Schedule & Results, Minor Hockey - Local League (Western Ontario Athletic Association)

PrintLeague Schedule & Results
Game Data Last Updated: Oct 24, 6:29 PM, Next Update: Oct 24, 6:34 PM
Filter By Association:
Game #DateTimeGroupAwayScoreHomeVenue
U18LLS15Oct 20 20219:00 PMU18Huron-Bruce Blizzard BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U18LLS61Oct 22 20219:10 PMU18Huron-Bruce Blizzard Mitchell MeteorsMitchell Arena
U9LLSB3Oct 23 202111:00 AMU9Kincardine Bullshooters--Howick HornetsHowick Community Cen
U11LLC114Oct 23 202112:30 PMU11Howick Hornets West Grey WarriorsDurham CC
U11LLC2Oct 23 20211:00 PMU11Drayton Defenders Orange Arthur VipersArthur
U13LLE7Oct 23 20213:00 PMU13Mt. Forest Rams Arthur VipersArthur
U11LLS106Oct 23 20216:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Walkerton Capitals 3 BlueWalkerton
U11LLC80Oct 24 20219:30 AMU11Drayton Defenders Orange Mt. Forest Rams 1Mount Forest Sports
U9LLSC23Oct 24 20212:15 PMU9South Bruce Blades--Drayton DefendersPMD Arena
U9LLSC25Oct 24 20212:15 PMU9Kincardine Lil-Diggers--Drayton DefendersPMD Arena
U13LLE86Oct 24 20213:00 PMU13Hanover Falcons South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U13LLE75Oct 24 20213:30 PMU13Listowel Cyclones Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U9LLSA22Oct 24 20213:30 PMU9BCH Ice Dogs--Seaforth StarsSeaforth Arena
U13LLN80Oct 24 20213:30 PMU13AEMHA Ice Dogs A Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U11LLS129Oct 24 20214:30 PMU11BCH Ice Dogs White Zurich ThunderZurich
U15LLN62Oct 24 20215:00 PMU15Hanover Falcons Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U18LLN11Oct 24 20218:00 PMU18Kincardine Kinucks Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS70Oct 24 20218:45 PMU18Blyth-Brussels Crusaders Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLW73Oct 25 20216:30 PMU13Wingham Ironmen Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLC9Oct 25 20216:45 PMU11Walkerton Capitals 2 Red Drayton Defenders BlackPMD Arena
U11LLS12Oct 25 20217:00 PMU11South Bruce Blades BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U13LLW45Oct 25 20217:30 PMU13Goderich Sailors Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U13LLE38Oct 25 20218:00 PMU13Drayton Defenders Howick Hornets GoldHowick Community Cen
U18LLN22Oct 25 20218:30 PMU18Owen Sound Jr. Attack Kincardine KinucksTiverton Arena
U18LLS64Oct 25 20219:00 PMU18BCH Ice Dogs White Mitchell MeteorsMitchell Arena
U15LLS25Oct 26 20217:00 PMU15Central Perth Predators Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U15LLN44Oct 26 20217:00 PMU15Owen Sound Jr. Attack Red Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U15LLS82Oct 26 20217:30 PMU15Mitchell Meteors Wingham IronmenWingham
U15LLS40Oct 26 20218:00 PMU15Huron-Bruce Blizzard Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLC67Oct 27 20217:00 PMU11Arthur Vipers Minto Mad DogsPalmerston Arena
U15LLS53Oct 27 20217:00 PMU15Arthur Vipers Huron-Bruce BlizzardRipley
U18LLS12Oct 27 20219:00 PMU18Goderich Sailors BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U13LLW89Oct 28 20216:15 PMU13Kincardine Kinucks 2 Wingham IronmenWingham
U13LLE67Oct 28 20217:00 PMU13Hanover Falcons Minto Mad DogsPalmerston Arena
U18LLN42Oct 28 20219:00 PMU18Kincardine Kinucks Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLS50Oct 29 20217:00 PMU11Goderich Scotiabank Goderich C/V SandwichGoderich MRC
U11LLC34Oct 29 20217:00 PMU11Arthur Vipers Howick HornetsHowick Community Cen
U18LLS1Oct 29 20217:30 PMU18Mitchell Meteors Arthur VipersArthur
U15LLN24Oct 29 20218:30 PMU15Owen Sound Jr. Attack Gold Kincardine KinucksDavidson Centre
U13LLW84Oct 30 20219:30 AMU13Blyth-Brussels Crusaders Wingham IronmenWingham
U9LLSC32Oct 30 202110:00 AMU9Drayton Defenders--Hanover FalconsHanover P&H Centre
U11LLS21Oct 30 202110:00 AMU11Seaforth Stars Blyth-Brussels Crusaders BlackBlyth
U11LLS30Oct 30 202111:00 AMU11Wingham Ironmen Blue Blyth-Brussels Crusaders BurgundyBlyth
U11LLS9Oct 30 202111:00 AMU11Zurich Thunder BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U9LLSB16Oct 30 202111:00 AMU9Kincardine Bullshooters--Listowel Cyclones WhiteSteve Kerr Complex
U9LLSB10Oct 30 202112:00 PMU9Howick Hornets--Huron-Bruce BlizzardRipley
U9LLSC20Oct 30 202112:00 PMU9Kincardine Lil-Diggers--Arthur VipersArthur
U9LLSC47Oct 30 202112:00 PMU9Listowel Cyclones Red--South Bruce BladesTeeswater Arena
U13LLN83Oct 30 202112:00 PMU13AEMHA Ice Dogs A TCDMHA RebelsKeady Arena
U11LLC93Oct 30 202112:00 PMU11Mt. Forest Rams 2 Walkerton Capitals 1 WhiteWalkerton
U15LLS11Oct 30 202112:00 PMU15Mt. Forest Rams BCH Ice DogsHensall Arena
U11LLC30Oct 30 202112:10 PMU11Drayton Defenders Orange Hanover FalconsHanover P&H Centre
U11LLC111Oct 30 202112:30 PMU11Drayton Defenders Black West Grey WarriorsNormanby Arena
U13LLW63Oct 30 20211:00 PMU13Goderich Sailors Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U9LLN29Oct 30 20211:15 PMU9Owen Sound Jr. Attack Gold--Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U13LLN29Oct 30 20211:15 PMU13Shallow Lake Lakers Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
U9LLSC53Oct 30 20212:00 PMU9Drayton Defenders--West Grey WarriorsNormanby Arena
U11LLC57Oct 30 20212:15 PMU11Walkerton Capitals 2 Red Kincardine Kinucks 1Tiverton Arena
U15LLN39Oct 30 20212:30 PMU15AEMHA Ice Dogs Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U13LLE1Oct 30 20213:00 PMU13Drayton Defenders Arthur VipersArthur
U9LLSA24Oct 30 20214:00 PMU9Zurich Thunder--Seaforth StarsSeaforth Arena
U13LLE28Oct 30 20215:00 PMU13Listowel Cyclones Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS18Oct 30 20215:00 PMU18Mt. Forest Rams BCH Ice Dogs WhiteCentral Huron CC
U15LLN9Oct 30 20216:30 PMU15Saugeen Shores Storm 2 Hanover FalconsHanover P&H Centre
U15LLS72Oct 30 20217:00 PMU15Goderich Sailors Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLN36Oct 30 20217:00 PMU18Bruce Peninsula Northstars Saugeen Shores Storm 1Southampton
U13LLN60Oct 31 202112:00 PMU13Bruce Peninsula Northstars Saugeen Shores Storm 1Southampton
U15LLS5Oct 31 20213:00 PMU15Huron-Bruce Blizzard Arthur VipersArthur
U9LLN41Oct 31 20213:00 PMU9Saugeen Shores Storm 2--Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U13LLE81Oct 31 20213:00 PMU13Minto Mad Dogs South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U13LLE12Oct 31 20213:15 PMU13Walkerton Capitals Drayton DefendersPMD Arena
U13LLN75Oct 31 20213:30 PMU13Owen Sound Jr. Attack White Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U9LLSC31Nov 01 20215:30 PMU9West Grey Warriors--Hanover FalconsHanover P&H Centre
U13LLW27Nov 01 20216:30 PMU13Kincardine Kinucks 1 Central Perth PredatorsPERC
U11LLS85Nov 01 20216:30 PMU11South Bruce Blades Seaforth StarsSeaforth Arena
U15LLS63Nov 01 20217:35 PMU15Central Perth Predators Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLE21Nov 01 20218:00 PMU13Mt. Forest Rams Hanover FalconsHanover P&H Centre
U13LLE35Nov 01 20218:00 PMU13West Grey Warriors Howick Hornets GoldHowick Community Cen
U15LLS20Nov 02 20217:00 PMU15Wingham Ironmen Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U13LLE54Nov 02 20217:35 PMU13South Bruce Blades Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18LLS47Nov 02 20218:30 PMU18BCH Ice Dogs White Huron-Bruce BlizzardRipley
U18LLN61Nov 02 20219:00 PMU18Saugeen Shores Storm 1 Walkerton CapitalsWalkerton
U13LLW16Nov 03 20216:00 PMU13Goderich Sailors Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U11LLS66Nov 03 20216:15 PMU11Wingham Ironmen Blue Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U9LLSC55Nov 03 20216:30 PMU9Kincardine Lil-Diggers--West Grey WarriorsNormanby Arena
U13LLN10Nov 03 20217:00 PMU13TCDMHA Rebels AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
U13LLE15Nov 03 20217:30 PMU13Minto Mad Dogs Drayton DefendersPMD Arena
U18LLN54Nov 03 20218:30 PMU18Owen Sound Jr. Attack South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLS122Nov 05 20216:00 PMU11Central Perth Predators Wingham Ironmen RedWingham
U15LLS34Nov 05 20216:30 PMU15BCH Ice Dogs Central Perth PredatorsPERC
U11LLS74Nov 05 20216:50 PMU11Zurich Thunder Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLS5Nov 05 20217:30 PMU18Blyth-Brussels Crusaders Arthur VipersArthur
U13LLW42Nov 05 20217:30 PMU13Central Perth Predators Huron-Bruce BlizzardRipley
U15LLN18Nov 05 20218:30 PMU15Shallow Lake Lakers Kincardine KinucksDavidson Centre
U18LLS57Nov 05 20219:10 PMU18Goderich Sailors Mitchell MeteorsMitchell Arena
U9LLSC28Nov 06 20219:00 AMU9Arthur Vipers--Hanover FalconsHanover P&H Centre
U11LLS15Nov 06 202110:00 AMU11Listowel Cyclones BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U11LLS22Nov 06 202110:00 AMU11Mitchell Meteors Blyth-Brussels Crusaders BlackBrussels
U13LLN4Nov 06 202110:30 AMU13Owen Sound Jr. Attack Red AEMHA Ice Dogs ATara CC
U11LLS7Nov 06 202111:00 AMU11Walkerton Capitals 3 Blue BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U9LLSB18Nov 06 202111:00 AMU9Howick Hornets--Listowel Cyclones WhiteSteve Kerr Complex
U9LLSC44Nov 06 202111:00 AMU9West Grey Warriors--Listowel Cyclones RedSteve Kerr Complex
U13LLE100Nov 06 202111:15 AMU13Howick Hornets Green Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLC13Nov 06 202111:45 AMU11Huron-Bruce Blizzard Drayton Defenders BlackPMD Arena
U13LLN14Nov 06 202112:00 PMU13Bruce Peninsula Northstars AEMHA Ice Dogs BTara CC
U13LLN86Nov 06 202112:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Gold TCDMHA RebelsKeady Arena
U11LLC95Nov 06 202112:00 PMU11Minto Mad Dogs Walkerton Capitals 1 WhiteWalkerton
U9LLSA28Nov 06 20211:00 PMU9Seaforth Stars--Wingham Ironmen BlueWingham
U9LLSB20Nov 06 20211:30 PMU9Huron-Bruce Blizzard--Walkerton CapitalsWalkerton
U11LLS118Nov 06 20212:00 PMU11Wingham Ironmen Blue Wingham Ironmen RedWingham
U11LLN39Nov 06 20212:15 PMU11Bruce Peninsula Northstars Saugeen Shores Storm 1Southampton
U11LLC90Nov 06 20212:45 PMU11Arthur Vipers Mt. Forest Rams 2Mount Forest Sports
U9LLSA1Nov 06 20213:00 PMU9Zurich Thunder--BCH Ice DogsCentral Huron CC
U13LLW50Nov 06 20213:30 PMU13Wingham Ironmen Kincardine Kinucks 1Tiverton Arena
U13LLW57Nov 06 20214:45 PMU13Mitchell Meteors Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U15LLS77Nov 06 20214:45 PMU15Listowel Cyclones Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U15LLN20Nov 06 20216:00 PMU15Saugeen Shores Storm 1 Kincardine KinucksTiverton Arena
U15LLN55Nov 06 20216:30 PMU15AEMHA Ice Dogs Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U18LLN46Nov 06 20218:30 PMU18Saugeen Shores Storm 1 Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLN35Nov 07 202110:00 AMU11Saugeen Shores Storm 2 Owen Sound Jr. Attack RedSouthampton
U11LLN56Nov 07 202111:00 AMU11Owen Sound Jr. Attack Gold Saugeen Shores Storm 3Southampton
U11LLN65Nov 07 20211:30 PMU11AEMHA Ice Dogs A Shallow Lake Lakers BlackShallow Lake & Distr
U13LLW56Nov 07 20212:00 PMU13Seaforth Stars Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U9LLSC24Nov 07 20212:15 PMU9Hanover Falcons--Drayton DefendersPMD Arena
U13LLE78Nov 07 20212:30 PMU13Hanover Falcons Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U9LLN52Nov 07 20213:00 PMU9Owen Sound Jr. Attack Red--Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U9LLN42Nov 07 20213:00 PMU9AEMHA Ice Dogs--Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U13LLE89Nov 07 20213:00 PMU13Arthur Vipers South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U11LLC66Nov 07 20213:15 PMU11Kincardine Kinucks 1 Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U9LLSA19Nov 07 20213:30 PMU9Central Perth Predators--Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLS128Nov 07 20214:30 PMU11BCH Ice Dogs Blue Zurich ThunderZurich
