Bantam, 2016-2017, Minor Hockey - Local League (Western Ontario Athletic Association)

PrintBantam WOAA Playoffs Standings
Jump To:

Bracket

  • Maroon North
    TeamGPWLTPts
    1Bruce Peninsula1091018
    2TCDMHA1091018
    3AEMHA1055010
    4Shallow Lake1055010
    5Saugeen Shores 1104608
    6Mt. Forest102804
    7Saugeen Shores 2101902
    DateVisitorHome
    Feb 10
    7:00P
    Mt. Forest2AEMHA6
    Feb 11
    10:00A
    Saugeen Shores 22TCDMHA3
    Feb 11
    2:30P
    AEMHA2Saugeen Shores 14
    Feb 11
    3:30P
    Mt. Forest2Shallow Lake3
    Feb 12
    4:00P
    Saugeen Shores 10Bruce Peninsula6
    Feb 13
    6:30P
    Shallow Lake5Mt. Forest2
    Feb 14
    7:30P
    Mt. Forest3Saugeen Shores 22
    Feb 16
    7:00P
    Mt. Forest3Bruce Peninsula5
    Feb 16
    7:00P
    Saugeen Shores 10TCDMHA5
    Feb 16
    7:00P
    AEMHA4Shallow Lake1
    Feb 18
    2:30P
    Shallow Lake3Saugeen Shores 21
    Feb 18
    5:00P
    TCDMHA6Mt. Forest1
    Feb 19
    1:30P
    Saugeen Shores 15AEMHA0
    Feb 21
    7:30P
    AEMHA5Saugeen Shores 21
    Feb 23
    5:00P
    Saugeen Shores 22Saugeen Shores 15
    Feb 24
    8:00P
    Saugeen Shores 21Bruce Peninsula3
    Feb 25
    2:30P
    TCDMHA2Saugeen Shores 11
    Feb 25
    5:00P
    Bruce Peninsula6Mt. Forest1
    Feb 27
    7:00P
    Saugeen Shores 20AEMHA3
    Feb 28
    7:30P
    TCDMHA5Saugeen Shores 21
    Mar 02
    7:00P
    Bruce Peninsula3TCDMHA1
    Mar 03
    7:00P
    Shallow Lake0Bruce Peninsula3
    Mar 04
    10:00A
    Shallow Lake1TCDMHA4
    Mar 04
    5:30P
    Bruce Peninsula4Saugeen Shores 12
    Mar 05
    2:00P
    TCDMHA6Shallow Lake4
    Mar 05
    6:00P
    Bruce Peninsula3AEMHA4
    Mar 07
    7:01P
    AEMHA2Bruce Peninsula3
    Mar 07
    7:30P
    Saugeen Shores 13Saugeen Shores 25
    Mar 08
    7:00P
    TCDMHA5AEMHA2
    Mar 09
    7:00P
    Mt. Forest2TCDMHA6
    Mar 09
    7:00P
    Bruce Peninsula3Shallow Lake2
    Mar 10
    7:00P
    Saugeen Shores 22Shallow Lake5
    Mar 11
    3:30P
    Shallow Lake13Saugeen Shores 13
    Mar 11
    5:00P
    AEMHA2Mt. Forest3
    Mar 12
    2:15P
    Saugeen Shores 17Mt. Forest2
  • Maroon South
    TeamGPWLTPts
    1Ripley1091018
    2Kincardine1064012
    3Goderich1055010
    4Blyth-Brussels104608
    5Drayton104608
    6BCH102804
    DateVisitorHome
    Feb 09
    7:15P
    Ripley4Kincardine2
    Feb 10
    6:00P
    BCH3Goderich7
    Feb 10
    7:00P
    Ripley8Drayton2
    Feb 11
    4:45P
    Blyth-Brussels2Goderich1
    Feb 12
    10:30A
    BCH4Kincardine2
    Feb 13
    8:45P
    Blyth-Brussels2Ripley8
    Feb 16
    7:15P
    Drayton6Kincardine5
    Feb 16
