Schedule & Results, Minor Hockey - Rep (Western Ontario Athletic Association)

PrintLeague Schedule & Results
Filter By Association:
Game #DateTimeGroupAwayScoreHomeVenue
BR-E-102Dec 21 20176:00 PMBANGoderich Sailors Mt. Forest RamsClifford
JR-51Jan 12 20188:15 PMJUVListowel Cyclones South Bruce BladesTeeswater Arena
LLP-S-MF11Jan 14 20182:15 PMPWHowick Hornets Mt. Forest RamsMount Forest Sports
O-M-C-PA2Jan 18 20188:30 PMMIDBlyth-Brussels Crusaders Wingham IronmenWingham
NR-R-48Jan 19 20186:00 PMNOVGoderich Sailors Central Perth RepElma-Logan Arena
O-AT-DD-PC3Jan 19 20187:00 PMATODrayton Defenders Central Perth RepElma-Logan Arena
O-AT-DD-PA2Jan 19 20187:00 PMATOBruce Peninsula Northstars Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
O-AT-C-PA2Jan 19 20187:00 PMATOGeorgian Shores Lightning Stayner CyclonesStayner
O-J-CC-PA1Jan 19 20188:00 PMJUVGoderich Sailors Blyth-Brussels CrusadersBrussels
O-M-CC-PB4Jan 19 20189:00 PMMIDBCH Ice Dogs Mt. Forest RamsMount Forest Sports
NR-R-49Jan 20 201810:00 AMNOVDrayton Defenders Blyth-Brussels CrusadersBrussels
O-P-DD-PB4Jan 20 201811:00 AMPWBruce Peninsula Northstars TCDMHA RebelsKeady Arena
NR-W-45Jan 20 201811:00 AMNOVAEMHA Ice Dogs Hanover FalconsHanover P&H Centre
NR-B-39Jan 20 201812:00 PMNOVSouth Bruce Blades Minto Mad DogsPalmerston Arena
NR-R-50Jan 20 201812:00 PMNOVBCH Ice Dogs Goderich SailorsGoderich MRC
NR-M-33Jan 20 201812:00 PMNOVSaugeen Shores Storm Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-P-C-PD4Jan 20 201812:00 PMPWMinto Mad Dogs South Bruce BladesTeeswater Arena
O-AT-C-PC3Jan 20 201812:00 PMATOMinto Mad Dogs Blyth-Brussels CrusadersBlyth
O-AT-CC-PA1Jan 20 201812:00 PMATOMt. Forest Rams Hanover FalconsHanover P&H Centre
O-P-C-PA2Jan 20 201812:00 PMPWGeorgian Shores Lightning Stayner CyclonesStayner
O-AT-CC-PB2Jan 20 20181:00 PMATOBCH Ice Dogs Goderich SailorsGoderich MRC
W-AT-L-B4Jan 20 20181:00 PMATOArthur Vipers Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
NR-W-46Jan 20 20181:30 PMNOVBruce Peninsula Northstars TCDMHA RebelsKeady Arena
NR-B-40Jan 20 20181:45 PMNOVRipley Wolves Wingham IronmenWingham
NR-W-47Jan 20 20182:00 PMNOVShallow Lake Lakers Walkerton CapitalsWalkerton
O-P-DD-PC4Jan 20 20182:30 PMPWAEMHA Ice Dogs Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
O-P-AE4-PA1Jan 20 20183:00 PMPWMinto Mad Dogs AE BCH Ice Dogs AEHensall Arena
O-P-CC-PB2Jan 20 20183:30 PMPWGoderich Sailors Hanover FalconsHanover P&H Centre
W-AT-L-A09Jan 20 20184:00 PMATOWingham Ironmen Seaforth StarsSeaforth Arena
O-J-CC-PA2Jan 20 20184:30 PMJUVBlyth-Brussels Crusaders Goderich SailorsGoderich MRC
W-AT-G-A08Jan 20 20184:30 PMATOKincardine Kinucks Ripley WolvesRipley
W-B-C-A2Jan 20 20185:00 PMBANMitchell Meteors BCH Ice DogsCentral Huron CC
O-P-AE3-PA2Jan 20 20185:15 PMPWMitchell Meteors AE Saugeen Shores Storm AESouthampton
W-AT-G-B7Jan 20 20186:00 PMATODrayton Defenders Mitchell MeteorsElma-Logan Arena