U13LLW67Nov 07 20214:40 PMU13Kincardine Kinucks 1 Mitchell MeteorsMitchell Arena
U15LLN57Nov 07 20215:00 PMU15Walkerton Capitals Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U15LLN32Nov 07 20215:00 PMU15Kincardine Kinucks Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
U11LLC15Nov 07 20215:45 PMU11Arthur Vipers Drayton Defenders BlackPMD Arena
U15LLS64Nov 07 20216:00 PMU15Wingham Ironmen Mitchell MeteorsMitchell Arena
U13LLN2Nov 07 20216:00 PMU13Bruce Peninsula Northstars AEMHA Ice Dogs AChesley
U15LLS4Nov 07 20216:30 PMU15Goderich Sailors Arthur VipersArthur
U18LLS65Nov 07 20218:45 PMU18Listowel Cyclones Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLW22Nov 08 20216:30 PMU13Kincardine Kinucks 2 Central Perth PredatorsPERC
U13LLE20Nov 08 20216:30 PMU13Listowel Cyclones Drayton DefendersPMD Arena
U13LLN16Nov 08 20217:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Gold AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
U11LLC26Nov 08 20217:00 PMU11West Grey Warriors Hanover FalconsHanover P&H Centre
U13LLW43Nov 08 20217:30 PMU13Blyth-Brussels Crusaders Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U15LLS60Nov 08 20217:35 PMU15Blyth-Brussels Crusaders Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18LLN19Nov 08 20218:30 PMU18Hanover Falcons Kincardine KinucksTiverton Arena
U18LLN52Nov 08 20219:00 PMU18Saugeen Shores Storm 2 South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U18LLS60Nov 08 20219:00 PMU18Blyth-Brussels Crusaders Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLS54Nov 08 20219:00 PMU18Arthur Vipers Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLN57Nov 09 20216:00 PMU13Saugeen Shores Storm 2 Saugeen Shores Storm 1Southampton
U15LLN56Nov 09 20217:00 PMU15Owen Sound Jr. Attack Gold Saugeen Shores Storm 2Tara CC
U15LLS12Nov 09 20217:10 PMU15Mitchell Meteors BCH Ice DogsCentral Huron CC
U18LLS27Nov 09 20218:30 PMU18BCH Ice Dogs Blue Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U18LLN57Nov 09 20219:00 PMU18Bruce Peninsula Northstars Walkerton CapitalsWalkerton
U11LLS97Nov 10 20216:00 PMU11Central Perth Predators South Bruce BladesTeeswater Arena
U13LLW9Nov 10 20216:00 PMU13Wingham Ironmen BCH Ice DogsHensall Arena
U11LLC71Nov 10 20217:00 PMU11Kincardine Kinucks 1 Minto Mad DogsPalmerston Arena
U15LLS48Nov 10 20217:00 PMU15Listowel Cyclones Huron-Bruce BlizzardRipley
U11LLC113Nov 10 20217:30 PMU11Hanover Falcons West Grey WarriorsNormanby Arena
U18LLS10Nov 10 20219:00 PMU18Mitchell Meteors BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U11LLN50Nov 11 20216:30 PMU11Shallow Lake Lakers Black Saugeen Shores Storm 2Southampton
U13LLE65Nov 11 20217:00 PMU13Listowel Cyclones Minto Mad DogsPalmerston Arena
U15LLN23Nov 11 20217:30 PMU15AEMHA Ice Dogs Kincardine KinucksDavidson Centre
U18LLN48Nov 11 20219:00 PMU18Walkerton Capitals Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLN38Nov 12 20216:00 PMU11AEMHA Ice Dogs C Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U11LLS60Nov 12 20216:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Black Goderich ScotiabankGoderich MRC
U15LLS33Nov 12 20216:30 PMU15Blyth-Brussels Crusaders Central Perth PredatorsPERC
U13LLE84Nov 12 20216:40 PMU13Mt. Forest Rams South Bruce BladesTeeswater Arena
U13LLE42Nov 12 20217:00 PMU13Walkerton Capitals Howick Hornets GreenHowick Community Cen
U11LLS47Nov 12 20217:00 PMU11Mitchell Meteors Goderich C/V SandwichGoderich MRC
U18LLN8Nov 12 20217:00 PMU18Saugeen Shores Storm 1 Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U13LLN54Nov 12 20217:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Gold Owen Sound Jr. Attack WhiteJMRRC (2 - East)
U11LLN74Nov 12 20217:15 PMU11Owen Sound Jr. Attack Gold AEMHA Ice Dogs ATara CC
U15LLN46Nov 12 20217:30 PMU15Hanover Falcons Saugeen Shores Storm 1Southampton
U18LLS2Nov 12 20217:30 PMU18Huron-Bruce Blizzard Arthur VipersArthur
U11LLS10Nov 13 202110:00 AMU11Zurich Thunder BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U9LLN11Nov 13 202110:00 AMU9Owen Sound Jr. Attack Red--Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U9LLSC3Nov 13 202110:00 AMU9Wingham Ironmen Red--Hanover FalconsHanover P&H Centre
U9LLSA16Nov 13 202110:00 AMU9Wingham Ironmen Blue--Central Perth PredatorsPERC
U11LLC21Nov 13 202110:30 AMU11Kincardine Kinucks 2 Drayton Defenders OrangePMD Arena
U11LLS28Nov 13 202111:00 AMU11Mitchell Meteors Blyth-Brussels Crusaders BurgundyBrussels
U11LLS5Nov 13 202111:00 AMU11Seaforth Stars BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U9LLSB19Nov 13 202111:00 AMU9Huron-Bruce Blizzard--Listowel Cyclones WhiteSteve Kerr Complex
U9LLSC41Nov 13 202111:00 AMU9South Bruce Blades--Listowel Cyclones RedSteve Kerr Complex
U11LLC12Nov 13 202111:45 AMU11Minto Mad Dogs Drayton Defenders BlackPMD Arena
U13LLN84Nov 13 202112:00 PMU13AEMHA Ice Dogs B TCDMHA RebelsKeady Arena
U11LLC94Nov 13 202112:00 PMU11Mt. Forest Rams 1 Walkerton Capitals 1 WhiteWalkerton
U11LLN68Nov 13 202112:00 PMU11Saugeen Shores Storm 3 Shallow Lake Lakers YellowShallow Lake & Distr
U11LLN19Nov 13 202112:00 PMU11Owen Sound Jr. Attack Gold Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U9LLN25Nov 13 202112:25 PMU9TCDMHA Rebels--Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U15LLN28Nov 13 20211:00 PMU15Owen Sound Jr. Attack Red Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U13LLN63Nov 13 20211:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Gold Saugeen Shores Storm 1Southampton
U11LLC3Nov 13 20211:00 PMU11Huron-Bruce Blizzard Arthur VipersArthur
U13LLN21Nov 13 20211:00 PMU13Shallow Lake Lakers Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U9LLSB24Nov 13 20211:30 PMU9Kincardine Bullshooters--Walkerton CapitalsWalkerton
U11LLC91Nov 13 20212:45 PMU11Hanover Falcons Mt. Forest Rams 2Mount Forest Sports
U13LLE6Nov 13 20213:00 PMU13Minto Mad Dogs Arthur VipersArthur
U9LLSA6Nov 13 20213:00 PMU9Blyth-Brussels Crusaders--BCH Ice DogsCentral Huron CC
U15LLS83Nov 13 20213:15 PMU15Arthur Vipers Wingham IronmenWingham
U13LLW28Nov 13 20214:00 PMU13Wingham Ironmen Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLC105Nov 13 20214:30 PMU11Howick Hornets Walkerton Capitals 2 RedWalkerton
U13LLW46Nov 13 20214:45 PMU13Seaforth Stars Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U15LLS74Nov 13 20214:45 PMU15Mitchell Meteors Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLE27Nov 13 20215:00 PMU13Howick Hornets Gold Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS40Nov 13 20215:30 PMU18Mt. Forest Rams Goderich SailorsGoderich MRC
U13LLW60Nov 13 20216:00 PMU13Central Perth Predators Kincardine Kinucks 2Davidson Centre
U11LLS101Nov 13 20216:00 PMU11Wingham Ironmen Blue Walkerton Capitals 3 BlueWalkerton
U11LLC81Nov 14 20219:30 AMU11Drayton Defenders Black Mt. Forest Rams 1Mount Forest Sports
U9LLSB12Nov 14 202111:00 AMU9Howick Hornets--Kincardine BullshootersDavidson Centre
U9LLSC35Nov 14 202111:00 AMU9Drayton Defenders--Kincardine Lil-DiggersDavidson Centre
U13LLN39Nov 14 202112:00 PMU13Saugeen Shores Storm 2 Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U15LLS76Nov 14 20211:00 PMU15Goderich Sailors Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLN52Nov 14 20211:15 PMU13AEMHA Ice Dogs B Owen Sound Jr. Attack WhiteBayshore
U13LLE77Nov 14 20212:30 PMU13Howick Hornets Gold Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U15LLS7Nov 14 20213:00 PMU15Mitchell Meteors Arthur VipersArthur
U9LLN46Nov 14 20213:00 PMU9TCDMHA Rebels--Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U9LLN45Nov 14 20213:00 PMU9Owen Sound Jr. Attack Gold--Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U11LLC17Nov 14 20213:15 PMU11Arthur Vipers Drayton Defenders OrangePMD Arena
U13LLN78Nov 14 20213:30 PMU13Bruce Peninsula Northstars Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U11LLN2Nov 14 20213:30 PMU11Saugeen Shores Storm 1 AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
U15LLN53Nov 14 20214:00 PMU15Hanover Falcons Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLS134Nov 14 20214:30 PMU11South Bruce Blades Zurich ThunderZurich
U11LLC58Nov 14 20214:30 PMU11West Grey Warriors Kincardine Kinucks 1Tiverton Arena
U15LLN61Nov 14 20215:00 PMU15Saugeen Shores Storm 1 Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U15LLS61Nov 14 20215:30 PMU15BCH Ice Dogs Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U15LLN40Nov 14 20215:45 PMU15Kincardine Kinucks Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U18LLN4Nov 14 20216:00 PMU18South Bruce Blades Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U13LLN6Nov 14 20216:00 PMU13Saugeen Shores Storm 1 AEMHA Ice Dogs AChesley
U11LLS83Nov 14 20217:00 PMU11Wingham Ironmen Red Seaforth StarsSeaforth Arena
U15LLN8Nov 14 20217:30 PMU15Walkerton Capitals AEMHA Ice DogsChesley
U18LLN10Nov 14 20218:00 PMU18Owen Sound Jr. Attack Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS69Nov 14 20218:45 PMU18BCH Ice Dogs White Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U9LLN5Nov 15 20216:00 PMU9Saugeen Shores Storm 2--AEMHA Ice DogsChesley
U13LLE59Nov 15 20216:15 PMU13Drayton Defenders Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLW25Nov 15 20216:30 PMU13Goderich Sailors Central Perth PredatorsPERC
U11LLC24Nov 15 20216:45 PMU11Walkerton Capitals 2 Red Drayton Defenders OrangePMD Arena
U15LLS54Nov 15 20217:30 PMU15Central Perth Predators Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U13LLE101Nov 15 20217:30 PMU13South Bruce Blades West Grey WarriorsNormanby Arena
U18LLN24Nov 15 20218:30 PMU18Walkerton Capitals Kincardine KinucksTiverton Arena
U18LLS63Nov 15 20219:00 PMU18Arthur Vipers Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLN33Nov 15 20219:00 PMU18Owen Sound Jr. Attack Saugeen Shores Storm 1Southampton
U18LLS53Nov 15 20219:00 PMU18BCH Ice Dogs Blue Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U15LLS68Nov 16 20217:00 PMU15Blyth-Brussels Crusaders Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLS29Nov 16 20218:30 PMU18Listowel Cyclones Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U18LLN63Nov 16 20219:00 PMU18South Bruce Blades Walkerton CapitalsWalkerton
U11LLS70Nov 17 20216:15 PMU11Central Perth Predators Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U11LLS96Nov 17 20216:30 PMU11Goderich C/V Sandwich South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U11LLC74Nov 17 20217:00 PMU11Walkerton Capitals 2 Red Minto Mad DogsPalmerston Arena
U13LLE16Nov 17 20217:30 PMU13Hanover Falcons Drayton DefendersPMD Arena
U11LLS44Nov 18 20216:00 PMU11Wingham Ironmen Red Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U13LLE63Nov 18 20217:00 PMU13South Bruce Blades Minto Mad DogsPalmerston Arena
U11LLN15Nov 18 20217:15 PMU11Saugeen Shores Storm 3 AEMHA Ice Dogs CTara CC
U11LLN25Nov 19 20216:00 PMU11Shallow Lake Lakers Yellow Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
U13LLN12Nov 19 20216:00 PMU13Saugeen Shores Storm 2 AEMHA Ice Dogs BChesley
U15LLN27Nov 19 20217:00 PMU15Saugeen Shores Storm 2 Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U11LLC37Nov 19 20217:00 PMU11Hanover Falcons Howick HornetsHowick Community Cen
U18LLS14Nov 19 20217:00 PMU18Arthur Vipers BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U11LLN75Nov 19 20217:15 PMU11Shallow Lake Lakers Black AEMHA Ice Dogs ATara CC
U13LLE48Nov 19 20218:00 PMU13Drayton Defenders Howick Hornets GreenHowick Community Cen
U9LLSA11Nov 20 202110:00 AMU9Zurich Thunder--Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U9LLSA18Nov 20 202110:00 AMU9Seaforth Stars--Central Perth PredatorsPERC
