Group Calendar, Pee Wee, 2019-2020, Minor Hockey - Rep (Western Ontario Athletic Association)

PrintGroup Calendar
<< PrevJanuary, 2020Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Dec 22Dec 23Dec 24Dec 25Dec 26Dec 27Dec 28
4:30 PM
Walkerton Capitals
@ Kincardine Kinucks
4:30 PM
Minto Mad Dogs
@ Wingham Ironmen
Wingham [PB56]
4:30 PM
Shallow Lake Lakers
@ Bruce Peninsula Northstars
6:30 PM
Central Perth Predators
@ Seaforth Stars
7:40 PM
Walkerton Capitals
@ South Bruce Blades
7:40 PM
Wingham Ironmen
@ Minto Mad Dogs
2:30 PM
Bruce Peninsula Northstars
@ Hanover Falcons
3:00 PM
Listowel Cyclones AE
@ Mitchell Meteors AE
6:00 PM
Shallow Lake Lakers
@ AEMHA Ice Dogs
Dec 29Dec 30Dec 3101020304
5:30 PM
TCDMHA Rebels
@ Shallow Lake Lakers
2:00 PM
Listowel Cyclones AE
@ Arthur Vipers
Arthur [PD2]
6:30 PM
Arthur Vipers
@ Huron-Bruce Blizzard AE
7:30 PM
Minto Mad Dogs
@ Central Perth Predators
7:50 PM
Listowel Cyclones
@ Mitchell Meteors
8:00 PM
Goderich Sailors
@ Huron-Bruce Blizzard
1:00 PM
Huron-Bruce Blizzard AE
@ Arthur Vipers
Arthur [PD3]
3:00 PM
West Grey Warriors
@ Bruce Peninsula Northstars
3:15 PM
Listowel Cyclones
@ Walkerton Capitals
Walkerton [PA51]
4:15 PM
BCH Ice Dogs AE
@ Mitchell Meteors AE
5:30 PM
Drayton Defenders
@ Listowel Cyclones AE
05060708091011
1:30 PM
Mitchell Meteors AE
@ BCH Ice Dogs AE
2:15 PM
Shallow Lake Lakers
@ Mt. Forest Rams
5:30 PM
Huron-Bruce Blizzard
@ Wingham Ironmen
Wingham [PB55]
7:30 PM
Walkerton Capitals
@ BCH Ice Dogs
7:40 PM
Saugeen Shores Storm
@ South Bruce Blades
8:00 PM
South Bruce Blades
@ Walkerton Capitals
Walkerton [PA54]
4:15 PM
Mitchell Meteors
@ Kincardine Kinucks
12131415161718
11:00 AM
Huron-Bruce Blizzard
@ Goderich Sailors
Goderich MRC [PLA05]
6:40 PM
Listowel Cyclones AE
@ Mitchell Meteors AE
Mitchell Arena [PAE3PA2]
6:30 PM
South Bruce Blades
@ Seaforth Stars
7:45 PM
Listowel Cyclones
@ Saugeen Shores Storm
Southampton [PBPA2]
7:00 PM
Kincardine Kinucks
@ Mitchell Meteors
6:30 PM
Saugeen Shores Storm
@ Listowel Cyclones
7:40 PM
Seaforth Stars
@ South Bruce Blades
7:00 PM
Drayton Defenders
@ TCDMHA Rebels
Keady Arena [PDDPD2]
7:00 PM
Shallow Lake Lakers
@ Bruce Peninsula Northstars
Lions Head [PDDPB1]
6:30 PM
Seaforth Stars
@ South Bruce Blades
7:30 PM
Hanover Falcons
@ Goderich Sailors
Goderich MRC [PCCPB1]
7:30 PM
Arthur Vipers
@ Central Perth Predators
3:00 PM
West Grey Warriors
@ Blyth-Brussels Crusaders
Brussels [PCPB1]
3:00 PM
Mitchell Meteors AE
@ Listowel Cyclones AE
3:30 PM
Mt. Forest Rams
@ Walkerton Capitals
Walkerton [PCCPA2]
4:30 PM
Bruce Peninsula Northstars
@ Shallow Lake Lakers
4:30 PM
Huron-Bruce Blizzard AE
@ Saugeen Shores Storm AE
6:30 PM
BCH Ice Dogs
@ Huron-Bruce Blizzard
Ripley [PLA07]
19202122232425
11:00 AM
Kincardine Kinucks
@ Hanover Falcons
2:15 PM
Walkerton Capitals
@ Mt. Forest Rams
4:00 PM
Saugeen Shores Storm AE
@ Huron-Bruce Blizzard AE
Ripley [PNA08]
4:00 PM
Shallow Lake Lakers
@ Bruce Peninsula Northstars
Wiarton Arena [PDDPB3]
4:10 PM
Mitchell Meteors AE
@ Listowel Cyclones AE
7:00 PM
Blyth-Brussels Crusaders
@ West Grey Warriors
Durham CC [PCPB2]
6:00 PM
Bruce Peninsula Northstars
@ Shallow Lake Lakers
6:30 PM
TCDMHA Rebels
@ Drayton Defenders
PMD Arena [PDDPD1]
7:30 PM
Huron-Bruce Blizzard