O-M-B-PA3Jan 20 20186:15 PMMIDMitchell Meteors Kincardine KinucksDavidson Centre
O-P-DD-PA2Jan 20 20187:00 PMPWCentral Perth Rep Drayton DefendersPMD Arena
O-BAE3-5-C0Jan 20 20187:45 PMMt. Brydges Cougars Mitchell Meteors AEMitchell Arena
O-B-B-PA2Jan 20 20187:45 PMBANKincardine Kinucks Saugeen Shores StormSouthampton
O-M-DD-PB1Jan 20 20188:00 PMMIDLucknow Sepoys Central Perth RepMilverton Arena
O-AT-CC-PA3Jan 21 201810:00 AMATOMt. Forest Rams Hanover FalconsHanover P&H Centre
O-AT-C-PA4Jan 21 201811:15 AMATOGeorgian Shores Lightning Stayner CyclonesStayner
O-B-DD-PB5Jan 21 201812:00 PMBANLucknow Sepoys Central Perth RepMilverton Arena
W-AT-G-A06Jan 21 201812:30 PMATOWalkerton Capitals Kincardine KinucksDavidson Centre
O-AT-DD-PC2Jan 21 20181:00 PMATOCentral Perth Rep Drayton DefendersPMD Arena
NR-M-51Jan 21 20181:15 PMNOVSaugeen Shores Storm Mt. Forest RamsMount Forest Sports
O-J-DD-Q2-1Jan 21 20181:30 PMLucknow Sepoys Arthur VipersArthur
O-P-CC-PA1Jan 21 20181:30 PMPWWalkerton Capitals BCH Ice DogsHensall Arena
O-M-DD-PA4Jan 21 20182:00 PMMIDDrayton Defenders TCDMHA RebelsMarkdale
LLP-S-MF13Jan 21 20182:15 PMPWListowel Cyclones 2 Black Mt. Forest RamsMount Forest Sports
NR-M-52Jan 21 20182:45 PMNOVMitchell Meteors West Grey WarriorsDurham CC
O-P-B-PA1Jan 21 20183:00 PMPWMitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
NR-R-51Jan 21 20183:00 PMNOVCentral Perth Rep BCH Ice DogsBayfield
O-P-B-PB1Jan 21 20183:00 PMPWSaugeen Shores Storm Kincardine KinucksDavidson Centre
O-AT-C-PC4Jan 21 20183:30 PMATOBlyth-Brussels Crusaders Minto Mad DogsHarriston CC
Jan 21 20183:30 PMNOVHowick Hornets Arthur VipersArthur
O-AT-AE3-PA2Jan 21 20184:00 PMATOListowel Cyclones AE Mitchell Meteors AEElma-Logan Arena
NR-W-48Jan 21 20184:00 PMNOVBruce Peninsula Northstars Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
O-J-CC-PA3Jan 21 20184:30 PMJUVGoderich Sailors Blyth-Brussels CrusadersBlyth
O-P-DD-PA1Jan 21 20184:30 PMPWDrayton Defenders Central Perth RepMilverton Arena
O-B-B-PA3Jan 21 20184:30 PMBANSaugeen Shores Storm Kincardine KinucksDavidson Centre
O-P-DD-PC3Jan 21 20186:00 PMPWShallow Lake Lakers AEMHA Ice DogsChesley
O-P-AE3-PA3Jan 21 20186:30 PMPWSaugeen Shores Storm AE Mitchell Meteors AEElma-Logan Arena
O-B-CC-PA3Jan 21 20186:45 PMBANWalkerton Capitals Mt. Forest RamsMount Forest Sports
O-M-AE-PA1Jan 21 20187:00 PMMIDWalkerton Capitals AE Listowel Cyclones AESteve Kerr Complex
O-B-C-PA1Jan 21 20187:30 PMBANMinto Mad Dogs Blyth-Brussels CrusadersBlyth
O-M-CC-PB2Jan 21 20188:15 PMMIDBCH Ice Dogs Mt. Forest RamsMount Forest Sports
W-M-C-B1Jan 21 20188:30 PMMIDShallow Lake Lakers Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-B-CC-PB2Jan 22 20186:00 PMBANGoderich Sailors Hanover FalconsHanover P&H Centre
O-AT-DD-PD2Jan 22 20186:00 PMATOLucknow Sepoys Ripley WolvesRipley
O-AT-DD-PB3Jan 22 20187:00 PMATOTCDMHA Rebels AEMHA Ice DogsPaisley Arena