    8:00P
    Ripley4BCH7
    Feb 17
    7:00P
    Goderich5Drayton4
    Feb 17
    8:00P
    Ripley8Blyth-Brussels0
    Feb 18
    3:15P
    Drayton1Goderich4
    Feb 19
    4:30P
    Blyth-Brussels2BCH1
    Feb 22
    7:30P
    Goderich2Ripley5
    Feb 23
    8:00P
    Kincardine6BCH1
    Feb 24
    6:00P
    Ripley9Goderich4
    Feb 24
    7:00P
    BCH0Drayton7
    Feb 27
    7:30P
    Kincardine7Blyth-Brussels1
    Feb 27
    8:45P
    BCH4Ripley5
    Feb 28
    8:00P
    Kincardine5Drayton4
    Mar 01
    8:00P
    Goderich2BCH0
    Mar 03
    6:00P
    Kincardine5Goderich4
    Mar 03
    8:00P
    Drayton1Blyth-Brussels7
    Mar 06
    7:00P
    Goderich1Kincardine4
    Mar 06
    7:30P
    BCH1Blyth-Brussels6
    Mar 06
    8:45P
    Drayton4Ripley9
    Mar 07
    8:00P
    Kincardine1Ripley6
    Mar 07
    8:00P
    Blyth-Brussels0Drayton4
    Mar 08
    8:30P
    Drayton7BCH1
    Mar 11
    7:30P
    Blyth-Brussels1Kincardine4
    Mar 12
    6:00P
    Goderich4Blyth-Brussels3
  • Feb 28-Apr 02
    Maroon Final
    TeamGPWLTPts
    1TCDMHA32015
    2Kincardine30211
    DateVisitorHome
    Mar 20
    7:30P
    Kincardine1TCDMHA4
    Mar 22
    8:15P
    TCDMHA2Kincardine2
    Mar 29
    7:00P
    Kincardine1TCDMHA2
  • White North
    TeamGPWLTPts
    1South Bruce1081117
    2Hanover1073014
    3Walkerton94419
    4Owen Sound 1104608
    5West Grey104608
    6Owen Sound 291802
    DateVisitorHome
    Feb 10
    8:45P
    West Grey3Owen Sound 21
    Feb 12
    1:00P
    South Bruce1West Grey4
    Feb 12
    3:45P
    Owen Sound 12Walkerton7
    Feb 13
    8:15P
    Hanover4South Bruce8
    Feb 14
    9:00P
    Owen Sound 20South Bruce6
    Feb 15
    7:00P
    Walkerton5West Grey3
    Feb 17
    7:00P
    Owen Sound 14Owen Sound 21
    Feb 18
    2:15P
    West Grey1Owen Sound 14
    Feb 18
    6:30P
    Owen Sound 21Hanover2
    Feb 19
    3:45P
    South Bruce4Walkerton1
    Feb 20
    8:15P
    Walkerton5South Bruce5
    Feb 22
    6:00P
    Walkerton2Hanover3
    Feb 24
    8:15P
    Hanover5Owen Sound 14
    Feb 25
    10:15A
    Owen Sound 23Walkerton5
    Feb 25
    1:30P
    Owen Sound 13West Grey2
    Feb 26
    7:30P
    Hanover4Owen Sound 20
    Feb 27
    8:15P
    West Grey0South Bruce8
    Feb 27
    8:15P
    Hanover6Walkerton0
    Mar 01
    6:00P
    South Bruce5Hanover1
    Mar 03
    7:00P
    Walkerton6Owen Sound 15
    Mar 03
    8:45P
    South Bruce6Owen Sound 21
    Mar 04
    6:30P
    Owen Sound 12Hanover4
    Mar 05
    6:50P
    Owen Sound 23West Grey2
    Mar 07
    8:00P
    West Grey4Walkerton1
    Mar 08
    6:00P
    West Grey1Hanover0
    Mar 08
    6:30P