U9LLN10Nov 20 202110:00 AMU9Owen Sound Jr. Attack Gold--Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U11LLN17Nov 20 202111:00 AMU11AEMHA Ice Dogs B Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U9LLSB17Nov 20 202111:00 AMU9Walkerton Capitals--Listowel Cyclones WhiteSteve Kerr Complex
U9LLSC42Nov 20 202111:00 AMU9Hanover Falcons--Listowel Cyclones RedSteve Kerr Complex
U11LLS35Nov 20 202111:00 AMU11Goderich C/V Sandwich Blyth-Brussels Crusaders BurgundyBrussels
U13LLE91Nov 20 202111:15 AMU13West Grey Warriors Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U13LLN20Nov 20 202112:00 PMU13TCDMHA Rebels Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U13LLW13Nov 20 202112:00 PMU13Kincardine Kinucks 2 Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U15LLN66Nov 20 202112:30 PMU15AEMHA Ice Dogs Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLC1Nov 20 20211:00 PMU11Drayton Defenders Black Arthur VipersArthur
U9LLSC9Nov 20 20211:00 PMU9Kincardine Lil-Diggers--Wingham Ironmen RedWingham
U9LLSA26Nov 20 20211:00 PMU9BCH Ice Dogs--Wingham Ironmen BlueWingham
U9LLN30Nov 20 20211:15 PMU9Saugeen Shores Storm 1--Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U9LLSC51Nov 20 20212:00 PMU9South Bruce Blades--West Grey WarriorsDurham CC
U13LLE8Nov 20 20213:00 PMU13South Bruce Blades Arthur VipersArthur
U13LLW53Nov 20 20213:15 PMU13BCH Ice Dogs Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U13LLW29Nov 20 20214:00 PMU13Seaforth Stars Goderich SailorsGoderich MRC
U13LLN71Nov 20 20214:15 PMU13AEMHA Ice Dogs A Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLC103Nov 20 20214:30 PMU11Mt. Forest Rams 2 Walkerton Capitals 2 RedWalkerton
U18LLS20Nov 20 20215:00 PMU18Huron-Bruce Blizzard BCH Ice Dogs WhiteCentral Huron CC
U18LLS39Nov 20 20215:30 PMU18Mitchell Meteors Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLS108Nov 20 20216:00 PMU11Goderich Scotiabank Walkerton Capitals 3 BlueWalkerton
U15LLN45Nov 20 20216:30 PMU15Owen Sound Jr. Attack Gold Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U18LLN37Nov 20 20217:00 PMU18Hanover Falcons Saugeen Shores Storm 1Southampton
U18LLN47Nov 20 20218:30 PMU18Bruce Peninsula Northstars Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLC82Nov 21 20219:30 AMU11Huron-Bruce Blizzard Mt. Forest Rams 1Mount Forest Sports
U9LLSB13Nov 21 202111:00 AMU9Listowel Cyclones White--Kincardine BullshootersDavidson Centre
U11LLN34Nov 21 202112:00 PMU11Saugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U11LLN61Nov 21 20211:30 PMU11Saugeen Shores Storm 3 Shallow Lake Lakers BlackShallow Lake & Distr
U13LLW1Nov 21 20211:30 PMU13Blyth-Brussels Crusaders BCH Ice DogsHensall Arena
U13LLW55Nov 21 20212:00 PMU13Wingham Ironmen Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U9LLSC26Nov 21 20212:15 PMU9Listowel Cyclones Red--Drayton DefendersPMD Arena
U13LLE71Nov 21 20212:30 PMU13Minto Mad Dogs Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U9LLN53Nov 21 20213:00 PMU9Owen Sound Jr. Attack Gold--Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U13LLN33Nov 21 20213:15 PMU13Bruce Peninsula Northstars Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
U11LLC22Nov 21 20213:15 PMU11Minto Mad Dogs Drayton Defenders OrangePMD Arena
U11LLC62Nov 21 20213:15 PMU11Mt. Forest Rams 2 Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U9LLSA34Nov 21 20213:30 PMU9Seaforth Stars--Zurich ThunderZurich
U15LLS38Nov 21 20214:30 PMU15Mt. Forest Rams Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLC52Nov 21 20214:30 PMU11Howick Hornets Kincardine Kinucks 1Tiverton Arena
U11LLS130Nov 21 20214:30 PMU11Central Perth Predators Zurich ThunderZurich
U11LLS117Nov 21 20214:45 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Wingham Ironmen BlueWingham
U15LLS67Nov 21 20216:00 PMU15Huron-Bruce Blizzard Mitchell MeteorsMitchell Arena
U13LLE18Nov 21 20217:00 PMU13Howick Hornets Gold Drayton DefendersPMD Arena
U18LLS26Nov 21 20217:00 PMU18Arthur Vipers Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U18LLS56Nov 21 20217:00 PMU18BCH Ice Dogs White Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18LLN15Nov 21 20218:00 PMU18Saugeen Shores Storm 2 Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS68Nov 21 20218:45 PMU18BCH Ice Dogs Blue Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLE53Nov 22 20216:15 PMU13Walkerton Capitals Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLW75Nov 22 20216:30 PMU13Kincardine Kinucks 1 Seaforth StarsSeaforth Arena
U13LLN87Nov 22 20217:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Red TCDMHA RebelsKeady Arena
U15LLN42Nov 22 20217:30 PMU15Shallow Lake Lakers Saugeen Shores Storm 1Southampton
U13LLW69Nov 22 20217:40 PMU13Goderich Sailors Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLS43Nov 23 20217:00 PMU18Mitchell Meteors Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U15LLS37Nov 23 20218:00 PMU15Listowel Cyclones Goderich SailorsGoderich MRC
U18LLN60Nov 23 20219:00 PMU18Owen Sound Jr. Attack Walkerton CapitalsWalkerton
U13LLW80Nov 24 20215:30 PMU13BCH Ice Dogs Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLS71Nov 24 20216:15 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U15LLS47Nov 24 20217:00 PMU15Mitchell Meteors Huron-Bruce BlizzardRipley
U13LLE17Nov 24 20217:00 PMU13Howick Hornets Green Drayton DefendersPMD Arena
U11LLS6Nov 24 20217:00 PMU11South Bruce Blades BCH Ice Dogs BlueBayfield
U18LLN53Nov 24 20218:30 PMU18Saugeen Shores Storm 1 South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLS42Nov 25 20216:00 PMU11Walkerton Capitals 3 Blue Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U11LLN69Nov 25 20216:30 PMU11Shallow Lake Lakers Black Shallow Lake Lakers YellowShallow Lake & Distr
U13LLE61Nov 25 20217:00 PMU13West Grey Warriors Minto Mad DogsPalmerston Arena
U15LLN52Nov 25 20217:30 PMU15Owen Sound Jr. Attack Red Saugeen Shores Storm 2Southampton
U13LLN44Nov 26 20216:00 PMU13AEMHA Ice Dogs A Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U11LLS57Nov 26 20216:00 PMU11Seaforth Stars Goderich ScotiabankGoderich MRC
U11LLS78Nov 26 20216:50 PMU11Listowel Cyclones Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLN5Nov 26 20217:00 PMU18Hanover Falcons Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U11LLN76Nov 26 20217:15 PMU11Saugeen Shores Storm 2 AEMHA Ice Dogs ATara CC
U13LLE43Nov 26 20218:00 PMU13South Bruce Blades Howick Hornets GreenHowick Community Cen
U11LLS11Nov 27 202110:00 AMU11Wingham Ironmen Red BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U11LLS27Nov 27 202110:00 AMU11Goderich C/V Sandwich Blyth-Brussels Crusaders BlackBrussels
U9LLSA12Nov 27 202110:00 AMU9Wingham Ironmen Blue--Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U9LLSB5Nov 27 202111:00 AMU9Huron-Bruce Blizzard--Howick HornetsHowick Community Cen
U11LLN60Nov 27 202111:00 AMU11Owen Sound Jr. Attack Red Shallow Lake Lakers BlackShallow Lake & Distr
U13LLE95Nov 27 202111:15 AMU13Mt. Forest Rams Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLC16Nov 27 202111:45 AMU11Kincardine Kinucks 1 Drayton Defenders BlackPMD Arena
U13LLW15Nov 27 202112:00 PMU13Huron-Bruce Blizzard Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U9LLSC15Nov 27 202112:00 PMU9Hanover Falcons--Arthur VipersArthur
U9LLSC6Nov 27 202112:00 PMU9Wingham Ironmen Red--South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLC32Nov 27 202112:10 PMU11Howick Hornets Hanover FalconsHanover P&H Centre
U9LLN20Nov 27 202112:25 PMU9Saugeen Shores Storm 1--Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U11LLC116Nov 27 202112:30 PMU11Mt. Forest Rams 1 West Grey WarriorsNormanby Arena
U15LLN69Nov 27 202112:30 PMU15Owen Sound Jr. Attack Gold Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLC8Nov 27 20211:00 PMU11Walkerton Capitals 2 Red Arthur VipersArthur
U13LLN48Nov 27 20211:00 PMU13Saugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. Attack WhiteJMRRC (1 - West)
U11LLC44Nov 27 20211:00 PMU11Mt. Forest Rams 2 Huron-Bruce BlizzardRipley
U9LLN32Nov 27 20211:15 PMU9AEMHA Ice Dogs--Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U9LLSC56Nov 27 20212:00 PMU9Listowel Cyclones Red--West Grey WarriorsDurham CC
U9LLSA5Nov 27 20213:00 PMU9Central Perth Predators--BCH Ice DogsCentral Huron CC
U15LLS86Nov 27 20213:15 PMU15Central Perth Predators Wingham IronmenWingham
U13LLN65Nov 27 20214:15 PMU13Shallow Lake Lakers Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLN24Nov 27 20214:30 PMU11Saugeen Shores Storm 1 Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U15LLS79Nov 27 20214:45 PMU15BCH Ice Dogs Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U18LLS34Nov 27 20215:30 PMU18BCH Ice Dogs Blue Goderich SailorsGoderich MRC
U15LLN11Nov 27 20216:30 PMU15Shallow Lake Lakers Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLN40Nov 27 20217:00 PMU18Walkerton Capitals Saugeen Shores Storm 1Southampton
U11LLN47Nov 28 202110:00 AMU11Owen Sound Jr. Attack Gold Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLN58Nov 28 202111:00 AMU11AEMHA Ice Dogs B Saugeen Shores Storm 3Southampton
U9LLSC4Nov 28 202111:00 AMU9Wingham Ironmen Red--Kincardine Lil-DiggersDavidson Centre
U11LLC63Nov 28 20211:15 PMU11Hanover Falcons Kincardine Kinucks 2Davidson Centre
U9LLN15Nov 28 20212:00 PMU9Saugeen Shores Storm 1--Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U9LLSC22Nov 28 20212:15 PMU9Arthur Vipers--Drayton DefendersPMD Arena
U13LLW51Nov 28 20212:30 PMU13Central Perth Predators Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U13LLE85Nov 28 20213:00 PMU13Listowel Cyclones South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U9LLN50Nov 28 20213:00 PMU9TCDMHA Rebels--Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U11LLC19Nov 28 20213:15 PMU11Huron-Bruce Blizzard Drayton Defenders OrangePMD Arena
U9LLSA33Nov 28 20213:30 PMU9Central Perth Predators--Zurich ThunderZurich
U13LLN81Nov 28 20213:30 PMU13Owen Sound Jr. Attack Gold Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U18LLN30Nov 28 20213:45 PMU18Kincardine Kinucks Owen Sound Jr. AttackBayshore
U11LLS127Nov 28 20214:30 PMU11Walkerton Capitals 3 Blue Zurich ThunderZurich
U11LLS90Nov 28 20214:30 PMU11BCH Ice Dogs Blue Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLS124Nov 28 20215:30 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Wingham Ironmen RedWingham
U15LLS58Nov 28 20215:30 PMU15Huron-Bruce Blizzard Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLW71Nov 28 20215:40 PMU13BCH Ice Dogs Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11LLS58Nov 28 20216:00 PMU11Mitchell Meteors Goderich ScotiabankGoderich MRC
U15LLN16Nov 28 20216:30 PMU15Owen Sound Jr. Attack Red Hanover FalconsHanover P&H Centre
U15LLS9Nov 28 20216:30 PMU15Wingham Ironmen Arthur VipersArthur
U11LLS113Nov 28 20216:45 PMU11Goderich C/V Sandwich Wingham Ironmen BlueWingham
U9LLN6Nov 29 20216:00 PMU9TCDMHA Rebels--AEMHA Ice DogsChesley
U13LLW24Nov 29 20216:30 PMU13Huron-Bruce Blizzard Central Perth PredatorsPERC
U13LLN82Nov 29 20217:00 PMU13Saugeen Shores Storm 2 TCDMHA RebelsKeady Arena
U13LLE107Nov 29 20217:30 PMU13Listowel Cyclones West Grey WarriorsNormanby Arena
U15LLS65Nov 29 20217:40 PMU15Mt. Forest Rams Mitchell MeteorsMitchell Arena
U13LLE34Nov 29 20218:00 PMU13Minto Mad Dogs Howick Hornets GoldHowick Community Cen
U18LLN23Nov 29 20218:30 PMU18Hanover Falcons Kincardine KinucksTiverton Arena
U18LLN50Nov 29 20219:00 PMU18Bruce Peninsula Northstars South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U11LLN53Nov 30 20216:00 PMU11Shallow Lake Lakers Yellow Saugeen Shores Storm 3Tara CC
U13LLN61Nov 30 20216:00 PMU13AEMHA Ice Dogs B Saugeen Shores Storm 1Southampton
U13LLW86Nov 30 20216:15 PMU13Goderich Sailors Wingham IronmenWingham