O-B-DD-PB4Jan 22 20187:00 PMBANCentral Perth Rep Lucknow SepoysLucknow Arena
O-AT-DD-PA4Jan 22 20187:00 PMATOBruce Peninsula Northstars Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
O-P-C-PD3Jan 22 20187:10 PMPWSouth Bruce Blades Minto Mad DogsPalmerston Arena
O-B-CC-PA4Jan 22 20187:15 PMBANMt. Forest Rams Walkerton CapitalsWalkerton
O-B-C-PD2Jan 22 20187:45 PMBANSeaforth Stars West Grey WarriorsNormanby Arena
O-M-CC-PA3Jan 22 20188:00 PMMIDHanover Falcons Goderich SailorsGoderich MRC
O-BAE3-5-C0Jan 22 20188:00 PMMitchell Meteors AE Mt. Brydges CougarsTri-Township
W-B-C-B08Jan 22 20188:30 PMBANKincardine Kinucks South Bruce BladesTeeswater Arena
O-B-C-PA4Jan 22 20188:30 PMBANBlyth-Brussels Crusaders Minto Mad DogsHarriston CC
O-B-B-PB1Jan 22 20188:45 PMBANMitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-M-C-PB4Jan 22 20189:00 PMMIDMinto Mad Dogs West Grey WarriorsDurham CC
W-P-NRR04Jan 23 20186:30 PMPWWingham Ironmen AE BCH Ice Dogs AECentral Huron CC
O-P-C-PB3Jan 23 20186:30 PMPWWingham Ironmen West Grey WarriorsDurham CC
NR-M-04Jan 23 20186:30 PMNOVWest Grey Warriors Mt. Forest RamsMount Forest Sports
O-A-DD-C-1Jan 23 20186:45 PMArthur Vipers Plattsville RagePlattsville
O-P-DD-PB3Jan 23 20187:00 PMPWTCDMHA Rebels Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
O-AT-AE3-PA4Jan 23 20187:00 PMATOListowel Cyclones AE Mitchell Meteors AEMitchell Arena
O-M-C-PA6Jan 23 20187:30 PMMIDBlyth-Brussels Crusaders Wingham IronmenWingham
O-P-C-PA1Jan 23 20188:00 PMPWStayner Cyclones Georgian Shores LightningThornbury
O-P-DD-PA6Jan 23 20188:00 PMPWCentral Perth Rep Drayton DefendersPMD Arena
O-M-AE-PA4Jan 23 20189:00 PMMIDListowel Cyclones AE Walkerton Capitals AEWalkerton
O-M-C-PB3Jan 23 20189:10 PMMIDWest Grey Warriors Minto Mad DogsPalmerston Arena
NR-B-42Jan 24 20186:00 PMNOVWingham Ironmen South Bruce BladesTeeswater Arena
O-AT-DD-PD3Jan 24 20186:00 PMATORipley Wolves Lucknow SepoysLucknow Arena
O-AT-B-PB1Jan 24 20186:30 PMATOMitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-AT-CC-PA4Jan 24 20186:45 PMATOHanover Falcons Mt. Forest RamsMount Forest Sports
O-B-CC-PA3Jan 24 20187:00 PMBANShallow Lake Lakers Drayton DefendersPMD Arena
O-AT-C-PA5Jan 24 20187:00 PMATOStayner Cyclones Georgian Shores LightningThornbury
O-P-AE3-PA4Jan 24 20187:00 PMPWMitchell Meteors AE Saugeen Shores Storm AESouthampton
O-B-C-PA3Jan 24 20187:30 PMBANMinto Mad Dogs Blyth-Brussels CrusadersBrussels
O-B-B-PB2Jan 24 20187:30 PMBANListowel Cyclones Mitchell MeteorsMitchell Arena
O-P-B-PA3Jan 24 20187:45 PMPWMitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-P-C-PD6Jan 24 20188:15 PMPWMinto Mad Dogs South Bruce BladesTeeswater Arena
O-M-DD-PA3Jan 24 20188:30 PMMIDTCDMHA Rebels Drayton DefendersPMD Arena
O-M-C-PA3Jan 24 20189:00 PMMIDWingham Ironmen Blyth-Brussels CrusadersBrussels
O-M-CC-PB3Jan 24 20189:00 PMMIDMt. Forest Rams BCH Ice DogsHensall Arena
