 2L11WN9
Tiverton Arena
U9
Mt. Forest Rams
@ Shallow Lake LakersES9Z11
Shallow Lake & Distr
U9MD
Mid-Huron Huskies MD
@ Mt. Forest Rams MDESMD9H8
Mount Forest Sports
U9
Saugeen Valley Steelheads 2
@ Central Perth PredatorsES9S3
Elma-Logan Arena
U13
Shallow Lake Lakers Yellow
@ Kincardine Kinucks SuperheatL13SN8
Davidson Centre
U13
Mid-Huron Huskies 2
@ Central Perth PredatorsL13SS1
PERC
U18
Shallow Lake Lakers
@ Owen Sound Jr. AttackL18WN9
Bayshore
U11
TCDMHA Rebels
@ Kincardine Kinucks 1L11SN7
Davidson Centre
U13
Kincardine Kinucks MicroAge
@ Owen Sound Jr. Attack RedL13MN12
JMRRC (1 - West)
U13
Wingham Ironmen Blue
@ Mt. Forest RamsL13WS3
Mount Forest Sports
U9
AEMHA Ice Dogs B
@ Minto Mad DogsES9W5
Palmerston Arena
U15
Owen Sound Jr. Attack White
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL15WN8
Bayshore
U11
Bruce Peninsula Predators Black
@ Kincardine Kinucks 2L11WN12
Davidson Centre
U11
Goderich Sailors Black
@ Drayton DefendersL11SS3
PMD Arena
U9
Arthur Vipers
@ Drayton DefendersES9X8
PMD Arena
U18
Mt. Forest Rams
@ Mid-Huron Huskies 2L18WS10
Seaforth Arena
U11
Saugeen Shores Storm 2
@ Shallow Lake Lakers YellowL11MN15
Shallow Lake & Distr
U15
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Saugeen Shores Storm 1L15MN14
Southampton
U9
Mid-Huron Huskies
@ Zurich ThunderES9V10
Zurich
U11
Bruce Peninsula Predators Red
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL11WN14
Bayshore
U9
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Walkerton CapitalsES9W12
Walkerton
U9MD
Kincardine Kinucks MD
@ Drayton Defenders MDESMD9G1
PMD Arena
U11
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Shallow Lake Lakers BlackL11SN24
Shallow Lake & Distr
U15
Kincardine Kinucks Royal Lepage
@ AEMHA Ice Dogs BL15MN6
Tara CC
U15
Walkerton Capitals
@ Mt. Forest RamsL15WN6
Mount Forest Sports
U13
Drayton Defenders
@ Mitchell MeteorsL13MS21
Elma-Logan Arena
U11
Saugeen Valley Steelheads 3
@ Mid-Huron Huskies 1L11SS15
Central Huron CC
U9
TCDMHA Rebels
@ Kincardine Kinucks 1ES9Y6
Ripley
U11
Saugeen Shores Storm 1
@ Saugeen Shores Storm 3L11SN16
Southampton
U18
Huron-Bruce Blizzard Grey
@ Saugeen Valley SteelheadsL18MN24
Hanover P&H Centre
U15
Saugeen Shores Storm 2
@ AEMHA Ice Dogs AL15MN1
Chesley
U11
Huron-Bruce Blizzard White
@ Mid-Huron Huskies 1L11SS13
Hensall Arena
U9MD
Huron-Bruce Blizzard MD
@ AEMHA Ice Dogs A MDESMD9F1
Paisley Arena
U13
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Shallow Lake Lakers YellowL13SN19
Shallow Lake & Distr
U9
Bruce Peninsula Predators
@ Kincardine Kinucks 1ES9Y4
Tiverton Arena
U11
Bruce Peninsula Predators Red
@ Walkerton Capitals 2L11WN18
Walkerton
U18
Arthur Vipers 1
@ Blyth-Brussels CrusadersL18MS5
Blyth
U11
Shallow Lake Lakers Black
@ AEMHA Ice Dogs BL11SN4
Chesley
U9
Listowel Cyclones
@ Huron-Bruce BlizzardES9U5
Lucknow Arena
U13
TCDMHA Rebels
@ AEMHA Ice Dogs BL13MN6