U15LLS42Nov 30 20218:00 PMU15Blyth-Brussels Crusaders Goderich SailorsGoderich MRC
U18LLS48Nov 30 20218:30 PMU18BCH Ice Dogs Blue Huron-Bruce BlizzardRipley
U18LLN62Nov 30 20219:00 PMU18Saugeen Shores Storm 2 Walkerton CapitalsWalkerton
U9LLN1Dec 01 20216:00 PMU9Bruce Peninsula Northstars--AEMHA Ice DogsTara CC
U13LLW10Dec 01 20216:00 PMU13Wingham Ironmen Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U11LLS64Dec 01 20216:15 PMU11Walkerton Capitals 3 Blue Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U11LLS98Dec 01 20216:30 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Burgundy South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U11LLC73Dec 01 20217:00 PMU11Mt. Forest Rams 1 Minto Mad DogsPalmerston Arena
U13LLN13Dec 01 20217:00 PMU13Saugeen Shores Storm 1 AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
U18LLN49Dec 01 20218:30 PMU18Saugeen Shores Storm 2 South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLS41Dec 02 20216:00 PMU11South Bruce Blades Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U11LLC50Dec 02 20216:00 PMU11Kincardine Kinucks 1 Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U13LLW5Dec 02 20216:30 PMU13Kincardine Kinucks 1 BCH Ice DogsCentral Huron CC
U13LLE69Dec 02 20217:00 PMU13Arthur Vipers Minto Mad DogsPalmerston Arena
U11LLN3Dec 02 20217:15 PMU11Shallow Lake Lakers Yellow AEMHA Ice Dogs BTara CC
U11LLS55Dec 03 20216:00 PMU11Zurich Thunder Goderich ScotiabankGoderich MRC
U15LLS28Dec 03 20216:30 PMU15Wingham Ironmen Central Perth PredatorsPERC
U13LLE87Dec 03 20216:40 PMU13Howick Hornets Gold South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLC41Dec 03 20217:00 PMU11West Grey Warriors Howick HornetsHowick Community Cen
U15LLN3Dec 03 20217:30 PMU15Owen Sound Jr. Attack Gold AEMHA Ice DogsChesley
U18LLS4Dec 03 20217:30 PMU18BCH Ice Dogs White Arthur VipersArthur
U13LLW39Dec 03 20217:30 PMU13Mitchell Meteors Huron-Bruce BlizzardRipley
U13LLE45Dec 03 20218:00 PMU13Minto Mad Dogs Howick Hornets GreenHowick Community Cen
U18LLS58Dec 03 20219:10 PMU18Mt. Forest Rams Mitchell MeteorsMitchell Arena
U9LLSC29Dec 04 20219:00 AMU9Kincardine Lil-Diggers--Hanover FalconsHanover P&H Centre
U9LLN18Dec 04 202110:00 AMU9TCDMHA Rebels--Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U11LLN23Dec 04 202111:00 AMU11Shallow Lake Lakers Black Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U9LLSC40Dec 04 202111:00 AMU9Drayton Defenders--Listowel Cyclones RedSteve Kerr Complex
U11LLS36Dec 04 202111:00 AMU11BCH Ice Dogs White Blyth-Brussels Crusaders BurgundyBlyth
U13LLE11Dec 04 202111:30 AMU13West Grey Warriors Drayton DefendersPMD Arena
U13LLN3Dec 04 202112:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Gold AEMHA Ice Dogs ATara CC
U13LLW18Dec 04 202112:00 PMU13Kincardine Kinucks 1 Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U9LLSC16Dec 04 202112:00 PMU9West Grey Warriors--Arthur VipersArthur
U11LLC92Dec 04 202112:00 PMU11West Grey Warriors Walkerton Capitals 1 WhiteWalkerton
U9LLN27Dec 04 202112:25 PMU9AEMHA Ice Dogs--Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U15LLN71Dec 04 202112:30 PMU15Saugeen Shores Storm 1 Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLC4Dec 04 20211:00 PMU11Kincardine Kinucks 1 Arthur VipersArthur
U13LLN59Dec 04 20211:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Red Saugeen Shores Storm 1Southampton
U9LLN28Dec 04 20211:15 PMU9Saugeen Shores Storm 2--Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U9LLSB21Dec 04 20211:30 PMU9Howick Hornets--Walkerton CapitalsWalkerton
U9LLSC11Dec 04 20212:00 PMU9South Bruce Blades--Wingham Ironmen RedWingham
U9LLSA27Dec 04 20212:00 PMU9Central Perth Predators--Wingham Ironmen BlueWingham
U11LLN43Dec 04 20212:15 PMU11AEMHA Ice Dogs C Saugeen Shores Storm 1Southampton
U13LLE5Dec 04 20213:00 PMU13Listowel Cyclones Arthur VipersArthur
U15LLS23Dec 04 20213:00 PMU15BCH Ice Dogs Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U13LLW33Dec 04 20214:00 PMU13Central Perth Predators Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLC29Dec 04 20214:30 PMU11Mt. Forest Rams 2 Hanover FalconsHanover P&H Centre
U11LLC104Dec 04 20214:30 PMU11Kincardine Kinucks 2 Walkerton Capitals 2 RedWalkerton
U15LLS75Dec 04 20214:45 PMU15Huron-Bruce Blizzard Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U18LLS19Dec 04 20215:00 PMU18Listowel Cyclones BCH Ice Dogs WhiteCentral Huron CC
U18LLS33Dec 04 20215:30 PMU18Arthur Vipers Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLS105Dec 04 20216:00 PMU11Goderich C/V Sandwich Walkerton Capitals 3 BlueWalkerton
U18LLN41Dec 04 20218:30 PMU18Owen Sound Jr. Attack Saugeen Shores Storm 2Southampton
U9LLSC36Dec 05 202111:00 AMU9Hanover Falcons--Kincardine Lil-DiggersDavidson Centre
U13LLN37Dec 05 202112:00 PMU13Saugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (1 - West)
U11LLN30Dec 05 202112:15 PMU11Saugeen Shores Storm 3 Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U13LLW62Dec 05 20212:00 PMU13BCH Ice Dogs Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U9LLN16Dec 05 20212:00 PMU9Owen Sound Jr. Attack Gold--Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U9LLSC21Dec 05 20212:15 PMU9West Grey Warriors--Drayton DefendersPMD Arena
U13LLE83Dec 05 20213:00 PMU13Walkerton Capitals South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U11LLN20Dec 05 20213:00 PMU11Owen Sound Jr. Attack Red Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U15LLS1Dec 05 20213:00 PMU15BCH Ice Dogs Arthur VipersArthur
U9LLN47Dec 05 20213:00 PMU9AEMHA Ice Dogs--Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U9LLN39Dec 05 20213:00 PMU9TCDMHA Rebels--Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U11LLC64Dec 05 20213:15 PMU11Huron-Bruce Blizzard Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U11LLC23Dec 05 20213:15 PMU11Mt. Forest Rams 1 Drayton Defenders OrangePMD Arena
U9LLSA32Dec 05 20213:30 PMU9BCH Ice Dogs--Zurich ThunderZurich
U11LLN77Dec 05 20213:30 PMU11AEMHA Ice Dogs C AEMHA Ice Dogs APaisley Arena
U13LLN26Dec 05 20214:00 PMU13AEMHA Ice Dogs A Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U11LLS67Dec 05 20214:10 PMU11South Bruce Blades Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U11LLS133Dec 05 20214:30 PMU11Seaforth Stars Zurich ThunderZurich
U11LLN8Dec 05 20214:45 PMU11Saugeen Shores Storm 2 AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
U18LLN29Dec 05 20215:30 PMU18Bruce Peninsula Northstars Owen Sound Jr. AttackBayshore
U13LLW65Dec 05 20215:40 PMU13Seaforth Stars Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11LLS56Dec 05 20216:00 PMU11Wingham Ironmen Blue Goderich ScotiabankGoderich MRC
U11LLS125Dec 05 20216:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Black Wingham Ironmen RedWingham
U15LLS69Dec 05 20217:00 PMU15Central Perth Predators Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLN9Dec 05 20218:00 PMU18Saugeen Shores Storm 1 Hanover FalconsHanover P&H Centre
U13LLE19Dec 06 20216:30 PMU13Arthur Vipers Drayton DefendersPMD Arena
U13LLW20Dec 06 20216:30 PMU13Wingham Ironmen Central Perth PredatorsPERC
U11LLS18Dec 06 20217:00 PMU11Mitchell Meteors BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U13LLN88Dec 06 20217:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack White TCDMHA RebelsKeady Arena
U13LLW40Dec 06 20217:30 PMU13Kincardine Kinucks 1 Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U15LLS57Dec 06 20217:35 PMU15Mitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18LLS49Dec 06 20219:00 PMU18Mt. Forest Rams Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18LLS28Dec 06 20219:00 PMU18Goderich Sailors Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U11LLN51Dec 07 20216:00 PMU11Shallow Lake Lakers Yellow Saugeen Shores Storm 2Tara CC
U15LLN47Dec 07 20217:00 PMU15AEMHA Ice Dogs Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U15LLS90Dec 07 20217:30 PMU15Mt. Forest Rams Wingham IronmenWingham
U13LLE52Dec 07 20217:35 PMU13West Grey Warriors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U15LLS45Dec 07 20218:00 PMU15Central Perth Predators Goderich SailorsGoderich MRC
U18LLN59Dec 07 20219:00 PMU18Kincardine Kinucks Walkerton CapitalsWalkerton
U11LLS91Dec 08 20216:00 PMU11Wingham Ironmen Red South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLC115Dec 08 20217:00 PMU11Minto Mad Dogs West Grey WarriorsDurham CC
U11LLS38Dec 09 20216:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U13LLW8Dec 09 20216:30 PMU13Seaforth Stars BCH Ice DogsCentral Huron CC
U11LLN32Dec 10 20216:00 PMU11AEMHA Ice Dogs A Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U18LLN7Dec 10 20217:00 PMU18Saugeen Shores Storm 2 Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U11LLC38Dec 10 20217:00 PMU11Mt. Forest Rams 1 Howick HornetsHowick Community Cen
U11LLS53Dec 10 20217:00 PMU11BCH Ice Dogs Blue Goderich C/V SandwichGoderich MRC
U18LLS16Dec 10 20217:00 PMU18Blyth-Brussels Crusaders BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U11LLN5Dec 10 20217:15 PMU11Owen Sound Jr. Attack Gold AEMHA Ice Dogs BTara CC
U15LLN7Dec 10 20217:30 PMU15Shallow Lake Lakers AEMHA Ice DogsChesley
U18LLS7Dec 10 20217:30 PMU18Listowel Cyclones Arthur VipersArthur
U13LLE46Dec 10 20218:00 PMU13Listowel Cyclones Howick Hornets GreenHowick Community Cen
U15LLN49Dec 10 20218:00 PMU15Walkerton Capitals Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U18LLN26Dec 10 20219:00 PMU18Hanover Falcons Owen Sound Jr. AttackBayshore
U13LLW83Dec 11 20219:30 AMU13BCH Ice Dogs Wingham IronmenWingham
U11LLS14Dec 11 202110:00 AMU11Walkerton Capitals 3 Blue BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U9LLSA10Dec 11 202110:00 AMU9Central Perth Predators--Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U11LLS20Dec 11 202110:00 AMU11Wingham Ironmen Blue Blyth-Brussels Crusaders BlackBlyth
U11LLC20Dec 11 202110:30 AMU11Kincardine Kinucks 1 Drayton Defenders OrangePMD Arena
U11LLS29Dec 11 202111:00 AMU11Zurich Thunder Blyth-Brussels Crusaders BurgundyBlyth
U11LLS3Dec 11 202111:00 AMU11Listowel Cyclones BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U9LLSC54Dec 11 202111:30 AMU9Hanover Falcons--West Grey WarriorsDurham CC
U9LLSC50Dec 11 202112:00 PMU9Drayton Defenders--South Bruce BladesTeeswater Arena
U15LLS13Dec 11 202112:00 PMU15Listowel Cyclones BCH Ice DogsHensall Arena
U13LLW12Dec 11 202112:00 PMU13Mitchell Meteors Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U13LLN8Dec 11 202112:00 PMU13Shallow Lake Lakers AEMHA Ice Dogs ATara CC
U9LLN19Dec 11 202112:25 PMU9Saugeen Shores Storm 2--Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U15LLN72Dec 11 202112:30 PMU15Shallow Lake Lakers Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U13LLN45Dec 11 20211:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Gold Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (1 - West)
U11LLC46Dec 11 20211:00 PMU11Walkerton Capitals 1 White Huron-Bruce BlizzardRipley
U11LLC5Dec 11 20211:00 PMU11Kincardine Kinucks 2 Arthur VipersArthur
U9LLSC13Dec 11 20211:00 PMU9Drayton Defenders--Wingham Ironmen RedWingham
U9LLN31Dec 11 20211:15 PMU9TCDMHA Rebels--Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U9LLSB23Dec 11 20211:30 PMU9Listowel Cyclones White--Walkerton CapitalsWalkerton
U15LLN30Dec 11 20212:15 PMU15Hanover Falcons Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U11LLN45Dec 11 20212:15 PMU11Owen Sound Jr. Attack Red Saugeen Shores Storm 1Southampton
U11LLC89Dec 11 20212:45 PMU11Drayton Defenders Black Mt. Forest Rams 2Mount Forest Sports
U13LLN51Dec 11 20213:00 PMU13Bruce Peninsula Northstars Owen Sound Jr. Attack WhiteBayshore