O-AT-DD-PB4Jan 25 20186:00 PMATOAEMHA Ice Dogs TCDMHA RebelsKeady Arena
O-B-CC-PA5Jan 25 20186:30 PMBANWalkerton Capitals Mt. Forest RamsClifford
O-B-C-PD1Jan 25 20186:30 PMBANWest Grey Warriors Seaforth StarsSeaforth Arena
Jan 25 20186:30 PMNOVArthur Vipers Minto Mad DogsPalmerston Arena
O-A-DD-C-2Jan 25 20187:00 PMArthur Vipers Plattsville RagePlattsville
O-AT-CC-PB3Jan 25 20187:00 PMATOGoderich Sailors BCH Ice DogsCentral Huron CC
O-P-AE4-PA4Jan 25 20187:00 PMPWBCH Ice Dogs AE Minto Mad Dogs AEHarriston CC
O-AT-DD-PA3Jan 25 20187:00 PMATOShallow Lake Lakers Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
O-P-C-PB6Jan 25 20187:15 PMPWWest Grey Warriors Wingham IronmenWingham
O-B-DD-PB3Jan 25 20188:00 PMBANLucknow Sepoys Central Perth RepElma-Logan Arena
O-P-CC-PB3Jan 25 20188:30 PMPWHanover Falcons Goderich SailorsGoderich MRC
O-M-C-PA4Jan 25 20188:30 PMMIDBlyth-Brussels Crusaders Wingham IronmenWingham
O-M-C-PB6Jan 25 20189:00 PMMIDMinto Mad Dogs West Grey WarriorsDurham CC
O-M-CC-PA6Jan 25 20189:00 PMMIDGoderich Sailors Hanover FalconsHanover P&H Centre
O-P-C-PD5Jan 26 20186:00 PMPWSouth Bruce Blades Minto Mad DogsHarriston CC
NR-W-50Jan 26 20186:00 PMNOVTCDMHA Rebels Walkerton CapitalsWalkerton
O-AT-DD-PD4Jan 26 20186:00 PMATOLucknow Sepoys Ripley WolvesRipley
O-B-CC-PA2Jan 26 20186:30 PMBANDrayton Defenders Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
O-M-DD-PB3Jan 26 20187:00 PMMIDLucknow Sepoys Central Perth RepMilverton Arena
O-AT-C-PC5Jan 26 20187:00 PMATOMinto Mad Dogs Blyth-Brussels CrusadersBrussels
O-AT-DD-PC5Jan 26 20187:00 PMATODrayton Defenders Central Perth RepElma-Logan Arena
Jan 26 20187:00 PMNOVWingham Ironmen Arthur VipersArthur
O-AT-C-PA6Jan 26 20187:00 PMATOGeorgian Shores Lightning Stayner CyclonesStayner
O-P-AE3-PA5Jan 26 20188:00 PMPWSaugeen Shores Storm AE Mitchell Meteors AEMitchell Arena
O-P-C-PA4Jan 26 20188:00 PMPWGeorgian Shores Lightning Stayner CyclonesStayner
O-A-DD-C-3Jan 26 20188:00 PMPlattsville Rage Arthur VipersArthur
O-M-B-PA4Jan 26 20189:30 PMMIDKincardine Kinucks Mitchell MeteorsMitchell Arena
NR-R-52Jan 27 201810:00 AMNOVBCH Ice Dogs Blyth-Brussels CrusadersBrussels
NR-R-53Jan 27 201810:45 AMNOVSeaforth Stars Drayton DefendersPMD Arena
NR-W-51Jan 27 201811:00 AMNOVAEMHA Ice Dogs Hanover FalconsHanover P&H Centre
W-AT-G-B1Jan 27 201811:45 AMATOGoderich Sailors Drayton DefendersPMD Arena
O-AT-CC-PA5Jan 27 201812:00 PMATOMt. Forest Rams Hanover FalconsHanover P&H Centre
NR-B-18Jan 27 201812:00 PMNOVRipley Wolves South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
NR-R-54Jan 27 201812:00 PMNOVCentral Perth Rep Goderich SailorsGoderich MRC
O-AT-DD-PA6Jan 27 20181:00 PMATOBruce Peninsula Northstars Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
O-AT-C-PC6Jan 27 20181:00 PMATOBlyth-Brussels Crusaders Minto Mad DogsPalmerston Arena
O-AT-B-PA4Jan 27 20181:15 PMATOKincardine Kinucks Saugeen Shores StormSaugeen Shores Commu