Paisley Arena
U13
Wingham Ironmen Yellow
@ Central Perth PredatorsL13SS4
PERC
U18
Mid-Huron Huskies 2
@ Listowel Cyclones 2L18WS6
Steve Kerr Complex
U18
Mitchell Meteors
@ Mid-Huron Huskies 1L18MS16
Hensall Arena
U18
Huron-Bruce Blizzard White
@ Huron-Bruce Blizzard GreyL18MN1
Ripley
U18
Kincardine Kinucks Scotia Bank 2
@ Saugeen Shores Storm 2L18MN18
Southampton
U18
Mt. Forest Rams
@ Listowel Cyclones 1L18WS3
Steve Kerr Complex
U13
Mt. Forest Rams
@ Saugeen Valley SteelheadsL13WS4
Hanover P&H Centre
U11
Goderich Sailors White
@ South Bruce BladesL11WS19
Mildmay Carrick Recr
U13
Central Perth Predators
@ Minto Mad DogsL13SS12
Palmerston Arena
U9
Walkerton Capitals
@ AEMHA Ice Dogs BES9W1
Tara CC
U11
Mt. Forest Rams
@ Listowel Cyclones 2L11MS6
Steve Kerr Complex
U13
Saugeen Shores Storm 2
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL13SN10
Bayshore
U11
AEMHA Ice Dogs A
@ Huron-Bruce Blizzard GreyL11MN5
Ripley
U13
Drayton Defenders
@ Listowel CyclonesL13MS14
Steve Kerr Complex
U18
Huron-Bruce Blizzard White
@ Walkerton CapitalsL18MN28
Walkerton
U9
Zurich Thunder
@ Mid-Huron HuskiesES9V6
Bayfield
U9
South Bruce Blades
@ Central Perth PredatorsES9S1
Elma-Logan Arena
U9MD
Drayton Defenders MD
@ Mitchell Meteors MDESMD9G7
Mitchell Arena
U9
Blyth-Brussels Crusaders
@ Listowel CyclonesES9U8
Steve Kerr Complex
U11
Central Perth Predators
@ South Bruce BladesL11WS18
Teeswater Arena
U9MD
Listowel Cyclones MD
@ Mid-Huron Huskies MDESMD9H4
Bayfield
U11
Shallow Lake Lakers Yellow
@ Huron-Bruce Blizzard GreyL11MN7
Lucknow Arena
U11
Blyth-Brussels Crusaders
@ Mitchell MeteorsL11WS13
Mitchell Arena
U15
AEMHA Ice Dogs B
@ AEMHA Ice Dogs AL15MN2
Paisley Arena
U13
Walkerton Capitals 1
@ Minto Mad DogsL13SS10
Palmerston Arena
U11
Saugeen Valley Steelheads 3
@ Saugeen Valley Steelheads 1L11SS25
Durham CC
U9
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Minto Mad DogsES9W6
Palmerston Arena
U9
Shallow Lake Lakers
@ Owen Sound Jr. Attack RedES9Z6
JMRRC (2 - East)
U11
Drayton Defenders
@ Mid-Huron Huskies 2L11SS19
Seaforth Arena
U11
Saugeen Valley Steelheads 1
@ Minto Mad DogsL11SS22
Palmerston Arena
U11
Walkerton Capitals 1
@ AEMHA Ice Dogs AL11MN4
Tara CC
U9
Saugeen Valley Steelheads 2
@ South Bruce BladesES9S12
Mildmay Carrick Recr
U9
Wallace Sabres
@ Arthur VipersES9X3
Arthur
U11
Huron-Bruce Blizzard White
@ Saugeen Valley Steelheads 2L11SS30
Hanover P&H Centre
U13
AEMHA Ice Dogs A
@ TCDMHA RebelsL13MN16
Keady Arena
U11
Saugeen Shores Storm 3
@ AEMHA Ice Dogs BL11SN3
Tara CC
U13
Mid-Huron Huskies 2
@ Wingham Ironmen YellowL13SS18
Wingham
U13
Saugeen Shores Storm 1
@ Huron-Bruce BlizzardL13WN5
Ripley
U18
Saugeen Shores Storm 2
@ Walkerton CapitalsL18MN26
Mildmay Carrick Recr
U18
Saugeen Shores Storm 1
@ Shallow Lake LakersL18WN20
Shallow Lake & Distr
U13
AEMHA Ice Dogs B
@ Walkerton Capitals 2L13MN19
Walkerton
U9MD
