U11, Boys Rep (Western Ontario Athletic Association)

PrintU11 Tier 2 Gregg Standings
Jump To:
Jan 26-Mar 13
Pool A
TeamGPWLTPts
Mt. Forest Rams752010
West Grey Warriors74308
Hanover Falcons63306
Minto Mad Dogs61502
DateVisitorHome
Feb 05
1:30P
Minto Mad Dogs0Mt. Forest Rams8
Feb 12
12:10P
West Grey Warriors4Hanover Falcons1
Feb 13
12:00P
Mt. Forest Rams4West Grey Warriors3
Feb 14
6:00P
Hanover Falcons5Minto Mad Dogs4
Feb 21
6:00P
Mt. Forest Rams7Minto Mad Dogs1
Feb 23
7:00P
Hanover Falcons4Mt. Forest Rams3
Feb 24
6:00P
Minto Mad Dogs3West Grey Warriors4
Feb 26
11:00A
Minto Mad Dogs1Hanover Falcons3
Feb 26
1:30P
West Grey Warriors8Mt. Forest Rams6
Feb 27
3:30P
Mt. Forest Rams4Hanover Falcons2
Feb 28
6:00P
West Grey Warriors3Minto Mad Dogs5
Mar 05
11:00A
Hanover Falcons2West Grey Warriors3
Mar 06
3:00P
Mt. Forest Rams5West Grey Warriors2
Jan 26-Mar 13
Pool B
TeamGPWLTPts
Goderich Sailors880016
Seaforth Stars842210
BCH Ice Dogs82337
Blyth-Brussels Crusaders83506
Wingham Ironmen80711
DateVisitorHome
Feb 06
6:45P
Seaforth Stars4Wingham Ironmen0
Feb 07
6:00P
Wingham Ironmen0BCH Ice Dogs0
Feb 10
6:15P
Blyth-Brussels Crusaders4Wingham Ironmen2
Feb 12
12:00P
BCH Ice Dogs1Blyth-Brussels Crusaders3
Feb 12
4:00P
Goderich Sailors5Seaforth Stars4
Feb 13
2:30P
BCH Ice Dogs8Wingham Ironmen2
Feb 13
3:00P
Blyth-Brussels Crusaders1Goderich Sailors6
Feb 15
7:00P
BCH Ice Dogs0Goderich Sailors7
Feb 22
7:00P
Seaforth Stars5Goderich Sailors6
Feb 24
5:30P
Blyth-Brussels Crusaders5Seaforth Stars7
Feb 26
1:00P
Goderich Sailors4BCH Ice Dogs1
Feb 27
4:30P
Blyth-Brussels Crusaders1BCH Ice Dogs5
Feb 28
5:30P
BCH Ice Dogs2Seaforth Stars2
Mar 02
7:30P
Seaforth Stars2Blyth-Brussels Crusaders1
Mar 03
5:15P
Goderich Sailors6Wingham Ironmen2
Mar 04
5:30P
Wingham Ironmen0Blyth-Brussels Crusaders7
Mar 05
12:00P
Goderich Sailors2Blyth-Brussels Crusaders1
Mar 05
1:00P
Seaforth Stars1BCH Ice Dogs1
Mar 06
3:00P
Wingham Ironmen1Goderich Sailors8
Mar 07
6:00P
Wingham Ironmen0Seaforth Stars6
Mar 01-Apr 10
Third Place

2A vs 2B - Winner advances to OMHA Tier 2 tournament

TeamGPWLTPts
West Grey Warriors32104
Seaforth Stars31202
DateVisitorHome
Mar 22
7:00P
Seaforth Stars4West Grey Warriors2
Mar 24
6:30P
West Grey Warriors2Seaforth Stars1
Mar 25
7:30P
Seaforth Stars2West Grey Warriors5
Mar 01-Apr 10
WOAA Gregg Final

1A vs 1B-Both teams advance to OMHA Tier 2 tournament

TeamGPWLTPts
Mt. Forest Rams63217
Goderich Sailors62315
DateVisitorHome
Mar 22
7:00P
Mt. Forest Rams4Goderich Sailors5
Mar 26
1:30P
Goderich Sailors3Mt. Forest Rams7
Mar 27
3:00P
Mt. Forest Rams1Goderich Sailors1
Mar 30
7:00P
Goderich Sailors1Mt. Forest Rams2
Apr 02
6:00P
Mt. Forest Rams2Goderich Sailors3
Apr 03
4:00P
Goderich Sailors2Mt. Forest Rams5
Game Data Last Updated: Jun 27, 1:02 AM, Next Update: Jul 07, 1:02 AM