U11LLS59Dec 11 20213:00 PMU11Goderich C/V Sandwich Goderich ScotiabankGoderich MRC
U9LLSA3Dec 11 20213:00 PMU9Wingham Ironmen Blue--BCH Ice DogsCentral Huron CC
U15LLS87Dec 11 20213:15 PMU15Goderich Sailors Wingham IronmenWingham
U13LLW59Dec 11 20213:30 PMU13Huron-Bruce Blizzard Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U11LLS86Dec 11 20214:00 PMU11Mitchell Meteors Seaforth StarsSeaforth Arena
U18LLS25Dec 11 20214:30 PMU18Huron-Bruce Blizzard Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U15LLS80Dec 11 20214:45 PMU15Arthur Vipers Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U18LLS22Dec 11 20215:00 PMU18BCH Ice Dogs Blue BCH Ice Dogs WhiteCentral Huron CC
U11LLC75Dec 12 20219:30 AMU11Walkerton Capitals 2 Red Mt. Forest Rams 1Mount Forest Sports
U9LLSB11Dec 12 202111:00 AMU9Huron-Bruce Blizzard--Kincardine BullshootersDavidson Centre
U9LLN14Dec 12 20212:00 PMU9Saugeen Shores Storm 2--Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U13LLE76Dec 12 20212:30 PMU13Arthur Vipers Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U11LLN71Dec 12 20212:30 PMU11AEMHA Ice Dogs C Shallow Lake Lakers YellowShallow Lake & Distr
U13LLW48Dec 12 20212:30 PMU13Kincardine Kinucks 2 Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U11LLN21Dec 12 20213:00 PMU11AEMHA Ice Dogs A Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U13LLN79Dec 12 20213:30 PMU13AEMHA Ice Dogs B Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U9LLSA35Dec 12 20213:30 PMU9Wingham Ironmen Blue--Zurich ThunderZurich
U15LLN35Dec 12 20213:45 PMU15Saugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U13LLN24Dec 12 20214:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Red Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U11LLS135Dec 12 20214:30 PMU11Wingham Ironmen Red Zurich ThunderZurich
U11LLC11Dec 12 20214:30 PMU11Kincardine Kinucks 2 Drayton Defenders BlackPMD Arena
U11LLS76Dec 12 20214:40 PMU11Walkerton Capitals 3 Blue Mitchell MeteorsMitchell Arena
U15LLN60Dec 12 20215:00 PMU15Owen Sound Jr. Attack Gold Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U13LLN47Dec 12 20215:00 PMU13Saugeen Shores Storm 2 Owen Sound Jr. Attack WhiteBayshore
U13LLW72Dec 12 20215:40 PMU13Huron-Bruce Blizzard Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11LLS115Dec 12 20215:45 PMU11BCH Ice Dogs White Wingham Ironmen BlueWingham
U15LLS71Dec 12 20217:00 PMU15Arthur Vipers Mitchell MeteorsMitchell Arena
U13LLW90Dec 12 20217:00 PMU13Seaforth Stars Wingham IronmenWingham
U18LLN12Dec 12 20218:30 PMU18Bruce Peninsula Northstars Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS71Dec 12 20218:45 PMU18Goderich Sailors Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLE55Dec 13 20216:15 PMU13Minto Mad Dogs Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLW78Dec 13 20216:30 PMU13Central Perth Predators Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLS13Dec 13 20217:00 PMU11Seaforth Stars BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U13LLN89Dec 13 20217:00 PMU13Saugeen Shores Storm 1 TCDMHA RebelsKeady Arena
U11LLN31Dec 13 20217:15 PMU11Shallow Lake Lakers Black Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U15LLS59Dec 13 20217:35 PMU15Goderich Sailors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLE32Dec 13 20218:00 PMU13South Bruce Blades Howick Hornets GoldHowick Community Cen
U18LLN18Dec 13 20218:30 PMU18South Bruce Blades Kincardine KinucksTiverton Arena
U18LLS50Dec 13 20219:00 PMU18Mitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18LLN34Dec 13 20219:00 PMU18Owen Sound Jr. Attack Saugeen Shores Storm 1Southampton
U11LLN44Dec 14 20215:00 PMU11Saugeen Shores Storm 3 Saugeen Shores Storm 1Southampton
U13LLE103Dec 14 20217:00 PMU13Drayton Defenders West Grey WarriorsDurham CC
U18LLS41Dec 14 20218:30 PMU18Arthur Vipers Huron-Bruce BlizzardRipley
U9LLN9Dec 15 20216:00 PMU9Bruce Peninsula Northstars--AEMHA Ice DogsTara CC
U11LLS68Dec 15 20216:15 PMU11Goderich Scotiabank Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U11LLC110Dec 15 20217:00 PMU11Arthur Vipers West Grey WarriorsDurham CC
U13LLN17Dec 15 20217:00 PMU13AEMHA Ice Dogs A AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
U11LLS2Dec 15 20217:00 PMU11Central Perth Predators BCH Ice Dogs BlueBayfield
U18LLN44Dec 15 20217:30 PMU18Saugeen Shores Storm 1 Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U18LLS11Dec 15 20219:00 PMU18Listowel Cyclones BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U13LLW3Dec 16 20216:30 PMU13Goderich Sailors BCH Ice DogsCentral Huron CC
U13LLE62Dec 16 20217:00 PMU13Walkerton Capitals Minto Mad DogsPalmerston Arena
U15LLS85Dec 16 20217:30 PMU15Blyth-Brussels Crusaders Wingham IronmenWingham
U15LLN48Dec 16 20217:30 PMU15Kincardine Kinucks Saugeen Shores Storm 1Southampton
U13LLN35Dec 17 20216:00 PMU13AEMHA Ice Dogs A Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
U11LLN1Dec 17 20216:00 PMU11Saugeen Shores Storm 1 AEMHA Ice Dogs ATara CC
U11LLS121Dec 17 20216:15 PMU11Listowel Cyclones Wingham Ironmen RedWingham
U15LLS29Dec 17 20216:30 PMU15Mt. Forest Rams Central Perth PredatorsPERC
U11LLS31Dec 17 20216:45 PMU11Goderich Scotiabank Blyth-Brussels Crusaders BurgundyBrussels
U15LLN25Dec 17 20217:00 PMU15Saugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U11LLC35Dec 17 20217:00 PMU11Drayton Defenders Black Howick HornetsHowick Community Cen
U13LLE13Dec 17 20217:00 PMU13South Bruce Blades Drayton DefendersPMD Arena
U18LLN28Dec 17 20217:15 PMU18Walkerton Capitals Owen Sound Jr. AttackBayshore
U13LLW37Dec 17 20217:30 PMU13Kincardine Kinucks 2 Huron-Bruce BlizzardRipley
U15LLN4Dec 17 20217:30 PMU15Owen Sound Jr. Attack Red AEMHA Ice DogsChesley
U13LLE44Dec 17 20218:00 PMU13Mt. Forest Rams Howick Hornets GreenHowick Community Cen
U9LLSC30Dec 18 20219:00 AMU9Listowel Cyclones Red--Hanover FalconsHanover P&H Centre
U11LLS19Dec 18 202110:00 AMU11Zurich Thunder Blyth-Brussels Crusaders BlackBlyth
U9LLSA8Dec 18 202110:00 AMU9Wingham Ironmen Blue--Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U9LLSA17Dec 18 202110:00 AMU9Zurich Thunder--Central Perth PredatorsPERC
U11LLS32Dec 18 202111:00 AMU11Seaforth Stars Blyth-Brussels Crusaders BurgundyBlyth
U9LLSB2Dec 18 202111:00 AMU9Listowel Cyclones White--Howick HornetsHowick Community Cen
U13LLW47Dec 18 202111:30 AMU13Mitchell Meteors Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U9LLSC19Dec 18 202112:00 PMU9Drayton Defenders--Arthur VipersArthur
U11LLC98Dec 18 202112:00 PMU11Drayton Defenders Orange Walkerton Capitals 1 WhiteWalkerton
U9LLSC46Dec 18 202112:00 PMU9West Grey Warriors--South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLN57Dec 18 202112:00 PMU11Bruce Peninsula Northstars Saugeen Shores Storm 3Southampton
U15LLS18Dec 18 202112:00 PMU15Huron-Bruce Blizzard BCH Ice DogsHensall Arena
U11LLN73Dec 18 202112:00 PMU11Owen Sound Jr. Attack Gold Shallow Lake Lakers YellowShallow Lake & Distr
U9LLN21Dec 18 202112:25 PMU9Owen Sound Jr. Attack Red--Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U13LLN62Dec 18 20211:00 PMU13AEMHA Ice Dogs A Saugeen Shores Storm 1Southampton
U15LLN34Dec 18 20212:15 PMU15Saugeen Shores Storm 2 Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (1 - West)
U9LLSB6Dec 18 20212:30 PMU9Walkerton Capitals--Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U13LLE9Dec 18 20213:00 PMU13Walkerton Capitals Arthur VipersArthur
U15LLS26Dec 18 20213:00 PMU15Arthur Vipers Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U11LLC49Dec 18 20213:30 PMU11Hanover Falcons Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U11LLC55Dec 18 20213:30 PMU11Mt. Forest Rams 2 Kincardine Kinucks 1Tiverton Arena
U13LLW30Dec 18 20214:00 PMU13Mitchell Meteors Goderich SailorsGoderich MRC
U13LLN72Dec 18 20214:15 PMU13Owen Sound Jr. Attack Red Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLC102Dec 18 20214:30 PMU11West Grey Warriors Walkerton Capitals 2 RedWalkerton
U18LLS32Dec 18 20214:30 PMU18Mt. Forest Rams Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U13LLE29Dec 18 20215:00 PMU13Drayton Defenders Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS21Dec 18 20215:00 PMU18Arthur Vipers BCH Ice Dogs WhiteCentral Huron CC
U18LLS38Dec 18 20215:30 PMU18Huron-Bruce Blizzard Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLS73Dec 18 20215:45 PMU11South Bruce Blades Mitchell MeteorsMitchell Arena
U15LLN14Dec 18 20216:30 PMU15Kincardine Kinucks Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLN35Dec 18 20217:00 PMU18South Bruce Blades Saugeen Shores Storm 1Southampton
U9LLSC34Dec 19 202111:00 AMU9Arthur Vipers--Kincardine Lil-DiggersDavidson Centre
U13LLN38Dec 19 202112:00 PMU13Shallow Lake Lakers Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U13LLN31Dec 19 202112:15 PMU13Saugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U11LLN62Dec 19 20211:30 PMU11Saugeen Shores Storm 1 Shallow Lake Lakers BlackShallow Lake & Distr
U13LLE74Dec 19 20212:30 PMU13South Bruce Blades Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U9LLN38Dec 19 20213:00 PMU9AEMHA Ice Dogs--Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U9LLN48Dec 19 20213:00 PMU9Bruce Peninsula Northstars--Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U9LLSC8Dec 19 20213:45 PMU9Hanover Falcons--Wingham Ironmen RedWingham
U18LLN3Dec 19 20214:00 PMU18Walkerton Capitals Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U11LLS131Dec 19 20214:30 PMU11Listowel Cyclones Zurich ThunderZurich
U13LLW70Dec 19 20214:40 PMU13Blyth-Brussels Crusaders Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11LLS123Dec 19 20214:45 PMU11Goderich C/V Sandwich Wingham Ironmen RedWingham
U15LLN64Dec 19 20215:00 PMU15Kincardine Kinucks Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U18LLN32Dec 19 20215:15 PMU18South Bruce Blades Owen Sound Jr. AttackBayshore
U15LLS62Dec 19 20215:30 PMU15Arthur Vipers Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U11LLS114Dec 19 20216:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Black Wingham Ironmen BlueWingham
U11LLS84Dec 19 20216:30 PMU11Walkerton Capitals 3 Blue Seaforth StarsSeaforth Arena
U15LLN51Dec 19 20217:00 PMU15Saugeen Shores Storm 1 Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLN6Dec 19 20217:15 PMU11Owen Sound Jr. Attack Red AEMHA Ice Dogs BChesley
U18LLS72Dec 19 20218:45 PMU18Mitchell Meteors Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLE60Dec 20 20216:15 PMU13Arthur Vipers Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLW81Dec 20 20216:30 PMU13Goderich Sailors Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLC43Dec 20 20217:00 PMU11West Grey Warriors Huron-Bruce BlizzardRipley
U15LLS24Dec 20 20217:30 PMU15Goderich Sailors Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U13LLE23Dec 20 20218:00 PMU13Walkerton Capitals Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS30Dec 20 20219:00 PMU18BCH Ice Dogs White Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U18LLS51Dec 20 20219:00 PMU18Goderich Sailors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLE109Dec 21 20217:00 PMU13Mt. Forest Rams West Grey WarriorsDurham CC
U15LLS10Dec 21 20217:10 PMU15Wingham Ironmen BCH Ice DogsCentral Huron CC
U18LLN64Dec 21 20219:00 PMU18South Bruce Blades Walkerton CapitalsWalkerton
U13LLW17Dec 22 20216:00 PMU13BCH Ice Dogs Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U11LLC72Dec 22 20217:00 PMU11Kincardine Kinucks 2 Minto Mad DogsPalmerston Arena
U15LLS46Dec 22 20217:00 PMU15Mt. Forest Rams Huron-Bruce BlizzardRipley
U11LLS81Dec 23 20216:00 PMU11BCH Ice Dogs Blue Mitchell MeteorsMitchell Arena
U13LLW87Dec 23 20216:15 PMU13Huron-Bruce Blizzard Wingham IronmenWingham
U15LLN19Dec 23 20217:30 PMU15Saugeen Shores Storm 2 Kincardine KinucksDavidson Centre