Walkerton Capitals MD
@ Central Perth Predators MDESMD9E4
PERC
U18
Listowel Cyclones 1
@ Mid-Huron Huskies 2L18WS12
Central Huron CC
U11
South Bruce Blades
@ Mitchell MeteorsL11WS16
Mitchell Arena
U11
Goderich Sailors White
@ Central Perth PredatorsL11WS6
PERC
U11
Mid-Huron Huskies 1
@ Drayton DefendersL11SS2
PMD Arena
U15
Central Perth Predators
@ Mitchell MeteorsL15WS13
Mitchell Arena
U13
Walkerton Capitals 1
@ Central Perth PredatorsL13SS3
PERC
U13
Goderich Sailors
@ Drayton DefendersL13MS5
PMD Arena
U9
Mitchell Meteors
@ Mid-Huron HuskiesES9V5
Seaforth Arena
U11
Mid-Huron Huskies 2
@ Saugeen Valley Steelheads 2L11SS29
Hanover P&H Centre
U13
Blyth-Brussels Crusaders
@ Mitchell MeteorsL13MS19
Mitchell Arena
U9MD
Wingham Ironmen MD
@ Huron-Bruce Blizzard MDESMD9F6
Ripley
U13
AEMHA Ice Dogs B
@ AEMHA Ice Dogs AL13MN1
Paisley Arena
U9
Drayton Defenders
@ Blyth-Brussels Crusaders MDES9X5
Blyth
U11
South Bruce Blades
@ Central Perth PredatorsL11WS8
Elma-Logan Arena
U9
South Bruce Blades
@ Saugeen Valley Steelheads 2ES9S7
Durham CC
U15
Mid-Huron Huskies 2
@ Huron-Bruce BlizzardL15MS9
Ripley
U11
Shallow Lake Lakers Black
@ Saugeen Shores Storm 3L11SN18
Southampton
U13
TCDMHA Rebels
@ Kincardine Kinucks MicroAgeL13MN9
Tiverton Arena
U9
Goderich Sailors
@ Zurich ThunderES9V11
Zurich
U11
Huron-Bruce Blizzard Grey
@ Saugeen Shores Storm 2L11MN11
Southampton
U11
Minto Mad Dogs
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL11SS10
Ripley
U11
Listowel Cyclones 1
@ Wingham Ironmen BlueL11MS13
Wingham
U13
Bruce Peninsula Predators Black
@ Saugeen Shores Storm 3L13WN10
Southampton
U15
Drayton Defenders
@ Wingham IronmenL15MS26
Wingham
U13
Bruce Peninsula Predators Red
@ Kincardine Kinucks SuperheatL13SN5
Davidson Centre
U15
Minto Mad Dogs
@ Kincardine Kinucks LighthouseL15WS7
Davidson Centre
U18
Walkerton Capitals
@ Saugeen Shores Storm 2L18MN20
Southampton
U9
Zurich Thunder
@ Goderich SailorsES9V3
Goderich MRC
U9MD
Central Perth Predators MD
@ Walkerton Capitals MDESMD9E11
Walkerton
U13
AEMHA Ice Dogs A
@ Kincardine Kinucks MicroAgeL13MN7
Davidson Centre
U15
AEMHA Ice Dogs A
@ Kincardine Kinucks Royal LepageL15MN7
Davidson Centre
U11
AEMHA Ice Dogs A
@ Walkerton Capitals 1L11MN17
Walkerton
U18
Walkerton Capitals
@ Huron-Bruce Blizzard GreyL18MN5
Lucknow Arena
U11
Minto Mad Dogs
@ Drayton DefendersL11SS4
PMD Arena
U13
Blyth-Brussels Crusaders
@ Goderich SailorsL13MS7
Goderich MRC
U13
Saugeen Shores Storm 3
@ Bruce Peninsula Predators BlackL13WN3
Lions Head
U9MD
AEMHA Ice Dogs A MD
@ Wingham Ironmen MDESMD9F11
Wingham
U9
Wallace Sabres
@ Drayton DefendersES9X9
PMD Arena
U9
TCDMHA Rebels
@ Bruce Peninsula PredatorsES9Y3
Lions Head
U9
Minto Mad Dogs
@ Walkerton CapitalsES9W11
Walkerton
U11
Howick Hornets Green
@ Zurich ThunderL11E12
Zurich
U11
Mid-Huron Huskies 1
@ Saugeen Valley Steelheads 1L11SS28
Durham CC
U13
South Bruce Blades