    Owen Sound 10South Bruce1
    Mar 10
    8:45P
    WalkertonOwen Sound 2
    Mar 11
    3:00P
    Owen Sound 22Owen Sound 13
    Mar 12
    1:00P
    Hanover3West Grey2
    Mar 12
    5:30P
    South Bruce7Owen Sound 11
  • White South
    TeamGPWLTPts
    1Mitchell1081117
    2Seaforth1082016
    3Central Perth LL1063113
    4Lucknow104519
    5Listowel101813
    6Minto101902
    DateVisitorHome
    Feb 09
    6:30P
    Minto1Listowel2
    Feb 13
    7:45P
    Central Perth LL9Listowel0
    Feb 14
    7:30P
    Listowel1Mitchell7
    Feb 14
    8:10P
    Seaforth4Minto3
    Feb 15
    7:00P
    Central Perth LL6Lucknow3
    Feb 17
    8:30P
    Listowel1Central Perth LL7
    Feb 18
    8:00P
    Listowel1Lucknow1
    Feb 20
    6:30P
    Lucknow4Seaforth6
    Feb 20
    7:00P
    Mitchell1Central Perth LL1
    Feb 21
    8:10P
    Mitchell3Minto2
    Feb 22
    7:00P
    Seaforth1Lucknow2
    Feb 24
    8:30P
    Minto2Central Perth LL8
    Feb 25
    2:30P
    Listowel2Minto3
    Feb 26
    8:40P
    Central Perth LL0Mitchell5
    Feb 27
    6:30P
    Minto0Seaforth14
    Feb 27
    7:00P
    Lucknow2Central Perth LL5
    Feb 27
    7:45P
    Mitchell4Listowel0
    Mar 01
    7:00P
    Minto2Lucknow3
    Mar 01
    7:30P
    Mitchell0Seaforth3
    Mar 03
    9:00P
    Minto0Mitchell3
    Mar 05
    5:30P
    Central Perth LL1Seaforth2
    Mar 06
    7:00P
    Seaforth6Central Perth LL2
    Mar 06
    7:45P
    Lucknow4Listowel2
    Mar 07
    8:10P
    Lucknow5Minto3
    Mar 08
    7:00P
    Mitchell3Lucknow1
    Mar 08
    7:30P
    Listowel3Seaforth5
    Mar 09
    6:30P
    Seaforth8Listowel2
    Mar 10
    9:00P
    Seaforth4Mitchell8
    Mar 11
    4:00P
    Central Perth LL7Minto1
    Mar 11
    5:45P
    Lucknow1Mitchell7
  • Feb 28-Apr 02
    White Final
    TeamGPWLTPts
    1South Bruce41124
    2Mitchell41124
    DateVisitorHome
    Mar 23
    8:00P
    South Bruce3Mitchell3
    Mar 26
    7:00P
    Mitchell2South Bruce6
    Mar 30
    8:00P
    South Bruce0Mitchell3
    Mar 31
    8:30P
    Mitchell1South Bruce1
  • Elite
    TeamGPWLTPts
    1Bruce Peninsula43106
    2AEMHA43106
    3Ripley40400
    DateVisitorHome
    Mar 04
    10:30A
    Ripley3AEMHA9
    Mar 05
    6:01P
    Bruce Peninsula3AEMHA4
    Mar 07
    7:00P
    AEMHA2Bruce Peninsula3
    Mar 20
    8:45P
    AEMHA2Ripley0
    Mar 21
    7:30P
    Bruce Peninsula10Ripley0
    Mar 24
    7:00P
    Ripley0Bruce Peninsula4
All Scheduled Games
Game #DateTimeAwayScoreHomeVenue
WL-B-WS08Feb 096:30 PMMinto Mad Dogs1-2Listowel CyclonesListowel Arena
WL-B-MS21Feb 097:15 PMRipley Wolves4-2Kincardine KinucksDavidson Centre
