U15, Boys LL (Western Ontario Athletic Association)

PrintU15 Playoffs Standings
Jump To:
Jan 31-Mar 20
Maroon North
TeamGPWLTPts
Hanover Falcons851212
Walkerton Capitals853010
Shallow Lake Lakers74219
Owen Sound Jr. Attack Gold72504
Owen Sound Jr. Attack Red60511
DateVisitorHome
Feb 12
1:15P
Owen Sound Jr. Attack Gold5Walkerton Capitals7
Feb 13
5:00P
Owen Sound Jr. Attack Red2Shallow Lake Lakers10
Feb 18
8:00P
Walkerton Capitals7Owen Sound Jr. Attack Red3
Feb 20
5:00P
Hanover Falcons2Shallow Lake Lakers2
Feb 25
6:00P
Walkerton Capitals2Shallow Lake Lakers4
Feb 25
8:30P
Hanover Falcons1Owen Sound Jr. Attack Gold3
Feb 26
5:00P
Owen Sound Jr. Attack Red3Walkerton Capitals5
Feb 26
6:30P
Shallow Lake Lakers3Hanover Falcons4
Feb 27
5:00P
Owen Sound Jr. Attack Gold2Shallow Lake Lakers4
Mar 04
7:00P
Hanover Falcons6Owen Sound Jr. Attack Red3
Mar 05
12:30P
Shallow Lake Lakers3Walkerton Capitals7
Mar 05
4:50P
Owen Sound Jr. Attack Gold0Hanover Falcons3
Mar 06
4:45P
Owen Sound Jr. Attack Red0Hanover Falcons0
Mar 10
7:00P
Walkerton Capitals2Hanover Falcons4
Mar 11
8:15P
Owen Sound Jr. Attack Red3Owen Sound Jr. Attack Gold8
Mar 13
2:30P
Walkerton Capitals6Owen Sound Jr. Attack Gold1
Mar 18
8:00P
Shallow Lake Lakers6Owen Sound Jr. Attack Gold3
Mar 19
6:30P
Hanover Falcons7Walkerton Capitals1
Jan 31-Mar 20
Maroon South
TeamGPWLTPts
Wingham Ironmen853010
Goderich Sailors853010
Mitchell Meteors84319
Blyth-Brussels Crusaders84408
Huron-Bruce Blizzard81613
DateVisitorHome
Feb 07
7:30P
Blyth-Brussels Crusaders3Huron-Bruce Blizzard2
Feb 10
7:15P
Blyth-Brussels Crusaders3Wingham Ironmen6
Feb 13
4:30P
Huron-Bruce Blizzard3Goderich Sailors4
Feb 13
5:40P
Wingham Ironmen2Mitchell Meteors5
Feb 15
7:30P
Goderich Sailors5Wingham Ironmen4
Feb 20
5:40P
Blyth-Brussels Crusaders1Mitchell Meteors4
Feb 26
3:00P
Huron-Bruce Blizzard1Blyth-Brussels Crusaders3
Feb 26
4:00P
Mitchell Meteors1Goderich Sailors5
Feb 27
5:40P
Huron-Bruce Blizzard2Mitchell Meteors5
Feb 28
7:30P
Wingham Ironmen1Blyth-Brussels Crusaders2
Mar 02
7:00P
Mitchell Meteors3Huron-Bruce Blizzard3
Mar 05
2:00P
Huron-Bruce Blizzard4Wingham Ironmen5
Mar 05
3:00P
Mitchell Meteors2Blyth-Brussels Crusaders4
Mar 06
4:30P
Wingham Ironmen3Goderich Sailors1
Mar 07
7:30P
Goderich Sailors5Huron-Bruce Blizzard6
Mar 08
7:30P
Mitchell Meteors2Wingham Ironmen3
Mar 08
8:00P
Blyth-Brussels Crusaders1Goderich Sailors4
Mar 09
7:00P
Wingham Ironmen3Huron-Bruce Blizzard2
Mar 11
7:50P
Goderich Sailors4Mitchell Meteors6
Mar 12
12:30P
Goderich Sailors3Blyth-Brussels Crusaders2
Mar 01-Apr 03
Maroon Final
TeamGPWLTPts
Hanover Falcons22004
Wingham Ironmen20200
DateVisitorHome
Mar 22
7:30P
Hanover Falcons2Wingham Ironmen1
Mar 24
7:00P
Wingham Ironmen3Hanover Falcons4
   