@ Wingham Ironmen BlueL13WS12
Wingham
U18
Mitchell Meteors
@ Arthur Vipers 1L18MS4
Arthur
U13
Wingham Ironmen Yellow
@ Walkerton Capitals 1L13SS16
Walkerton
U9
Arthur Vipers
@ Blyth-Brussels Crusaders MDES9X4
Blyth
U11
Saugeen Valley Steelheads 2
@ Goderich Sailors BlackL11SS7
Goderich MRC
U18
Listowel Cyclones 1
@ Listowel Cyclones 2L18WS5
Steve Kerr Complex
U11
Listowel Cyclones 2
@ Wingham Ironmen BlueL11MS14
Wingham
U9
Listowel Cyclones
@ Blyth-Brussels CrusadersES9U2
Blyth
U15
Huron-Bruce Blizzard
@ South Bruce BladesL15MS22
Mildmay Carrick Recr
U15
Saugeen Shores Storm 1
@ Shallow Lake LakersL15MN21
Shallow Lake & Distr
U11
Saugeen Shores Storm 4
@ Saugeen Shores Storm 3L11SN17
Southampton
U15
Walkerton Capitals
@ TCDMHA RebelsL15WN13
JMRRC (1 - West)
U15
Kincardine Kinucks Lighthouse
@ Mitchell MeteorsL15WS14
Mitchell Arena
U13
Wingham Ironmen Yellow
@ Mid-Huron Huskies 2L13SS8
Central Huron CC
U9
Minto Mad Dogs
@ AEMHA Ice Dogs BES9W2
Chesley
U9
Wingham Ironmen
@ Huron-Bruce BlizzardES9U6
Lucknow Arena
U13
Kincardine Kinucks Superheat
@ Shallow Lake Lakers YellowL13SN18
Shallow Lake & Distr
U11
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Bruce Peninsula Predators RedL11WN7
Wiarton Arena
U9
Minto Mad Dogs
@ Saugeen Valley Steelheads 1U9LB43
Normanby Arena
U9
Shallow Lake Lakers
@ Saugeen Valley Steelheads 1ES9Z9
Normanby Arena
U13
Mid-Huron Huskies 1
@ Drayton DefendersL13MS4
PMD Arena
U13
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Saugeen Shores Storm 2L13SN15
Southampton
U15
Drayton Defenders
@ Blyth-Brussels CrusadersL15MS1
Blyth
U11
Huron-Bruce Blizzard Grey
@ AEMHA Ice Dogs AL11MN1
Chesley
U11
Howick Hornets Gold
@ Howick Hornets GreenL11E8
Howick Community Cen
U9MD
Shallow Lake Lakers MD
@ Huron-Bruce Blizzard MDESMD9F5
Lucknow Arena
U15
Mitchell Meteors
@ Listowel CyclonesL15WS10
Steve Kerr Complex
U18
Saugeen Shores Storm 1
@ Kincardine Kinucks 1L18WN7
Tiverton Arena
U11
Walkerton Capitals 2
@ Bruce Peninsula Predators BlackL11WN4
Wiarton Arena
U18
Huron-Bruce Blizzard White
@ Saugeen Valley SteelheadsL18MN23
Hanover P&H Centre
U15
Goderich Sailors
@ Central Perth PredatorsL15WS1
PERC
U13
Goderich Sailors
@ Howick HornetsL13MS10
Howick Community Cen
U15
Wingham Ironmen
@ Mid-Huron Huskies 2L15MS17
Seaforth Arena
U18
Listowel Cyclones 2
@ Listowel Cyclones 1L18WS1
Steve Kerr Complex
U18
Huron-Bruce Blizzard Grey
@ Kincardine Kinucks Scotia Bank 2L18MN14
Tiverton Arena
U18
Central Perth Predators
@ Mitchell MeteorsL18MS19
Mitchell Arena
U9MD
Mid-Huron Huskies MD
@ Saugeen Valley Steelheads MDESMD9H11
Durham CC
U11
Mitchell Meteors
@ Goderich Sailors WhiteL11WS10
Goderich MRC
U11
Mid-Huron Huskies 2
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL11SS11
Lucknow Arena
U9MD
Shallow Lake Lakers MD
@ AEMHA Ice Dogs A MDESMD9F2
Tara CC
U9
Kincardine Kinucks 2
@ Bruce Peninsula PredatorsES9Y2