U9LLSB14Jan 02 202211:00 AMU9Walkerton Capitals--Kincardine BullshootersDavidson Centre
U9LLN3Jan 02 20222:30 PMU9Owen Sound Jr. Attack Red--AEMHA Ice DogsPaisley Arena
U9LLN37Jan 02 20223:00 PMU9Bruce Peninsula Northstars--Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U13LLN56Jan 02 20223:30 PMU13Shallow Lake Lakers Saugeen Shores Storm 1Shallow Lake & Distr
U18LLN2Jan 02 20224:00 PMU18Walkerton Capitals Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U11LLS111Jan 02 20225:00 PMU11Mitchell Meteors Wingham Ironmen BlueWingham
U13LLW79Jan 03 20226:30 PMU13Blyth-Brussels Crusaders Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLS17Jan 03 20227:00 PMU11BCH Ice Dogs Blue BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U15LLN41Jan 03 20227:30 PMU15Walkerton Capitals Saugeen Shores Storm 1Southampton
U15LLS21Jan 03 20227:30 PMU15Mt. Forest Rams Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U13LLW41Jan 03 20227:30 PMU13Wingham Ironmen Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U18LLN38Jan 03 20229:00 PMU18Kincardine Kinucks Saugeen Shores Storm 1Southampton
U18LLS59Jan 03 20229:00 PMU18Listowel Cyclones Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLS42Jan 04 20227:00 PMU18Mt. Forest Rams Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U15LLS14Jan 04 20227:10 PMU15Blyth-Brussels Crusaders BCH Ice DogsCentral Huron CC
U15LLS89Jan 04 20227:30 PMU15Listowel Cyclones Wingham IronmenWingham
U11LLS72Jan 05 20226:15 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Black Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U11LLS4Jan 05 20227:00 PMU11Mitchell Meteors BCH Ice Dogs BlueBayfield
U18LLN45Jan 05 20227:30 PMU18South Bruce Blades Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U11LLS40Jan 06 20226:00 PMU11Goderich Scotiabank Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U13LLW85Jan 06 20226:15 PMU13Central Perth Predators Wingham IronmenWingham
U13LLE66Jan 06 20227:00 PMU13Howick Hornets Gold Minto Mad DogsPalmerston Arena
U15LLN50Jan 06 20227:30 PMU15Shallow Lake Lakers Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLN9Jan 07 20226:00 PMU11Saugeen Shores Storm 1 AEMHA Ice Dogs CTara CC
U13LLE90Jan 07 20226:40 PMU13Howick Hornets Green South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLS51Jan 07 20227:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Black Goderich C/V SandwichGoderich MRC
U11LLC39Jan 07 20227:00 PMU11Mt. Forest Rams 2 Howick HornetsHowick Community Cen
U13LLN42Jan 07 20227:15 PMU13Bruce Peninsula Northstars Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U15LLN6Jan 07 20227:30 PMU15Saugeen Shores Storm 2 AEMHA Ice DogsChesley
U18LLS62Jan 07 20229:10 PMU18BCH Ice Dogs Blue Mitchell MeteorsMitchell Arena
U9LLSC10Jan 08 202211:00 AMU9Listowel Cyclones Red--Wingham Ironmen RedWingham
U11LLN78Jan 08 202211:00 AMU11Owen Sound Jr. Attack Red AEMHA Ice Dogs APaisley Arena
U11LLN63Jan 08 202211:00 AMU11Bruce Peninsula Northstars Shallow Lake Lakers BlackShallow Lake & Distr
U13LLE96Jan 08 202211:15 AMU13Howick Hornets Gold Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U9LLSC52Jan 08 202211:30 AMU9Arthur Vipers--West Grey WarriorsNormanby Arena
U11LLC96Jan 08 202212:00 PMU11Howick Hornets Walkerton Capitals 1 WhiteWalkerton
U9LLSB7Jan 08 202212:00 PMU9Listowel Cyclones White--Huron-Bruce BlizzardRipley
U9LLN22Jan 08 202212:25 PMU9Saugeen Shores Storm 1--Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U11LLN26Jan 08 20221:00 PMU11AEMHA Ice Dogs B Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U13LLN55Jan 08 20221:00 PMU13TCDMHA Rebels Saugeen Shores Storm 1Southampton
U11LLC6Jan 08 20221:00 PMU11Minto Mad Dogs Arthur VipersArthur
U9LLN33Jan 08 20221:15 PMU9Bruce Peninsula Northstars--Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U15LLN29Jan 08 20222:15 PMU15Walkerton Capitals Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U11LLS49Jan 08 20223:00 PMU11Seaforth Stars Goderich C/V SandwichGoderich MRC
U13LLN69Jan 08 20224:15 PMU13Owen Sound Jr. Attack Gold Saugeen Shores Storm 2Southampton
U13LLW49Jan 08 20224:30 PMU13Huron-Bruce Blizzard Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U18LLS24Jan 08 20225:00 PMU18Goderich Sailors BCH Ice Dogs WhiteCentral Huron CC
U11LLC53Jan 08 20225:45 PMU11Huron-Bruce Blizzard Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U11LLS104Jan 08 20226:00 PMU11Central Perth Predators Walkerton Capitals 3 BlueWalkerton
U9LLSC49Jan 08 20227:00 PMU9Hanover Falcons--South Bruce BladesTeeswater Arena
U13LLN34Jan 09 202212:00 PMU13AEMHA Ice Dogs B Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
U13LLN49Jan 09 202212:15 PMU13Owen Sound Jr. Attack Red Owen Sound Jr. Attack WhiteJMRRC (2 - East)
U11LLN70Jan 09 20222:30 PMU11AEMHA Ice Dogs B Shallow Lake Lakers YellowShallow Lake & Distr
U11LLC60Jan 09 20222:30 PMU11West Grey Warriors Kincardine Kinucks 2Davidson Centre
U9LLN2Jan 09 20222:30 PMU9Owen Sound Jr. Attack Gold--AEMHA Ice DogsPaisley Arena
U9LLN40Jan 09 20223:00 PMU9Owen Sound Jr. Attack Red--Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U13LLW52Jan 09 20223:15 PMU13Blyth-Brussels Crusaders Kincardine Kinucks 1Tiverton Arena
U11LLN11Jan 09 20223:30 PMU11Bruce Peninsula Northstars AEMHA Ice Dogs CPaisley Arena
U13LLN73Jan 09 20223:30 PMU13TCDMHA Rebels Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U15LLN21Jan 09 20224:30 PMU15Owen Sound Jr. Attack Red Kincardine KinucksTiverton Arena
U18LLN6Jan 09 20225:00 PMU18Kincardine Kinucks Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U18LLN27Jan 09 20225:00 PMU18Saugeen Shores Storm 2 Owen Sound Jr. AttackBayshore
U11LLS119Jan 09 20225:30 PMU11Walkerton Capitals 3 Blue Wingham Ironmen RedWingham
U15LLN1Jan 09 20226:00 PMU15Hanover Falcons AEMHA Ice DogsChesley
U11LLS110Jan 09 20226:45 PMU11Seaforth Stars Wingham Ironmen BlueWingham
U18LLS31Jan 09 20227:00 PMU18Mitchell Meteors Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U18LLS66Jan 09 20228:45 PMU18Huron-Bruce Blizzard Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLE56Jan 10 20226:15 PMU13Howick Hornets Green Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U11LLC25Jan 10 20227:00 PMU11Mt. Forest Rams 1 Hanover FalconsHanover P&H Centre
U15LLS22Jan 10 20227:30 PMU15Listowel Cyclones Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U15LLS49Jan 10 20227:30 PMU15Goderich Sailors Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U13LLE108Jan 10 20227:30 PMU13Minto Mad Dogs West Grey WarriorsNormanby Arena
U18LLN20Jan 10 20228:30 PMU18Saugeen Shores Storm 1 Kincardine KinucksTiverton Arena
U18LLN56Jan 10 20229:00 PMU18Hanover Falcons South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U13LLN70Jan 11 20226:00 PMU13AEMHA Ice Dogs B Saugeen Shores Storm 2Southampton
U13LLW82Jan 11 20226:15 PMU13Mitchell Meteors Wingham IronmenWingham
U18LLS45Jan 11 20228:30 PMU18Goderich Sailors Huron-Bruce BlizzardRipley
U11LLS99Jan 12 20226:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Black South Bruce BladesTeeswater Arena
U13LLW11Jan 12 20226:00 PMU13Seaforth Stars Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U11LLS8Jan 12 20227:00 PMU11Wingham Ironmen Red BCH Ice Dogs BlueBayfield
U11LLC70Jan 12 20227:00 PMU11Huron-Bruce Blizzard Minto Mad DogsPalmerston Arena
U11LLC109Jan 12 20227:30 PMU11Mt. Forest Rams 2 West Grey WarriorsNormanby Arena
U11LLN42Jan 13 20224:30 PMU11AEMHA Ice Dogs A Saugeen Shores Storm 1Southampton
U11LLS45Jan 13 20226:00 PMU11Listowel Cyclones Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U13LLE70Jan 13 20227:00 PMU13Howick Hornets Green Minto Mad DogsPalmerston Arena
U11LLS63Jan 14 20226:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Goderich ScotiabankGoderich MRC
U13LLN28Jan 14 20226:00 PMU13TCDMHA Rebels Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
U15LLS35Jan 14 20226:30 PMU15Arthur Vipers Central Perth PredatorsPERC
U13LLW4Jan 14 20226:30 PMU13Huron-Bruce Blizzard BCH Ice DogsCentral Huron CC
U18LLS9Jan 14 20227:00 PMU18Mt. Forest Rams BCH Ice Dogs BlueHensall Arena
U15LLN26Jan 14 20227:00 PMU15Shallow Lake Lakers Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U15LLN2Jan 14 20227:30 PMU15Kincardine Kinucks AEMHA Ice DogsChesley
U13LLN5Jan 15 202210:30 AMU13Owen Sound Jr. Attack White AEMHA Ice Dogs ATara CC
U9LLSB1Jan 15 202211:00 AMU9Walkerton Capitals--Howick HornetsHowick Community Cen
U11LLS33Jan 15 202211:00 AMU11Blyth-Brussels Crusaders Black Blyth-Brussels Crusaders BurgundyBrussels
U11LLC99Jan 15 202212:00 PMU11Drayton Defenders Black Walkerton Capitals 1 WhiteWalkerton
U9LLSC1Jan 15 202212:00 PMU9Wingham Ironmen Red--Arthur VipersArthur
U9LLN24Jan 15 202212:25 PMU9Saugeen Shores Storm 2--Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U15LLN68Jan 15 202212:30 PMU15Kincardine Kinucks Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLN36Jan 15 20221:00 PMU11Shallow Lake Lakers Black Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (1 - West)
U9LLSA25Jan 15 20221:00 PMU9Blyth-Brussels Crusaders--Wingham Ironmen BlueWingham
U9LLN13Jan 15 20222:00 PMU9Owen Sound Jr. Attack Red--Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U15LLN38Jan 15 20222:15 PMU15Hanover Falcons Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (1 - West)
U11LLN40Jan 15 20222:15 PMU11Shallow Lake Lakers Yellow Saugeen Shores Storm 1Southampton
U11LLC83Jan 15 20222:45 PMU11Minto Mad Dogs Mt. Forest Rams 2Mount Forest Sports
U11LLN18Jan 15 20223:00 PMU11AEMHA Ice Dogs C Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U13LLE4Jan 15 20223:00 PMU13Howick Hornets Green Arthur VipersArthur
U9LLSA4Jan 15 20223:00 PMU9Seaforth Stars--BCH Ice DogsCentral Huron CC
U13LLN23Jan 15 20224:00 PMU13AEMHA Ice Dogs B Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U13LLW31Jan 15 20224:00 PMU13Kincardine Kinucks 2 Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLS82Jan 15 20224:00 PMU11Zurich Thunder Seaforth StarsSeaforth Arena
U13LLN67Jan 15 20224:15 PMU13Owen Sound Jr. Attack White Saugeen Shores Storm 2Southampton
U15LLS78Jan 15 20224:45 PMU15Blyth-Brussels Crusaders Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U11LLC51Jan 15 20224:45 PMU11Hanover Falcons Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U13LLE22Jan 15 20224:50 PMU13West Grey Warriors Hanover FalconsHanover P&H Centre
U13LLW74Jan 15 20226:00 PMU13Mitchell Meteors Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLS102Jan 15 20226:00 PMU11South Bruce Blades Walkerton Capitals 3 BlueWalkerton
U18LLN43Jan 15 20228:30 PMU18Hanover Falcons Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLC76Jan 16 20229:30 AMU11Minto Mad Dogs Mt. Forest Rams 1Mount Forest Sports
U9LLN8Jan 16 20229:30 AMU9Owen Sound Jr. Attack Gold--AEMHA Ice DogsTara CC
U11LLN49Jan 16 202210:00 AMU11AEMHA Ice Dogs B Saugeen Shores Storm 2Southampton
U11LLC65Jan 16 202212:00 PMU11Howick Hornets Kincardine Kinucks 2Davidson Centre
U13LLN53Jan 16 202212:00 PMU13AEMHA Ice Dogs A Owen Sound Jr. Attack WhiteBayshore
U11LLC106Jan 16 202212:00 PMU11Huron-Bruce Blizzard Walkerton Capitals 2 RedWalkerton
U13LLW61Jan 16 20222:00 PMU13Blyth-Brussels Crusaders Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U9LLN51Jan 16 20223:00 PMU9Saugeen Shores Storm 1--Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U13LLE88Jan 16 20223:00 PMU13Drayton Defenders South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U13LLN76Jan 16 20223:30 PMU13Owen Sound Jr. Attack Red Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U18LLN25Jan 16 20223:45 PMU18Saugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. AttackBayshore