O-P-DD-PB5Jan 27 20181:30 PMPWTCDMHA Rebels Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
NR-M-34Jan 27 20181:30 PMNOVWest Grey Warriors Saugeen Shores StormSouthampton
O-AT-B-PB2Jan 27 20182:00 PMATOListowel Cyclones Mitchell MeteorsElma-Logan Arena
O-P-C-PB5Jan 27 20182:00 PMPWWingham Ironmen West Grey WarriorsNormanby Arena
O-P-CC-PA4Jan 27 20182:00 PMPWBCH Ice Dogs Walkerton CapitalsWalkerton
O-P-DD-PC6Jan 27 20182:30 PMPWAEMHA Ice Dogs Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
O-AT-DD-PB5Jan 27 20183:00 PMATOTCDMHA Rebels AEMHA Ice DogsTara CC
O-A-DD-C-4Jan 27 20183:00 PMPlattsville Rage Arthur VipersArthur
O-P-AE4-PA3Jan 27 20183:00 PMPWMinto Mad Dogs AE BCH Ice Dogs AEHensall Arena
O-AT-AE3-PA3Jan 27 20183:00 PMATOMitchell Meteors AE Listowel Cyclones AESteve Kerr Complex
O-B-C-PD3Jan 27 20183:00 PMBANWest Grey Warriors Seaforth StarsSeaforth Arena
O-B-CC-PB1Jan 27 20183:15 PMBANHanover Falcons Goderich SailorsGoderich MRC
O-B-C-PA6Jan 27 20183:30 PMBANBlyth-Brussels Crusaders Minto Mad DogsPalmerston Arena
O-P-CC-PB4Jan 27 20184:00 PMPWGoderich Sailors Hanover FalconsHanover P&H Centre
O-B-B-PA4Jan 27 20184:00 PMBANKincardine Kinucks Saugeen Shores StormSaugeen Shores Commu
NR-W-52Jan 27 20184:00 PMNOVTCDMHA Rebels Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
O-M-CC-PA5Jan 27 20184:45 PMMIDHanover Falcons Goderich SailorsGoderich MRC
O-P-B-PB4Jan 27 20186:00 PMPWKincardine Kinucks Saugeen Shores StormSouthampton
O-AT-B-PA3Jan 28 201811:00 AMATOSaugeen Shores Storm Kincardine KinucksDavidson Centre
NR-M-54Jan 28 201812:15 PMNOVSaugeen Shores Storm Kincardine KinucksDavidson Centre
NR-M-53Jan 28 20181:15 PMNOVWest Grey Warriors Mt. Forest RamsMount Forest Sports
O-P-B-PB3Jan 28 20181:30 PMPWSaugeen Shores Storm Kincardine KinucksDavidson Centre
O-P-CC-PA3Jan 28 20181:30 PMPWWalkerton Capitals BCH Ice DogsHensall Arena
NR-W-53Jan 28 20182:00 PMNOVHanover Falcons Walkerton CapitalsWalkerton
O-AT-DD-PD5Jan 28 20182:00 PMATORipley Wolves Lucknow SepoysLucknow Arena
O-M-DD-PA6Jan 28 20182:00 PMMIDDrayton Defenders TCDMHA RebelsMarkdale
NR-B-44Jan 28 20182:30 PMNOVWingham Ironmen Minto Mad DogsHarriston CC
O-B-CC-PA4Jan 28 20182:30 PMBANDrayton Defenders Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
O-B-C-PD4Jan 28 20182:45 PMBANSeaforth Stars West Grey WarriorsDurham CC
O-AT-DD-PB6Jan 28 20183:00 PMATOAEMHA Ice Dogs TCDMHA RebelsDesboro Arena
LLP-S-MF2Jan 28 20183:00 PMPWMt. Forest Rams BCH Ice Dogs 1 HearingHensall Arena
O-B-B-PA5Jan 28 20183:00 PMBANSaugeen Shores Storm Kincardine KinucksDavidson Centre
NR-R-55Jan 28 20183:00 PMNOVGoderich Sailors BCH Ice DogsBayfield
O-AT-C-PA3Jan 28 20183:10 PMATOStayner Cyclones Georgian Shores LightningThornbury
O-J-DD-Q2-2Jan 28 20183:15 PMArthur Vipers Lucknow SepoysLucknow Arena
O-A-DD-C-5Jan 28 20184:00 PMArthur Vipers Plattsville RagePlattsville
O-P-C-PA3Jan 28 20184:20 PMPWStayner Cyclones Georgian Shores LightningThornbury