Wiarton Arena
U9
Walkerton Capitals
@ Owen Sound Jr. Attack GoldES9W7
JMRRC (2 - East)
U9
Blyth-Brussels Crusaders
@ Wingham IronmenES9U11
Wingham
U11
Listowel Cyclones 1
@ Listowel Cyclones 2L11MS5
Steve Kerr Complex
U9
Howick Hornets
@ Saugeen Valley Steelheads 2ES9S9
Durham CC
U11
AEMHA Ice Dogs B
@ TCDMHA RebelsL11SN27
Keady Arena
U9MD
Walkerton Capitals MD
@ Bruce Peninsula Predators MDESMD9E1
Wiarton Arena
U9
Kincardine Kinucks 1
@ TCDMHA RebelsES9Y10
Keady Arena
U9MD
Wingham Ironmen MD
@ AEMHA Ice Dogs A MDESMD9F3
Chesley
U9
Mid-Huron Huskies
@ Mitchell MeteorsES9V7
Mitchell Arena
U9MD
Owen Sound Jr. Attack MD
@ Bruce Peninsula Predators MDESMD9E3
Wiarton Arena
U11
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Kincardine Kinucks 1L11SN5
Davidson Centre
U11
Wingham Ironmen Blue
@ Listowel Cyclones 1L11MS3
Steve Kerr Complex
U11
Bruce Peninsula Predators Red
@ Kincardine Kinucks 2L11WN11
Davidson Centre
U15
Wingham Ironmen
@ Saugeen Valley SteelheadsL15MS21
Normanby Arena
U9
Wingham Ironmen
@ Blyth-Brussels CrusadersES9U3
Blyth
U9
Howick Hornets
@ South Bruce BladesES9S11
Mildmay Carrick Recr
U13
Howick Hornets
@ TCDMHA RebelsL13E2
Keady Arena
U11
Saugeen Shores Storm 4
@ Huron-Bruce Blizzard WhiteL11SF
Lucknow Arena
U9
Kincardine Kinucks 2
@ Kincardine Kinucks 1ES9Y5
Tiverton Arena
U9MD
Listowel Cyclones MD
@ Mt. Forest Rams MDESMD9H7
Mount Forest Sports
U18
Walkerton Capitals
@ Blyth-Brussels CrusadersL18MF1
Blyth
U9
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Mt. Forest RamsES9Z1
Harriston CC
U9MD
Owen Sound Jr. Attack MD
@ Central Perth Predators MDESMD9E6
PERC
U9
Mitchell Meteors
@ Zurich ThunderES9V12
Zurich
U13
Wingham Ironmen Yellow
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL13SF1
Bayshore
U11
Arthur Vipers
@ Howick Hornets GoldL11E4
Howick Community Cen
U9MD
Drayton Defenders MD
@ Saugeen Shores Storm MDESMD9G10
Port Elgin Plex
U18
Shallow Lake Lakers
@ Mid-Huron Huskies 2L18WF1
Seaforth Arena
U13
TCDMHA Rebels
@ Howick HornetsL13E1
Howick Community Cen
U15
Mitchell Meteors
@ Owen Sound Jr. Attack GoldL15WF1
JMRRC (1 - West)
U15
Drayton Defenders
@ Shallow Lake LakersL15MF1
Shallow Lake & Distr
U13
Saugeen Shores Storm 3
@ Wingham Ironmen BlueL13WF1
Wingham
U13
Mid-Huron Huskies 1
@ Owen Sound Jr. Attack RedL13MF1
Bayshore
U9
Mitchell Meteors
@ Goderich SailorsES9V2
Goderich MRC
U9MD
Huron-Bruce Blizzard MD
@ Shallow Lake Lakers MDESMD9F7
Shallow Lake & Distr
U9MD
Saugeen Shores Storm MD
@ Mitchell Meteors MDESMD9G9
Mitchell Arena
U9MD
Saugeen Valley Steelheads MD
@ Mid-Huron Huskies MDESMD9H6
Central Huron CC
U15
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Mitchell MeteorsL15WF2
Mitchell Arena
U18
Mid-Huron Huskies 2
@ Shallow Lake LakersL18WF2
Shallow Lake & Distr
U9
Saugeen Valley Steelheads 1
@ Shallow Lake LakersES9Z12
Shallow Lake & Distr
U13