U15LLS27Jan 16 20224:30 PMU15Huron-Bruce Blizzard Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U11LLS132Jan 16 20224:30 PMU11Mitchell Meteors Zurich ThunderZurich
U9LLSA20Jan 16 20225:30 PMU9Central Perth Predators--Seaforth StarsSeaforth Arena
U15LLN12Jan 16 20226:30 PMU15Saugeen Shores Storm 1 Hanover FalconsHanover P&H Centre
U13LLW64Jan 16 20226:40 PMU13Wingham Ironmen Mitchell MeteorsMitchell Arena
U15LLN54Jan 16 20227:00 PMU15Kincardine Kinucks Saugeen Shores Storm 2Southampton
U18LLS52Jan 16 20227:00 PMU18Blyth-Brussels Crusaders Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18LLN14Jan 16 20228:00 PMU18Bruce Peninsula Northstars Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS67Jan 16 20228:45 PMU18Arthur Vipers Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLE58Jan 17 20226:15 PMU13Hanover Falcons Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLE14Jan 17 20226:30 PMU13Mt. Forest Rams Drayton DefendersPMD Arena
U13LLW21Jan 17 20226:30 PMU13Seaforth Stars Central Perth PredatorsPERC
U9LLSC48Jan 17 20226:30 PMU9Kincardine Lil-Diggers--South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U11LLS16Jan 17 20227:00 PMU11Central Perth Predators BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U13LLN15Jan 17 20227:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Red AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
U11LLC27Jan 17 20227:00 PMU11Walkerton Capitals 1 White Hanover FalconsHanover P&H Centre
U13LLW44Jan 17 20227:30 PMU13BCH Ice Dogs Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U13LLE106Jan 17 20227:30 PMU13Howick Hornets Green West Grey WarriorsNormanby Arena
U15LLS55Jan 17 20227:35 PMU15Wingham Ironmen Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U15LLS70Jan 17 20227:40 PMU15BCH Ice Dogs Mitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLS17Jan 17 20228:00 PMU18Mitchell Meteors BCH Ice Dogs WhiteHensall Arena
U18LLN21Jan 17 20228:30 PMU18Saugeen Shores Storm 2 Kincardine KinucksTiverton Arena
U18LLN51Jan 17 20229:00 PMU18Walkerton Capitals South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U11LLN59Jan 18 20226:00 PMU11AEMHA Ice Dogs A Saugeen Shores Storm 3Tara CC
U15LLN43Jan 18 20227:00 PMU15Saugeen Shores Storm 2 Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U15LLS88Jan 18 20227:30 PMU15Huron-Bruce Blizzard Wingham IronmenWingham
U18LLN58Jan 18 20229:00 PMU18Hanover Falcons Walkerton CapitalsWalkerton
U11LLS94Jan 19 20226:30 PMU11Listowel Cyclones South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U11LLC68Jan 19 20227:00 PMU11Drayton Defenders Black Minto Mad DogsPalmerston Arena
U11LLS89Jan 20 20225:30 PMU11BCH Ice Dogs White Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLS39Jan 20 20226:00 PMU11Goderich C/V Sandwich Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U13LLN50Jan 21 20226:00 PMU13TCDMHA Rebels Owen Sound Jr. Attack WhiteBayshore
U13LLW2Jan 21 20226:30 PMU13Central Perth Predators BCH Ice DogsCentral Huron CC
U11LLS52Jan 21 20227:00 PMU11BCH Ice Dogs White Goderich C/V SandwichGoderich MRC
U15LLN33Jan 21 20227:15 PMU15Shallow Lake Lakers Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U18LLS3Jan 21 20227:30 PMU18BCH Ice Dogs Blue Arthur VipersArthur
U13LLE41Jan 21 20228:00 PMU13West Grey Warriors Howick Hornets GreenHowick Community Cen
U9LLSC27Jan 22 20229:00 AMU9South Bruce Blades--Hanover FalconsHanover P&H Centre
U9LLN17Jan 22 202210:00 AMU9AEMHA Ice Dogs--Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U9LLSA15Jan 22 202210:00 AMU9Seaforth Stars--Central Perth PredatorsPERC
U9LLSA7Jan 22 202210:00 AMU9BCH Ice Dogs--Blyth-Brussels CrusadersBlyth
U11LLS23Jan 22 202210:00 AMU11Goderich Scotiabank Blyth-Brussels Crusaders BlackBrussels
U11LLN79Jan 22 202211:00 AMU11Bruce Peninsula Northstars AEMHA Ice Dogs APaisley Arena
U13LLE93Jan 22 202211:15 AMU13Minto Mad Dogs Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLC10Jan 22 202211:45 AMU11Mt. Forest Rams 1 Drayton Defenders BlackPMD Arena
U9LLSB8Jan 22 202212:00 PMU9Kincardine Bullshooters--Huron-Bruce BlizzardRipley
U13LLN85Jan 22 202212:00 PMU13Bruce Peninsula Northstars TCDMHA RebelsKeady Arena
U9LLSC17Jan 22 202212:00 PMU9Listowel Cyclones Red--Arthur VipersArthur
U11LLN72Jan 22 202212:00 PMU11Saugeen Shores Storm 2 Shallow Lake Lakers YellowShallow Lake & Distr
U11LLC31Jan 22 202212:10 PMU11Arthur Vipers Hanover FalconsHanover P&H Centre
U9LLN34Jan 22 202212:25 PMU9Owen Sound Jr. Attack Gold--Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U11LLN27Jan 22 20221:00 PMU11Owen Sound Jr. Attack Red Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U11LLC48Jan 22 20221:00 PMU11Howick Hornets Huron-Bruce BlizzardRipley
U13LLN58Jan 22 20221:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack White Saugeen Shores Storm 1Southampton
U9LLSA29Jan 22 20221:00 PMU9Zurich Thunder--Wingham Ironmen BlueWingham
U9LLSC7Jan 22 20222:00 PMU9Wingham Ironmen Red--West Grey WarriorsNormanby Arena
U11LLN41Jan 22 20222:15 PMU11Shallow Lake Lakers Black Saugeen Shores Storm 1Southampton
U15LLN31Jan 22 20222:15 PMU15AEMHA Ice Dogs Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U11LLC84Jan 22 20222:45 PMU11West Grey Warriors Mt. Forest Rams 2Mount Forest Sports
U13LLE10Jan 22 20223:00 PMU13West Grey Warriors Arthur VipersArthur
U13LLW36Jan 22 20224:00 PMU13Huron-Bruce Blizzard Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLC108Jan 22 20224:30 PMU11Kincardine Kinucks 1 Walkerton Capitals 2 RedWalkerton
U15LLS81Jan 22 20224:45 PMU15Central Perth Predators Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLE25Jan 22 20224:50 PMU13South Bruce Blades Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS35Jan 22 20225:30 PMU18BCH Ice Dogs White Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLS77Jan 22 20225:45 PMU11Seaforth Stars Mitchell MeteorsMitchell Arena
U13LLW58Jan 22 20226:00 PMU13Kincardine Kinucks 1 Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
U11LLS103Jan 22 20226:00 PMU11Listowel Cyclones Walkerton Capitals 3 BlueWalkerton
U18LLN31Jan 22 20226:15 PMU18Kincardine Kinucks Owen Sound Jr. AttackJMRRC (1 - West)
U18LLN39Jan 22 20227:00 PMU18Saugeen Shores Storm 2 Saugeen Shores Storm 1Southampton
U11LLC79Jan 23 20229:30 AMU11Arthur Vipers Mt. Forest Rams 1Mount Forest Sports
U11LLN55Jan 23 202211:00 AMU11Owen Sound Jr. Attack Red Saugeen Shores Storm 3Southampton
U9LLSC33Jan 23 202212:00 PMU9South Bruce Blades--Kincardine Lil-DiggersDavidson Centre
U13LLN36Jan 23 202212:15 PMU13Owen Sound Jr. Attack Red Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U13LLW54Jan 23 20221:00 PMU13Goderich Sailors Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U11LLC61Jan 23 20222:15 PMU11Walkerton Capitals 2 Red Kincardine Kinucks 2Davidson Centre
U13LLE73Jan 23 20222:30 PMU13Walkerton Capitals Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U9LLN54Jan 23 20223:00 PMU9AEMHA Ice Dogs--Saugeen Shores Storm 2Port Elgin Plex
U9LLN44Jan 23 20223:00 PMU9TCDMHA Rebels--Saugeen Shores Storm 1Port Elgin Plex
U13LLE82Jan 23 20223:00 PMU13West Grey Warriors South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U13LLN74Jan 23 20223:30 PMU13Saugeen Shores Storm 2 Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U18LLN1Jan 23 20224:00 PMU18Owen Sound Jr. Attack Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U11LLC14Jan 23 20224:30 PMU11Drayton Defenders Orange Drayton Defenders BlackPMD Arena
U15LLS44Jan 23 20224:30 PMU15Arthur Vipers Goderich SailorsGoderich MRC
U13LLW66Jan 23 20224:40 PMU13Kincardine Kinucks 2 Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11LLS109Jan 23 20224:45 PMU11Zurich Thunder Wingham Ironmen BlueWingham
U15LLN58Jan 23 20225:00 PMU15Saugeen Shores Storm 2 Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U9LLSA23Jan 23 20225:30 PMU9Blyth-Brussels Crusaders--Seaforth StarsSeaforth Arena
U15LLS66Jan 23 20226:00 PMU15Listowel Cyclones Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11LLS62Jan 23 20226:00 PMU11BCH Ice Dogs Blue Goderich ScotiabankGoderich MRC
U11LLS88Jan 23 20226:30 PMU11Central Perth Predators Seaforth StarsSeaforth Arena
U15LLN10Jan 23 20226:30 PMU15Walkerton Capitals Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLN16Jan 23 20228:00 PMU18Walkerton Capitals Hanover FalconsHanover P&H Centre
U13LLE51Jan 24 20226:15 PMU13Mt. Forest Rams Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLW19Jan 24 20226:30 PMU13Mitchell Meteors Central Perth PredatorsPERC
U18LLS55Jan 24 20229:00 PMU18Huron-Bruce Blizzard Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U11LLN48Jan 25 20226:00 PMU11AEMHA Ice Dogs C Saugeen Shores Storm 2Tara CC
U13LLN66Jan 25 20226:00 PMU13Saugeen Shores Storm 1 Saugeen Shores Storm 2Southampton
U15LLS43Jan 25 20228:00 PMU15BCH Ice Dogs Goderich SailorsGoderich MRC
U15LLS8Jan 25 20228:00 PMU15Mt. Forest Rams Arthur VipersArthur
U18LLS46Jan 25 20228:30 PMU18Blyth-Brussels Crusaders Huron-Bruce BlizzardRipley
U11LLS93Jan 26 20226:30 PMU11Walkerton Capitals 3 Blue South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U11LLC112Jan 26 20227:30 PMU11Drayton Defenders Orange West Grey WarriorsNormanby Arena
U13LLE64Jan 27 20227:00 PMU13Mt. Forest Rams Minto Mad DogsPalmerston Arena
U11LLN10Jan 27 20227:15 PMU11Owen Sound Jr. Attack Red AEMHA Ice Dogs CTara CC
U15LLS84Jan 27 20227:30 PMU15BCH Ice Dogs Wingham IronmenWingham
U11LLS61Jan 28 20226:00 PMU11BCH Ice Dogs White Goderich ScotiabankGoderich MRC
U13LLN9Jan 28 20226:00 PMU13TCDMHA Rebels AEMHA Ice Dogs AChesley
U15LLS30Jan 28 20226:30 PMU15Mitchell Meteors Central Perth PredatorsPERC
U11LLC40Jan 28 20227:00 PMU11Walkerton Capitals 1 White Howick HornetsHowick Community Cen
U13LLE47Jan 28 20227:00 PMU13Hanover Falcons Howick Hornets GreenHowick Community Cen
U11LLN80Jan 28 20227:15 PMU11Shallow Lake Lakers Yellow AEMHA Ice Dogs ATara CC
U18LLS6Jan 28 20227:30 PMU18Goderich Sailors Arthur VipersArthur
U13LLW88Jan 29 20229:30 AMU13Kincardine Kinucks 1 Wingham IronmenWingham
U9LLSA13Jan 29 202210:00 AMU9Blyth-Brussels Crusaders--Central Perth PredatorsPERC
U9LLN12Jan 29 202210:00 AMU9Saugeen Shores Storm 1--Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U11LLN22Jan 29 202211:00 AMU11Saugeen Shores Storm 2 Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U13LLE99Jan 29 202211:15 AMU13Arthur Vipers Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U13LLN25Jan 29 202212:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack Gold Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U11LLC100Jan 29 202212:00 PMU11Arthur Vipers Walkerton Capitals 1 WhiteWalkerton
U9LLSC39Jan 29 202212:00 PMU9Arthur Vipers--Listowel Cyclones RedSteve Kerr Complex
U11LLC28Jan 29 202212:10 PMU11Minto Mad Dogs Hanover FalconsHanover P&H Centre
U11LLN16Jan 29 202212:15 PMU11Shallow Lake Lakers Black AEMHA Ice Dogs CPaisley Arena
U15LLN70Jan 29 202212:30 PMU15Owen Sound Jr. Attack Red Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U9LLSC12Jan 29 20221:00 PMU9West Grey Warriors--Wingham Ironmen RedWingham
U9LLSB22Jan 29 20221:30 PMU9Kincardine Bullshooters--Walkerton CapitalsWalkerton
U11LLC54Jan 29 20222:00 PMU11Kincardine Kinucks 2 Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U9LLSB9Jan 29 20222:30 PMU9Howick Hornets--Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U11LLC86Jan 29 20222:45 PMU11Howick Hornets Mt. Forest Rams 2Mount Forest Sports
U9LLSA2Jan 29 20223:00 PMU9Zurich Thunder--BCH Ice DogsCentral Huron CC
U11LLS54Jan 29 20223:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Goderich C/V SandwichGoderich MRC