O-M-B-PA5Jan 28 20184:30 PMMIDMitchell Meteors Kincardine KinucksDavidson Centre
O-P-DD-PA3Jan 28 20184:30 PMPWDrayton Defenders Central Perth RepMilverton Arena
NR-R-56Jan 28 20184:30 PMNOVCentral Perth Rep Seaforth StarsSeaforth Arena
O-P-AE4-PA6Jan 28 20184:40 PMPWBCH Ice Dogs AE Minto Mad Dogs AEHarriston CC
O-J-CC-PA4Jan 28 20185:00 PMJUVBlyth-Brussels Crusaders Goderich SailorsGoderich MRC
O-B-DD-PB6Jan 28 20185:00 PMBANCentral Perth Rep Lucknow SepoysLucknow Arena
O-M-AE-PA3Jan 28 20185:30 PMMIDWalkerton Capitals AE Listowel Cyclones AESteve Kerr Complex
Jan 28 20185:30 PMNOVArthur Vipers Ripley WolvesRipley
O-B-C-PA5Jan 28 20186:00 PMBANMinto Mad Dogs Blyth-Brussels CrusadersBlyth
O-P-DD-PC5Jan 28 20186:00 PMPWShallow Lake Lakers AEMHA Ice DogsChesley
O-AT-AE3-PA6Jan 28 20186:00 PMATOListowel Cyclones AE Mitchell Meteors AEElma-Logan Arena
O-B-CC-PB4Jan 28 20187:00 PMBANGoderich Sailors Hanover FalconsHanover P&H Centre
O-P-DD-PB6Jan 28 20187:00 PMPWBruce Peninsula Northstars TCDMHA RebelsKeady Arena
O-B-B-PB3Jan 28 20187:00 PMBANMitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-M-C-PA5Jan 28 20187:30 PMMIDWingham Ironmen Blyth-Brussels CrusadersBlyth
O-M-C-PB5Jan 28 20187:30 PMMIDWest Grey Warriors Minto Mad DogsHarriston CC
O-P-B-PA4Jan 28 20187:30 PMPWListowel Cyclones Mitchell MeteorsMitchell Arena
NR-M-55Jan 29 20186:30 PMNOVKincardine Kinucks Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-B-CC-PA6Jan 29 20187:00 PMBANDrayton Defenders Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
W-AT-L-A07Jan 29 20187:30 PMATOCentral Perth Rep Seaforth StarsSeaforth Arena
O-M-DD-PB4Jan 29 20188:30 PMMIDCentral Perth Rep Lucknow SepoysLucknow Arena
NR-W-54Jan 30 20186:00 PMNOVTCDMHA Rebels AEMHA Ice DogsTara CC
W-P-NRR19Jan 30 20186:15 PMPWMinto Mad Dogs AE Wingham Ironmen AEWingham
O-P-AE4-PA5Jan 30 20186:30 PMPWMinto Mad Dogs AE BCH Ice Dogs AECentral Huron CC
O-B-B-PA6Jan 30 20187:00 PMBANKincardine Kinucks Saugeen Shores StormSaugeen Shores Commu
O-AT-CC-PB4Jan 30 20187:00 PMATOBCH Ice Dogs Goderich SailorsMemorial
O-M-B-PA6Jan 30 20187:00 PMMIDKincardine Kinucks Mitchell MeteorsMitchell Arena
O-M-AE-PA6Jan 30 20189:00 PMMIDListowel Cyclones AE Walkerton Capitals AEWalkerton
W-AT-N-B4Jan 31 20186:30 PMATOHanover Falcons Listowel Cyclones AESteve Kerr Complex
O-AT-B-PB4Jan 31 20186:30 PMATOListowel Cyclones Mitchell MeteorsMitchell Arena
O-B-CC-PA5Jan 31 20187:00 PMBANShallow Lake Lakers Drayton DefendersPMD Arena
O-B-B-PB4Jan 31 20187:30 PMBANListowel Cyclones Mitchell MeteorsMitchell Arena
O-P-B-PA5Jan 31 20187:45 PMPWMitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-P-B-PB6Jan 31 20188:00 PMPWKincardine Kinucks Saugeen Shores StormSouthampton
O-P-CC-PB5Feb 01 20188:30 PMPWHanover Falcons Goderich SailorsGoderich MRC
NR-R-57Feb 02 20186:00 PMNOVBlyth-Brussels Crusaders Central Perth RepElma-Logan Arena