@ BCH Ice Dogs
7:40 PM
Wingham Ironmen
@ Minto Mad Dogs
Harriston CC [PCPA3]
7:00 PM
Shallow Lake Lakers
@ Bruce Peninsula Northstars
Wiarton Arena [PDDPB5]
7:00 PM
Listowel Cyclones AE
@ Mitchell Meteors AE
Mitchell Arena [PAE3PA4]
7:30 PM
West Grey Warriors
@ Blyth-Brussels Crusaders
Brussels [PCPB3]
8:00 PM
Mt. Forest Rams
@ Walkerton Capitals
Walkerton [PCCPA4]
7:30 PM
Mitchell Meteors AE
@ Listowel Cyclones AE
8:00 PM
Listowel Cyclones
@ Saugeen Shores Storm
Southampton [PBPA4]
7:00 PM
Drayton Defenders
@ TCDMHA Rebels
Keady Arena [PDDPD4]
7:00 PM
Central Perth Predators
@ Arthur Vipers
Arthur [PDDPA3]
7:30 PM
BCH Ice Dogs AE
@ Huron-Bruce Blizzard AE
Ripley [PAE4PA2]
7:30 PM
Minto Mad Dogs
@ Wingham Ironmen
Wingham [PCPA2]
7:30 PM
Arthur Vipers
@ Central Perth Predators
7:30 PM
Shallow Lake Lakers
@ Huron-Bruce Blizzard
Ripley [PDDPE1]
7:50 PM
Kincardine Kinucks
@ Mitchell Meteors
12:00 PM
West Grey Warriors
@ Saugeen Shores Storm
1:00 PM
Central Perth Predators
@ Arthur Vipers
Arthur [PDDPA5]
4:30 PM
Huron-Bruce Blizzard
@ Shallow Lake Lakers
4:30 PM
Mitchell Meteors AE
@ Saugeen Shores Storm AE
Port Elgin Plex [PAE3PB2]
262728293031Feb 01
12:00 PM
Walkerton Capitals
@ Mt. Forest Rams
1:30 PM
Huron-Bruce Blizzard AE
@ BCH Ice Dogs AE
Hensall Arena [PAE4PA1]
7:00 PM
Goderich Sailors
@ Hanover Falcons
7:40 PM
Saugeen Shores Storm AE
@ Mitchell Meteors AE
Mitchell Arena [PAE3PB1]
6:30 PM
Listowel Cyclones
@ Drayton Defenders
PMD Arena [PCA01]
7:40 PM
West Grey Warriors
@ South Bruce Blades
7:45 PM
Listowel Cyclones
@ Wingham Ironmen
Wingham [PCA11]
7:30 PM
Goderich Sailors
@ Huron-Bruce Blizzard
Ripley [PLA08]
8:00 PM
BCH Ice Dogs AE
@ Huron-Bruce Blizzard AE
Lucknow Arena [PAE4PA4]
6:50 PM
Saugeen Shores Storm AE
@ Mitchell Meteors AE
Mitchell Arena [PAE3PB3]
8:00 PM
Shallow Lake Lakers
@ Huron-Bruce Blizzard
Lucknow Arena [PDDPE3]
10:00 AM
Blyth-Brussels Crusaders
@ Arthur Vipers
Arthur [PGA01]
11:30 AM
South Bruce Blades
@ West Grey Warriors
Durham CC [PCPE2]
1:30 PM
Huron-Bruce Blizzard AE
@ BCH Ice Dogs AE
Hensall Arena [PAE4PA3]
Feb 02Feb 03Feb 04Feb 05Feb 06Feb 07Feb 08
1:15 PM
Mitchell Meteors AE
@ Saugeen Shores Storm AE
Southampton [PAE3PB4]
7:00 PM
West Grey Warriors
@ South Bruce Blades
7:00 PM
BCH Ice Dogs AE
@ Huron-Bruce Blizzard AE
Ripley [PAE4PA6]
6:30 PM
Wingham Ironmen
@ Drayton Defenders
PMD Arena [PCA03]
6:30 PM
Huron-Bruce Blizzard
@ Shallow Lake Lakers
7:30 PM
Goderich Sailors
@ Hanover Falcons
8:00 PM
Listowel Cyclones
@ Seaforth Stars
7:00 PM
Huron-Bruce Blizzard AE
@ BCH Ice Dogs AE
Hensall Arena [PAE4PA5]
7:00 PM
South Bruce Blades
@ West Grey Warriors
Durham CC [PCPE4]
7:00 PM
Shallow Lake Lakers
@ Huron-Bruce Blizzard
Lucknow Arena [PDDPE5]
7:00 PM
Bruce Peninsula Northstars
@ AEMHA Ice Dogs
Chesley [PGB01]
7:30 PM
Hanover Falcons
@ Goderich Sailors
Goderich MRC [PCCPB3]
12:00 PM
West Grey Warriors
@ South Bruce Blades
12:00 PM
Kincardine Kinucks
@ Saugeen Shores Storm
1:00 PM
Mt. Forest Rams
@ Arthur Vipers
Arthur [PGA03]
1:40 PM
Goderich Sailors
@ Hanover Falcons
4:30 PM
Huron-Bruce Blizzard
@ Shallow Lake Lakers
5:20 PM
Saugeen Shores Storm AE
@ Mitchell Meteors AE
Mitchell Arena [PAE3PB5]
Printed from woaa.on.ca on Sunday, January 26, 2020 at 9:21 AM