WL-B-MS16Feb 106:00 PMBCH Ice Dogs3-7Goderich SailorsGoderich MRC
WL-B-MS13Feb 107:00 PMRipley Wolves8-2Drayton DefendersPMD Arena
WL-B-MN02Feb 107:00 PMMt. Forest Rams2-6AEMHA Ice DogsChesley
WL-B-WN13Feb 108:45 PMWest Grey Warriors3-1Owen Sound Jr. Attack 2JMRRC (2 - East)
WL-B-MN37Feb 1110:00 AMSaugeen Shores Storm 22-3TCDMHA RebelsChatsworth Arena
WL-B-MN24Feb 112:30 PMAEMHA Ice Dogs2-4Saugeen Shores Storm 1Saugeen Shores Commu
WL-B-MN36Feb 113:30 PMMt. Forest Rams2-3Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
WL-B-MS17Feb 114:45 PMBlyth-Brussels Crusaders2-1Goderich SailorsGoderich MRC
WL-B-MS24Feb 1210:30 AMBCH Ice Dogs4-2Kincardine KinucksDavidson Centre
WL-B-WN26Feb 121:00 PMSouth Bruce Blades1-4West Grey WarriorsNormanby Arena
WL-B-WN23Feb 123:45 PMOwen Sound Jr. Attack 12-7Walkerton CapitalsWalkerton
WL-B-MN12Feb 124:00 PMSaugeen Shores Storm 10-6Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
WL-B-MN17Feb 136:30 PMShallow Lake Lakers5-2Mt. Forest RamsClifford
WL-B-WS06Feb 137:45 PMCentral Perth LL9-0Listowel CyclonesListowel Arena
WL-B-WN16Feb 138:15 PMHanover Falcons4-8South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
WL-B-MS28Feb 138:45 PMBlyth-Brussels Crusaders2-8Ripley WolvesRipley
WL-B-WS23Feb 147:30 PMListowel Cyclones1-7Mitchell MeteorsElma-Logan Arena
WL-B-MN27Feb 147:30 PMMt. Forest Rams3-2Saugeen Shores Storm 2Southampton
WL-B-WS20Feb 148:10 PMSeaforth Stars4-3Minto Mad DogsHarriston CC
WL-B-WN18Feb 149:00 PMOwen Sound Jr. Attack 20-6South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
WL-B-WS14Feb 157:00 PMCentral Perth LL6-3Lucknow SepoysLucknow Arena
WL-B-WN30Feb 157:00 PMWalkerton Capitals5-3West Grey WarriorsNormanby Arena
WL-B-MN35Feb 167:00 PMAEMHA Ice Dogs4-1Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
WL-B-MN41Feb 167:00 PMSaugeen Shores Storm 10-5TCDMHA RebelsChatsworth Arena
WL-B-MN10Feb 167:00 PMMt. Forest Rams3-5Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
WL-B-MS25Feb 167:15 PMDrayton Defenders6-5Kincardine KinucksDavidson Centre
WL-B-MS05Feb 168:00 PMRipley Wolves4-7BCH Ice DogsHensall Arena
WL-B-MS12Feb 177:00 PMGoderich Sailors5-4Drayton DefendersPMD Arena
WL-B-WN15Feb 177:00 PMOwen Sound Jr. Attack 14-1Owen Sound Jr. Attack 2Bayshore
WL-B-MS10Feb 178:00 PMRipley Wolves8-0Blyth-Brussels CrusadersBrussels
WL-B-WS01Feb 178:30 PMListowel Cyclones1-7Central Perth LLMilverton Arena
WL-B-WN10Feb 182:15 PMWest Grey Warriors1-4Owen Sound Jr. Attack 1Bayshore
WL-B-MN29Feb 182:30 PMShallow Lake Lakers3-1Saugeen Shores Storm 2Saugeen Shores Commu
WL-B-MS18Feb 183:15 PMDrayton Defenders1-4Goderich SailorsGoderich MRC