NR-W-29Feb 02 20187:00 PMNOVHanover Falcons Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
Feb 02 20187:00 PMNOVRipley Wolves Arthur VipersArthur
O-M-DD-PB5Feb 02 20187:00 PMMIDLucknow Sepoys Central Perth RepMilverton Arena
O-BAE3-5-C0Feb 02 20188:00 PMStrathroy Jr. Rockets Mitchell Meteors AEMitchell Arena
O-J-DD-Q2-3Feb 02 20188:30 PMArthur Vipers Lucknow SepoysLucknow Arena
NR-R-58Feb 03 201811:00 AMNOVGoderich Sailors Blyth-Brussels CrusadersBlyth
NR-B-45Feb 03 201812:45 PMNOVHowick Hornets Wingham IronmenWingham
O-AT-B-PB3Feb 03 20181:00 PMATOMitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
NR-R-04Feb 03 20181:00 PMNOVDrayton Defenders BCH Ice DogsHensall Arena
NR-W-56Feb 03 20181:30 PMNOVWalkerton Capitals TCDMHA RebelsKeady Arena
NR-B-46Feb 03 20182:00 PMNOVSouth Bruce Blades Ripley WolvesRipley
O-P-CC-PA6Feb 03 20183:00 PMPWBCH Ice Dogs Walkerton CapitalsWalkerton
O-P-B-PB5Feb 03 20183:00 PMPWSaugeen Shores Storm Kincardine KinucksDavidson Centre
W-AT-L-A08Feb 03 20184:15 PMATOMt. Forest Rams Seaforth StarsSeaforth Arena
O-B-C-PD5Feb 03 20185:30 PMBANWest Grey Warriors Seaforth StarsSeaforth Arena
O-B-B-PB5Feb 03 20185:30 PMBANMitchell Meteors Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-J-BB-Q1-1Feb 03 20187:00 PMMooretown Jr Flags Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
O-AT-B-PA5Feb 04 201811:00 AMATOSaugeen Shores Storm Kincardine KinucksDavidson Centre
NR-M-57Feb 04 201812:00 PMNOVMitchell Meteors West Grey WarriorsNormanby Arena
NR-W-57Feb 04 201812:30 PMNOVHanover Falcons AEMHA Ice DogsTara CC
O-B-C-PD6Feb 04 20181:00 PMBANSeaforth Stars West Grey WarriorsNormanby Arena
NR-M-56Feb 04 20182:00 PMNOVMt. Forest Rams Kincardine KinucksTiverton Arena
NR-W-58Feb 04 20184:00 PMNOVTCDMHA Rebels Shallow Lake LakersShallow Lake & Distr
O-J-CC-PA5Feb 04 20184:30 PMJUVGoderich Sailors Blyth-Brussels CrusadersBlyth
NR-R-59Feb 04 20184:30 PMNOVGoderich Sailors Seaforth StarsSeaforth Arena
O-M-DD-PB6Feb 04 20185:00 PMMIDCentral Perth Rep Lucknow SepoysLucknow Arena
O-AT-B-PB6Feb 04 20186:30 PMATOListowel Cyclones Mitchell MeteorsMitchell Arena
O-M-AE-PA5Feb 04 20187:00 PMMIDWalkerton Capitals AE Listowel Cyclones AESteve Kerr Complex
O-B-B-PB6Feb 04 20187:30 PMBANListowel Cyclones Mitchell MeteorsMitchell Arena
NR-W-44Feb 05 20186:00 PMNOVShallow Lake Lakers Hanover FalconsHanover P&H Centre
W-P-LA11Feb 05 20186:30 PMPWDrayton Defenders Seaforth StarsSeaforth Arena
NR-M-58Feb 05 20186:30 PMNOVListowel Cyclones West Grey WarriorsNormanby Arena
O-AT-CC-PB5Feb 05 20187:00 PMATOGoderich Sailors BCH Ice DogsHensall Arena
O-B-CC-PB3Feb 05 20188:00 PMBANHanover Falcons Goderich SailorsGoderich MRC
NR-W-04Feb 06 20186:00 PMNOVShallow Lake Lakers AEMHA Ice DogsTara CC
O-AT-CC-PB6Feb 06 20187:00 PMATOBCH Ice Dogs Goderich SailorsMemorial
W-AT-G-B5Feb 06 20187:00 PMATOMitchell Meteors Goderich SailorsMemorial