Jan 31-Mar 20
White North
TeamGPWLTPts
Kincardine Kinucks651010
AEMHA Ice Dogs64208
Saugeen Shores Storm 162404
Saugeen Shores Storm 261502
DateVisitorHome
Feb 06
3:00P
Saugeen Shores Storm 13Kincardine Kinucks9
Feb 07
7:30P
AEMHA Ice Dogs4Saugeen Shores Storm 21
Feb 18
8:00P
Kincardine Kinucks6Saugeen Shores Storm 12
Feb 20
4:00P
AEMHA Ice Dogs5Saugeen Shores Storm 13
Feb 25
8:30P
Saugeen Shores Storm 20AEMHA Ice Dogs3
Feb 26
5:00P
Kincardine Kinucks1AEMHA Ice Dogs7
Feb 27
5:30P
Saugeen Shores Storm 13Saugeen Shores Storm 21
Mar 04
8:30P
Saugeen Shores Storm 12AEMHA Ice Dogs0
Mar 05
3:15P
Saugeen Shores Storm 21Kincardine Kinucks4
Mar 06
4:00P
Kincardine Kinucks4Saugeen Shores Storm 22
Mar 07
8:30P
AEMHA Ice Dogs2Kincardine Kinucks4
Mar 10
7:30P
Saugeen Shores Storm 23Saugeen Shores Storm 11
Jan 31-Mar 20
White South
TeamGPWLTPts
Central Perth Predators871014
Arthur Vipers851212
BCH Ice Dogs84319
Listowel Cyclones82515
Mt. Forest Rams80800
DateVisitorHome
Feb 07
7:35P
Arthur Vipers7Listowel Cyclones7
Feb 11
6:30P
Listowel Cyclones5Central Perth Predators8
Feb 12
12:00P
Arthur Vipers1BCH Ice Dogs1
Feb 12
4:45P
Listowel Cyclones7Mt. Forest Rams5
Feb 15
7:10P
Mt. Forest Rams5BCH Ice Dogs6
Feb 16
8:00P
Central Perth Predators4Arthur Vipers3
Feb 20
2:30P
BCH Ice Dogs4Arthur Vipers5
Feb 21
7:35P
Mt. Forest Rams1Listowel Cyclones4
Feb 22
7:10P
Listowel Cyclones4BCH Ice Dogs5
Feb 25
6:30P
Arthur Vipers4Central Perth Predators3
Feb 26
12:00P
Central Perth Predators8BCH Ice Dogs5
Feb 26
4:45P
Arthur Vipers13Mt. Forest Rams2
Feb 27
4:45P
BCH Ice Dogs8Mt. Forest Rams2
Feb 28
7:35P
Central Perth Predators11Listowel Cyclones3
Mar 02
8:00P
Listowel Cyclones2Arthur Vipers10
Mar 04
6:30P
BCH Ice Dogs5Central Perth Predators9
Mar 05
4:45P
Central Perth Predators10Mt. Forest Rams4
Mar 06
2:30P
Mt. Forest Rams0Arthur Vipers11
Mar 07
7:35P
BCH Ice Dogs3Listowel Cyclones2
Mar 11
6:30P
Mt. Forest Rams1Central Perth Predators11
Mar 01-Apr 03
White Final
TeamGPWLTPts
Central Perth Predators22004
Kincardine Kinucks20200
DateVisitorHome
Mar 20
7:30P
Central Perth Predators7Kincardine Kinucks6
Mar 25
6:30P
Kincardine Kinucks2Central Perth Predators4
   
Mar 01-Apr 03
Elite Final
TeamGPWLTPts
Goderich Sailors22004
Arthur Vipers20200
DateVisitorHome
Mar 20
2:30P
Goderich Sailors5Arthur Vipers4
Mar 22
8:15P
Arthur Vipers5Goderich Sailors6
   
Game Data Last Updated: Sep 25, 1:02 AM, Next Update: Oct 05, 1:02 AM