WL-B-MN18Feb 185:00 PMTCDMHA Rebels6-1Mt. Forest RamsMount Forest Sports
WL-B-WN02Feb 186:30 PMOwen Sound Jr. Attack 21-2Hanover FalconsHanover P&H Centre
WL-B-WS15Feb 188:00 PMListowel Cyclones1-1Lucknow SepoysLucknow Arena
WL-B-MN03Feb 191:30 PMSaugeen Shores Storm 15-0AEMHA Ice DogsPaisley Arena
WL-B-WN22Feb 193:45 PMSouth Bruce Blades4-1Walkerton CapitalsWalkerton
WL-B-MS01Feb 194:30 PMBlyth-Brussels Crusaders2-1BCH Ice DogsCentral Huron CC
WL-B-WS29Feb 206:30 PMLucknow Sepoys4-6Seaforth StarsSeaforth Arena
WL-B-WS04Feb 207:00 PMMitchell Meteors1-1Central Perth LLElma-Logan Arena
WL-B-WN19Feb 208:15 PMWalkerton Capitals5-5South Bruce BladesTeeswater Arena
WL-B-MN25Feb 217:30 PMAEMHA Ice Dogs5-1Saugeen Shores Storm 2Southampton
WL-B-WS19Feb 218:10 PMMitchell Meteors3-2Minto Mad DogsHarriston CC
WL-B-WN04Feb 226:00 PMWalkerton Capitals2-3Hanover FalconsHanover P&H Centre
WL-B-WS13Feb 227:00 PMSeaforth Stars1-2Lucknow SepoysLucknow Arena
WL-B-MS26Feb 227:30 PMGoderich Sailors2-5Ripley WolvesRipley
WL-B-MN21Feb 235:00 PMSaugeen Shores Storm 22-5Saugeen Shores Storm 1Southampton
WL-B-MS04Feb 238:00 PMKincardine Kinucks6-1BCH Ice DogsHensall Arena
WL-B-MS20Feb 246:00 PMRipley Wolves9-4Goderich SailorsGoderich MRC
WL-B-MS14Feb 247:00 PMBCH Ice Dogs0-7Drayton DefendersPMD Arena
WL-B-MN08Feb 248:00 PMSaugeen Shores Storm 21-3Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
WL-B-WN06Feb 248:15 PMHanover Falcons5-4Owen Sound Jr. Attack 1JMRRC (1 - West)
WL-B-WS03Feb 248:30 PMMinto Mad Dogs2-8Central Perth LLMilverton Arena
WL-B-WN25Feb 2510:15 AMOwen Sound Jr. Attack 23-5Walkerton CapitalsWalkerton
WL-B-WN28Feb 251:30 PMOwen Sound Jr. Attack 13-2West Grey WarriorsDurham CC
WL-B-MN20Feb 252:30 PMTCDMHA Rebels2-1Saugeen Shores Storm 1Southampton
WL-B-WS17Feb 252:30 PMListowel Cyclones2-3Minto Mad DogsClifford
WL-B-MN14Feb 255:00 PMBruce Peninsula Northstars6-1Mt. Forest RamsMount Forest Sports
WL-B-WN14Feb 267:30 PMHanover Falcons4-0Owen Sound Jr. Attack 2Bayshore
WL-B-WS24Feb 268:40 PMCentral Perth LL0-5Mitchell MeteorsMitchell Arena
WL-B-WS26Feb 276:30 PMMinto Mad Dogs0-14Seaforth StarsSeaforth Arena
WL-B-WS02Feb 277:00 PMLucknow Sepoys2-5Central Perth LLElma-Logan Arena
WL-B-MN04Feb 277:00 PMSaugeen Shores Storm 20-3AEMHA Ice DogsTara CC
WL-B-MS09Feb 277:30 PMKincardine Kinucks7-1Blyth-Brussels CrusadersBlyth
WL-B-WS09Feb 277:45 PMMitchell Meteors4-0Listowel CyclonesListowel Arena
WL-B-WN24Feb 278:15 PMHanover Falcons6-0Walkerton CapitalsWalkerton
WL-B-WN20Feb 278:15 PMWest Grey Warriors0-8South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
WL-B-MS27Feb 278:45 PMBCH Ice Dogs4-5Ripley WolvesRipley