Feb 06 20187:00 PMNOVMinto Mad Dogs Arthur VipersArthur
NR-R-42Feb 07 20186:00 PMNOVBlyth-Brussels Crusaders BCH Ice DogsBayfield
W-AT-N-B6Feb 07 20186:30 PMATOHanover Falcons Listowel Cyclones AESteve Kerr Complex
NR-B-47Feb 07 20187:00 PMNOVSouth Bruce Blades Howick HornetsHowick Community Cen
NR-B-48Feb 08 20186:30 PMNOVHowick Hornets Minto Mad DogsPalmerston Arena
NR-M-06Feb 09 20186:00 PMNOVListowel Cyclones Saugeen Shores StormSouthampton
O-BAE3-5-C0Feb 09 20188:10 PMMitchell Meteors AE Strathroy Jr. RocketsGemini (Blue)
O-J-BB-Q1-2Feb 09 20188:20 PMListowel Cyclones Mooretown Jr FlagsMSC (Rink 1)
O-J-DD-Q2-4Feb 09 20188:30 PMLucknow Sepoys Arthur VipersArthur
NR-R-60Feb 10 201810:45 AMNOVBlyth-Brussels Crusaders Drayton DefendersPMD Arena
W-P-NRR18Feb 10 201811:30 AMPWBruce Peninsula Northstars Wingham Ironmen AEWingham
NR-M-38Feb 10 201812:30 PMNOVKincardine Kinucks Saugeen Shores StormSouthampton
W-AT-G-B4Feb 10 20181:00 PMATODrayton Defenders Goderich SailorsGoderich MRC
NR-W-59Feb 10 20181:30 PMNOVHanover Falcons TCDMHA RebelsKeady Arena
Feb 10 20181:45 PMNOVArthur Vipers Wingham IronmenWingham
O-B-CC-PB5Feb 10 20183:15 PMBANHanover Falcons Goderich SailorsGoderich MRC
O-J-BB-Q1-3Feb 10 20187:00 PMMooretown Jr Flags Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
NR-M-59Feb 11 20181:15 PMNOVMitchell Meteors Mt. Forest RamsMount Forest Sports
NR-W-60Feb 11 20182:00 PMNOVWalkerton Capitals AEMHA Ice DogsPaisley Arena
W-AT-N-A09Feb 11 20182:00 PMATOSaugeen Shores Storm AE Lucknow SepoysLucknow Arena
NR-B-50Feb 11 20182:30 PMNOVRipley Wolves Minto Mad DogsHarriston CC
NR-M-60Feb 11 20182:45 PMNOVSaugeen Shores Storm West Grey WarriorsNormanby Arena
O-B-CC-PB6Feb 11 20187:00 PMBANGoderich Sailors Hanover FalconsHanover P&H Centre
W-P-NRR09Feb 15 20187:00 PMPWWingham Ironmen AE Minto Mad Dogs AEHarriston CC
W-AT-N-A02Feb 16 20187:00 PMATOLucknow Sepoys AEMHA Ice DogsChesley
W-AT-N-B1Feb 17 201812:00 PMATOListowel Cyclones AE Hanover FalconsHanover P&H Centre
W-B-L-B3Feb 17 20183:15 PMBANBlyth-Brussels Crusaders Goderich SailorsGoderich MRC
O-J-DD-Q2-5Feb 18 20181:30 PMLucknow Sepoys Arthur VipersArthur
W-AT-N-A07Feb 18 20182:00 PMATOAEMHA Ice Dogs Lucknow SepoysLucknow Arena
W-AT-G-B9Feb 18 20185:45 PMATODrayton Defenders Mitchell MeteorsMitchell Arena
W-P-NRR17Feb 20 20186:15 PMPWBCH Ice Dogs AE Wingham Ironmen AEWingham
W-AT-G-B6Feb 20 20187:00 PMATOMitchell Meteors Goderich SailorsMemorial
O-J-BB-Q1-4Feb 23 20188:20 PMListowel Cyclones Mooretown Jr FlagsMSC (Rink 1)
O-J-BB-Q1-5Feb 24 20187:00 PMMooretown Jr Flags Listowel CyclonesSteve Kerr Complex
W-P-NRR01Feb 25 20181:30 PMPWBruce Peninsula Northstars BCH Ice Dogs AEHensall Arena
W-B-L-B1Feb 28 20187:30 PMBANGoderich Sailors Blyth-Brussels CrusadersBrussels
W-AT-G-B3Mar 03 201811:45 AMATOGoderich Sailors Drayton DefendersPMD Arena
League Pages
2017-2018 Groups
Printed from woaa.on.ca on Friday, January 19, 2018 at 10:46 AM