Wingham Ironmen Blue
@ Saugeen Shores Storm 3L13WF2
Port Elgin Plex
U9MD
Wingham Ironmen MD
@ Shallow Lake Lakers MDESMD9F9
Shallow Lake & Distr
U9
Huron-Bruce Blizzard
@ Listowel CyclonesES9U7
Steve Kerr Complex
U11
Mitchell Meteors
@ Walkerton Capitals 2L11WF
Walkerton
U9
Kincardine Kinucks 1
@ Bruce Peninsula PredatorsES9Y1
Wiarton Arena
U9MD
Mid-Huron Huskies MD
@ Listowel Cyclones MDESMD9H1
Steve Kerr Complex
U9MD
Saugeen Shores Storm MD
@ Drayton Defenders MDESMD9G3
PMD Arena
U9
Howick Hornets
@ Central Perth PredatorsES9S2
PERC
U9MD
Kincardine Kinucks MD
@ Mitchell Meteors MDESMD9G8
Mitchell Arena
U13
Owen Sound Jr. Attack Gold
@ Wingham Ironmen YellowL13SF2
Wingham
U9
Zurich Thunder
@ Mitchell MeteorsES9V9
Mitchell Arena
U15
Shallow Lake Lakers
@ Drayton DefendersL15MF2
PMD Arena
U13
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Mid-Huron Huskies 1L13MF2
Seaforth Arena
U9
Kincardine Kinucks 1
@ Kincardine Kinucks 2ES9Y7
Tiverton Arena
U9
Central Perth Predators
@ Saugeen Valley Steelheads 2ES9S8
Normanby Arena
U15
Shallow Lake Lakers
@ Drayton DefendersL15MF3
PMD Arena
U11
Zurich Thunder
@ Howick Hornets GreenL11ECF
Howick Community Cen
U11
Howick Hornets Gold
@ Arthur Vipers
Mount Forest Sports
U11
AEMHA Ice Dogs A
@ Listowel Cyclones 2L11MF
Steve Kerr Complex
U9
Mt. Forest Rams
@ Saugeen Valley Steelheads 1ES9Z8
Normanby Arena
U18
Blyth-Brussels Crusaders
@ Walkerton CapitalsL18MF2
Walkerton
U9MD
Saugeen Valley Steelheads MD
@ Mt. Forest Rams MDESMD9H9
Mount Forest Sports
U9MD
Huron-Bruce Blizzard MD
@ Wingham Ironmen MDESMD9F10
Wingham
U13
Wingham Ironmen Blue
@ Saugeen Shores Storm 3L13WF3
Port Elgin Plex
U9
Goderich Sailors
@ Mitchell MeteorsES9V8
Mitchell Arena
U9MD
Bruce Peninsula Predators MD
@ Walkerton Capitals MDESMD9E10
Walkerton
U11
Mid-Huron Huskies 2
@ Saugeen Valley Steelheads 3L11SS35
Hanover P&H Centre
U9
Blyth-Brussels Crusaders MD
@ Wallace SabresES9X10
Palmerston Arena
U9MD
Mt. Forest Rams MD
@ Listowel Cyclones MDESMD9H2
Steve Kerr Complex
U13
Owen Sound Jr. Attack Red
@ Mid-Huron Huskies 1L13MF3
Hensall Arena
U9
Central Perth Predators
@ Howick HornetsES9S5
Howick Community Cen
U9
Wingham Ironmen
@ Listowel CyclonesES9U9
Steve Kerr Complex
No events for Fri, Mar 29, 2024
U9MD
Owen Sound Jr. Attack MD
@ Walkerton Capitals MDESMD9E12
Walkerton
U9MD
Drayton Defenders MD
@ Kincardine Kinucks MDESMD9G4
Davidson Centre
No events for Sun, Mar 31, 2024
No events for Mon, Apr 01, 2024
No events for Tue, Apr 02, 2024
No events for Wed, Apr 03, 2024
No events for Thu, Apr 04, 2024
No events for Fri, Apr 05, 2024
No events for Sat, Apr 06, 2024
No events for Sun, Apr 07, 2024
No events for Mon, Apr 08, 2024
No events for Tue, Apr 09, 2024
No events for Wed, Apr 10, 2024
No events for Thu, Apr 11, 2024
No events for Fri, Apr 12, 2024
No events for Sat, Apr 13, 2024
No events for Sun, Apr 14, 2024