WL-B-MN30Feb 287:30 PMTCDMHA Rebels5-1Saugeen Shores Storm 2Southampton
WL-B-MS11Feb 288:00 PMKincardine Kinucks5-4Drayton DefendersPMD Arena
WL-B-WN03Mar 016:00 PMSouth Bruce Blades5-1Hanover FalconsHanover P&H Centre
WL-B-WS12Mar 017:00 PMMinto Mad Dogs2-3Lucknow SepoysLucknow Arena
WL-B-WS30Mar 017:30 PMMitchell Meteors0-3Seaforth StarsSeaforth Arena
WL-B-MS03Mar 018:00 PMGoderich Sailors2-0BCH Ice DogsHensall Arena
WL-B-MN39Mar 027:00 PMBruce Peninsula Northstars3-1TCDMHA RebelsChatsworth Arena
WL-B-MS19Mar 036:00 PMKincardine Kinucks5-4Goderich SailorsGoderich MRC
WL-B-WN09Mar 037:00 PMWalkerton Capitals6-5Owen Sound Jr. Attack 1Bayshore
WL-B-MN09Mar 037:00 PMShallow Lake Lakers0-3Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
WL-B-MS07Mar 038:00 PMDrayton Defenders1-7Blyth-Brussels CrusadersBrussels
WL-B-WN12Mar 038:45 PMSouth Bruce Blades6-1Owen Sound Jr. Attack 2JMRRC (2 - East)
WL-B-WS22Mar 039:00 PMMinto Mad Dogs0-3Mitchell MeteorsElma-Logan Arena
WL-B-MN42Mar 0410:00 AMShallow Lake Lakers1-4TCDMHA RebelsChatsworth Arena
WL-B-E2Mar 0410:30 AMRipley Wolves3-9AEMHA Ice DogsPaisley Arena
WL-B-MN23Mar 045:30 PMBruce Peninsula Northstars4-2Saugeen Shores Storm 1Saugeen Shores Commu
WL-B-WN01Mar 046:30 PMOwen Sound Jr. Attack 12-4Hanover FalconsHanover P&H Centre
WL-B-MN31Mar 052:00 PMTCDMHA Rebels6-4Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
WL-B-WS27Mar 055:30 PMCentral Perth LL1-2Seaforth StarsSeaforth Arena
WL-B-MN01Mar 056:00 PMBruce Peninsula Northstars3-4AEMHA Ice DogsChesley
WL-B-E1Mar 056:01 PMBruce Peninsula Northstars3-4AEMHA Ice DogsChesley
WL-B-WN29Mar 056:50 PMOwen Sound Jr. Attack 23-2West Grey WarriorsDurham CC
WL-B-WS05Mar 067:00 PMSeaforth Stars6-2Central Perth LLElma-Logan Arena
WL-B-MS22Mar 067:00 PMGoderich Sailors1-4Kincardine KinucksDavidson Centre
WL-B-MS06Mar 067:30 PMBCH Ice Dogs1-6Blyth-Brussels CrusadersBlyth
WL-B-WS07Mar 067:45 PMLucknow Sepoys4-2Listowel CyclonesListowel Arena
WL-B-MS29Mar 068:45 PMDrayton Defenders4-9Ripley WolvesRipley
WL-B-E3Mar 077:00 PMAEMHA Ice Dogs2-3Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
WL-B-MN11Mar 077:01 PMAEMHA Ice Dogs2-3Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
WL-B-MN28Mar 077:30 PMSaugeen Shores Storm 13-5Saugeen Shores Storm 2Southampton
WL-B-MS15Mar 078:00 PMBlyth-Brussels Crusaders0-4Drayton DefendersPMD Arena
WL-B-WN21Mar 078:00 PMWest Grey Warriors4-1Walkerton CapitalsWalkerton
WL-B-MS30Mar 078:00 PMKincardine Kinucks1-6Ripley WolvesRipley
WL-B-WS18Mar 078:10 PMLucknow Sepoys5-3Minto Mad DogsHarriston CC
WL-B-WN05Mar 086:00 PMWest Grey Warriors1-0Hanover FalconsHanover P&H Centre