U15LLS19Jan 29 20223:00 PMU15Mitchell Meteors Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U11LLC45Jan 29 20223:30 PMU11Walkerton Capitals 2 Red Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U13LLW34Jan 29 20224:00 PMU13Blyth-Brussels Crusaders Goderich SailorsGoderich MRC
U13LLE24Jan 29 20224:50 PMU13Minto Mad Dogs Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLS13Jan 29 20225:00 PMU18BCH Ice Dogs White BCH Ice Dogs BlueCentral Huron CC
U11LLS79Jan 29 20225:45 PMU11Central Perth Predators Mitchell MeteorsMitchell Arena
U13LLW76Jan 29 20226:00 PMU13Huron-Bruce Blizzard Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLS107Jan 29 20226:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Black Walkerton Capitals 3 BlueWalkerton
U15LLN15Jan 29 20226:30 PMU15AEMHA Ice Dogs Hanover FalconsHanover P&H Centre
U9LLSA21Jan 29 20227:00 PMU9Wingham Ironmen Blue--Seaforth StarsSeaforth Arena
U11LLC56Jan 30 20222:00 PMU11Walkerton Capitals 1 White Kincardine Kinucks 1Davidson Centre
U11LLN67Jan 30 20222:30 PMU11Bruce Peninsula Northstars Shallow Lake Lakers YellowShallow Lake & Distr
U13LLE72Jan 30 20222:30 PMU13West Grey Warriors Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U15LLS2Jan 30 20223:00 PMU15Blyth-Brussels Crusaders Arthur VipersArthur
U13LLW6Jan 30 20223:00 PMU13Kincardine Kinucks 2 BCH Ice DogsHensall Arena
U13LLN77Jan 30 20223:30 PMU13Saugeen Shores Storm 1 Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U11LLN4Jan 30 20223:30 PMU11AEMHA Ice Dogs A AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
U11LLC18Jan 30 20224:30 PMU11Drayton Defenders Black Drayton Defenders OrangePMD Arena
U15LLN17Jan 30 20224:30 PMU15Walkerton Capitals Kincardine KinucksTiverton Arena
U13LLW68Jan 30 20224:40 PMU13Central Perth Predators Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11LLS120Jan 30 20224:45 PMU11South Bruce Blades Wingham Ironmen RedWingham
U11LLS116Jan 30 20226:00 PMU11BCH Ice Dogs Blue Wingham Ironmen BlueWingham
U13LLN18Jan 30 20226:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack White AEMHA Ice Dogs BChesley
U11LLS87Jan 30 20226:30 PMU11Listowel Cyclones Seaforth StarsSeaforth Arena
U15LLN5Jan 30 20227:30 PMU15Saugeen Shores Storm 1 AEMHA Ice DogsChesley
U18LLN13Jan 30 20228:30 PMU18South Bruce Blades Hanover FalconsHanover P&H Centre
U13LLE57Jan 31 20226:15 PMU13Howick Hornets Gold Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U13LLW23Jan 31 20226:30 PMU13Blyth-Brussels Crusaders Central Perth PredatorsPERC
U15LLS56Jan 31 20227:35 PMU15Mt. Forest Rams Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18LLN17Jan 31 20228:30 PMU18Bruce Peninsula Northstars Kincardine KinucksTiverton Arena
U13LLE110Feb 01 20227:00 PMU13Walkerton Capitals West Grey WarriorsDurham CC
U15LLS41Feb 01 20228:00 PMU15Wingham Ironmen Goderich SailorsGoderich MRC
U9LLN4Feb 02 20226:00 PMU9Saugeen Shores Storm 1--AEMHA Ice DogsPaisley Arena
U11LLS92Feb 02 20226:00 PMU11Wingham Ironmen Blue South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLS65Feb 02 20226:15 PMU11Wingham Ironmen Red Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U15LLS51Feb 02 20227:00 PMU15Blyth-Brussels Crusaders Huron-Bruce BlizzardRipley
U11LLS37Feb 03 20226:00 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Black Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U11LLN13Feb 03 20227:15 PMU11AEMHA Ice Dogs A AEMHA Ice Dogs CTara CC
U13LLN7Feb 04 20226:00 PMU13Saugeen Shores Storm 2 AEMHA Ice Dogs AChesley
U13LLN41Feb 04 20226:00 PMU13TCDMHA Rebels Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U15LLS36Feb 04 20226:30 PMU15Goderich Sailors Central Perth PredatorsPERC
U11LLS24Feb 04 20226:45 PMU11Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Blyth-Brussels Crusaders BlackBrussels
U11LLC42Feb 04 20227:00 PMU11Minto Mad Dogs Howick HornetsHowick Community Cen
U15LLN36Feb 04 20227:00 PMU15Owen Sound Jr. Attack Gold Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U13LLE49Feb 04 20228:00 PMU13Arthur Vipers Howick Hornets GreenHowick Community Cen
U9LLSA14Feb 05 202210:00 AMU9BCH Ice Dogs--Central Perth PredatorsPERC
U11LLN14Feb 05 202210:45 AMU11Owen Sound Jr. Attack Gold AEMHA Ice Dogs CTara CC
U11LLS34Feb 05 202211:00 AMU11BCH Ice Dogs Blue Blyth-Brussels Crusaders BurgundyBlyth
U13LLE94Feb 05 202211:15 AMU13Listowel Cyclones Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U13LLW14Feb 05 202212:00 PMU13Central Perth Predators Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U15LLS16Feb 05 202212:00 PMU15Central Perth Predators BCH Ice DogsHensall Arena
U9LLSC5Feb 05 202212:00 PMU9Wingham Ironmen Red--Listowel Cyclones RedSteve Kerr Complex
U9LLSC18Feb 05 202212:00 PMU9South Bruce Blades--Arthur VipersArthur
U9LLN26Feb 05 202212:25 PMU9TCDMHA Rebels--Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U15LLN65Feb 05 202212:30 PMU15Saugeen Shores Storm 2 Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLN33Feb 05 20221:00 PMU11Bruce Peninsula Northstars Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (1 - West)
U11LLC47Feb 05 20221:00 PMU11Kincardine Kinucks 2 Huron-Bruce BlizzardRipley
U9LLSA30Feb 05 20221:00 PMU9Blyth-Brussels Crusaders--Wingham Ironmen BlueWingham
U9LLN36Feb 05 20221:15 PMU9Saugeen Shores Storm 2--Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U11LLC87Feb 05 20222:45 PMU11Walkerton Capitals 1 White Mt. Forest Rams 2Mount Forest Sports
U11LLS48Feb 05 20223:00 PMU11Wingham Ironmen Blue Goderich C/V SandwichGoderich MRC
U13LLW35Feb 05 20224:00 PMU13BCH Ice Dogs Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLC107Feb 05 20224:30 PMU11Hanover Falcons Walkerton Capitals 2 RedWalkerton
U15LLS73Feb 05 20224:45 PMU15Wingham Ironmen Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLN30Feb 05 20225:00 PMU13Saugeen Shores Storm 2 Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U18LLS36Feb 05 20225:30 PMU18Blyth-Brussels Crusaders Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLS80Feb 05 20225:45 PMU11BCH Ice Dogs White Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11LLS100Feb 05 20226:00 PMU11Wingham Ironmen Red Walkerton Capitals 3 BlueWalkerton
U13LLN46Feb 05 20226:15 PMU13Shallow Lake Lakers Owen Sound Jr. Attack WhiteJMRRC (1 - West)
U11LLC78Feb 06 20229:30 AMU11Kincardine Kinucks 1 Mt. Forest Rams 1Mount Forest Sports
U11LLN7Feb 06 202210:30 AMU11Saugeen Shores Storm 3 AEMHA Ice Dogs BTara CC
U11LLN29Feb 06 202212:00 PMU11Saugeen Shores Storm 2 Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
U13LLN40Feb 06 202212:15 PMU13Owen Sound Jr. Attack White Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U11LLN66Feb 06 20221:30 PMU11AEMHA Ice Dogs C Shallow Lake Lakers BlackShallow Lake & Distr
U13LLW7Feb 06 20221:30 PMU13Mitchell Meteors BCH Ice DogsHensall Arena
U13LLE79Feb 06 20222:30 PMU13Drayton Defenders Mt. Forest RamsMount Forest Sports
U11LLC59Feb 06 20222:45 PMU11Walkerton Capitals 1 White Kincardine Kinucks 2Davidson Centre
U15LLS3Feb 06 20223:00 PMU15Central Perth Predators Arthur VipersArthur
U9LLSA31Feb 06 20223:30 PMU9Blyth-Brussels Crusaders--Zurich ThunderZurich
U15LLN59Feb 06 20225:00 PMU15Owen Sound Jr. Attack Red Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U13LLN11Feb 06 20226:00 PMU13Shallow Lake Lakers AEMHA Ice Dogs BChesley
U13LLW26Feb 07 20226:30 PMU13BCH Ice Dogs Central Perth PredatorsPERC
U15LLS50Feb 07 20227:30 PMU15Wingham Ironmen Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U13LLE31Feb 07 20228:00 PMU13Walkerton Capitals Howick Hornets GoldHowick Community Cen
U13LLE104Feb 08 20227:00 PMU13Hanover Falcons West Grey WarriorsDurham CC
U15LLS39Feb 08 20228:00 PMU15Mitchell Meteors Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLS95Feb 09 20226:00 PMU11Goderich Scotiabank South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLS69Feb 09 20226:15 PMU11Goderich C/V Sandwich Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
U11LLC117Feb 09 20227:00 PMU11Walkerton Capitals 1 White West Grey WarriorsDurham CC
U11LLC69Feb 09 20227:00 PMU11Drayton Defenders Orange Minto Mad DogsPalmerston Arena
U11LLS1Feb 09 20227:00 PMU11BCH Ice Dogs White BCH Ice Dogs BlueBayfield
U18LLN55Feb 09 20228:30 PMU18Kincardine Kinucks South Bruce BladesTeeswater Arena
U11LLS43Feb 10 20226:00 PMU11Wingham Ironmen Blue Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
U11LLN12Feb 10 20227:15 PMU11AEMHA Ice Dogs B AEMHA Ice Dogs CTara CC
U11LLN37Feb 11 20226:00 PMU11Shallow Lake Lakers Yellow Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U15LLS31Feb 11 20226:30 PMU15Listowel Cyclones Central Perth PredatorsPERC
U11LLS26Feb 11 20226:45 PMU11BCH Ice Dogs Blue Blyth-Brussels Crusaders BlackBrussels
U13LLN1Feb 11 20227:00 PMU13AEMHA Ice Dogs B AEMHA Ice Dogs AChesley
U18LLS8Feb 11 20227:30 PMU18Mt. Forest Rams Arthur VipersArthur
U11LLS25Feb 12 202210:00 AMU11BCH Ice Dogs White Blyth-Brussels Crusaders BlackBlyth
U9LLSA9Feb 12 202210:00 AMU9Seaforth Stars--Blyth-Brussels CrusadersBrussels
U9LLSB4Feb 12 202211:00 AMU9Huron-Bruce Blizzard--Howick HornetsHowick Community Cen
U13LLE98Feb 12 202211:15 AMU13Drayton Defenders Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U15LLS15Feb 12 202212:00 PMU15Goderich Sailors BCH Ice DogsHensall Arena
U11LLC97Feb 12 202212:00 PMU11Hanover Falcons Walkerton Capitals 1 WhiteWalkerton
U13LLN90Feb 12 202212:00 PMU13Shallow Lake Lakers TCDMHA RebelsKeady Arena
U9LLSC45Feb 12 202212:00 PMU9Arthur Vipers--South Bruce BladesTeeswater Arena
U9LLSC43Feb 12 202212:00 PMU9Kincardine Lil-Diggers--Listowel Cyclones RedSteve Kerr Complex
U9LLN23Feb 12 202212:25 PMU9Bruce Peninsula Northstars--Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U15LLN67Feb 12 202212:30 PMU15Hanover Falcons Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLN28Feb 12 20221:00 PMU11Saugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U9LLSC14Feb 12 20221:00 PMU9Arthur Vipers--Wingham Ironmen RedWingham
U11LLC7Feb 12 20221:00 PMU11Mt. Forest Rams 1 Arthur VipersArthur
U9LLN35Feb 12 20221:15 PMU9Saugeen Shores Storm 1--Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U11LLC36Feb 12 20222:00 PMU11Drayton Defenders Orange Howick HornetsHowick Community Cen
U13LLW32Feb 12 20224:00 PMU13Kincardine Kinucks 1 Goderich SailorsGoderich MRC
U11LLS75Feb 12 20224:45 PMU11Wingham Ironmen Red Mitchell MeteorsMitchell Arena
U11LLC77Feb 13 20229:30 AMU11Kincardine Kinucks 2 Mt. Forest Rams 1Mount Forest Sports
U11LLC101Feb 13 202212:00 PMU11Walkerton Capitals 1 White Walkerton Capitals 2 RedWalkerton
U13LLN32Feb 13 202212:00 PMU13Owen Sound Jr. Attack White Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
U9LLSC37Feb 13 202212:00 PMU9Listowel Cyclones Red--Kincardine Lil-DiggersDavidson Centre
U11LLN64Feb 13 20221:30 PMU11AEMHA Ice Dogs B Shallow Lake Lakers BlackShallow Lake & Distr
U15LLS6Feb 13 20223:00 PMU15Listowel Cyclones Arthur VipersArthur
U9LLSA36Feb 13 20223:30 PMU9BCH Ice Dogs--Zurich ThunderZurich
U15LLN37Feb 13 20223:45 PMU15Walkerton Capitals Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U11LLS112Feb 13 20224:45 PMU11Goderich Scotiabank Wingham Ironmen BlueWingham
U13LLN43Feb 13 20225:00 PMU13AEMHA Ice Dogs B Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U15LLN63Feb 13 20225:00 PMU15AEMHA Ice Dogs Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
U13LLE40Feb 14 20228:00 PMU13Listowel Cyclones Howick Hornets GoldHowick Community Cen
U9LLN7Feb 19 20229:30 AMU9Owen Sound Jr. Attack Red--AEMHA Ice DogsTara CC
U13LLE92Feb 19 202211:15 AMU13South Bruce Blades Walkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLS126Feb 20 20224:45 PMU11Goderich Scotiabank Wingham Ironmen RedWingham
Game Data Last Updated: Oct 24, 6:29 PM, Next Update: Oct 24, 6:34 PM
Printed from woaa.on.ca on Sunday, October 24, 2021 at 6:31 PM