WL-B-WN17Mar 086:30 PMOwen Sound Jr. Attack 10-1South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
WL-B-MN06Mar 087:00 PMTCDMHA Rebels5-2AEMHA Ice DogsPaisley Arena
WL-B-WS11Mar 087:00 PMMitchell Meteors3-1Lucknow SepoysLucknow Arena
WL-B-WS28Mar 087:30 PMListowel Cyclones3-5Seaforth StarsSeaforth Arena
WL-B-MS02Mar 088:30 PMDrayton Defenders7-1BCH Ice DogsHensall Arena
WL-B-WS10Mar 096:30 PMSeaforth Stars8-2Listowel CyclonesListowel Arena
WL-B-MN34Mar 097:00 PMBruce Peninsula Northstars3-2Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
WL-B-MN40Mar 097:00 PMMt. Forest Rams2-6TCDMHA RebelsChatsworth Arena
WL-B-MN32Mar 107:00 PMSaugeen Shores Storm 22-5Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
WL-B-WN11Mar 108:45 PMWalkerton Capitals Owen Sound Jr. Attack 2JMRRC (2 - East)
WL-B-WS21Mar 109:00 PMSeaforth Stars4-8Mitchell MeteorsElma-Logan Arena
WL-B-WN07Mar 113:00 PMOwen Sound Jr. Attack 22-3Owen Sound Jr. Attack 1JMRRC (2 - East)
WL-B-MN19Mar 113:30 PMShallow Lake Lakers13-3Saugeen Shores Storm 1Southampton
WL-B-WS16Mar 114:00 PMCentral Perth LL7-1Minto Mad DogsHarriston CC
WL-B-MN13Mar 115:00 PMAEMHA Ice Dogs2-3Mt. Forest RamsMount Forest Sports
WL-B-WS25Mar 115:45 PMLucknow Sepoys1-7Mitchell MeteorsMitchell Arena
WL-B-MS23Mar 117:30 PMBlyth-Brussels Crusaders1-4Kincardine KinucksTiverton Arena
WL-B-WN27Mar 121:00 PMHanover Falcons3-2West Grey WarriorsDurham CC
WL-B-MN15Mar 122:15 PMSaugeen Shores Storm 17-2Mt. Forest RamsMount Forest Sports
WL-B-WN08Mar 125:30 PMSouth Bruce Blades7-1Owen Sound Jr. Attack 1JMRRC (2 - East)
WL-B-MS08Mar 126:00 PMGoderich Sailors4-3Blyth-Brussels CrusadersBlyth
WL-B-MF-2Mar 207:30 PMKincardine Kinucks1-4TCDMHA RebelsChatsworth Arena
WL-B-E5Mar 208:45 PMAEMHA Ice Dogs2-0Ripley WolvesRipley
WL-B-E6Mar 217:30 PMBruce Peninsula Northstars10-0Ripley WolvesRipley
WL-B-MF-1Mar 228:15 PMTCDMHA Rebels2-2Kincardine KinucksDavidson Centre
WL-B-WF-1Mar 238:00 PMSouth Bruce Blades3-3Mitchell MeteorsMitchell Arena
WL-B-E4Mar 247:00 PMRipley Wolves0-4Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
WL-B-WF-2Mar 267:00 PMMitchell Meteors2-6South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
WL-B-MF-4Mar 297:00 PMKincardine Kinucks1-2TCDMHA RebelsChatsworth Arena
WL-B-WF-3Mar 308:00 PMSouth Bruce Blades0-3Mitchell MeteorsMitchell Arena
WL-B-WF-4Mar 318:30 PMMitchell Meteors1-1South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
Game Data Last Updated: Apr 30, 2:30 AM.
Group Pages
Bantam Standings
View Another Group
2016-2017 Pages
Website Visit Counter
(768 per day)
Printed from woaa.on.ca on Sunday, April 30, 2017 at 8:30 PM