Pee Wee, 2018-2019, Minor Hockey - Local League (Western Ontario Athletic Association)

PrintPee Wee Playoffs Standings
Jump To:

Bracket

  • Feb 04-Mar 10
    Maroon North
    TeamGPWLTPts
    1Bruce Peninsula Black33006
    2South Bruce22004
    3Kincardine 1 Leader32104
    4Kincardine 232104
    5Bruce Peninsula Red20200
    6Shallow Lake 150500
    DateVisitorHome
    Feb 09
    2:30P
    Shallow Lake 13Bruce Peninsula Black10
    Feb 10
    2:00P
    Kincardine 1 Leader1Bruce Peninsula Black6
    Feb 11
    7:30P
    Shallow Lake 10South Bruce8
    Feb 14
    7:00P
    Shallow Lake 11Kincardine 1 Leader8
    Feb 16
    11:00A
    Kincardine 1 Leader6Shallow Lake 13
    Feb 16
    4:45P
    South Bruce5Kincardine 21
    Feb 16
    6:30P
    Bruce Peninsula Red6Bruce Peninsula Black7
    Feb 17
    2:00P
    Bruce Peninsula Red2Kincardine 25
    Feb 18
    7:15P
    Shallow Lake 10Kincardine 22
    Feb 19
    7:00P
    Shallow Lake 1Bruce Peninsula Red
    Feb 21
    7:00P
    Bruce Peninsula BlackBruce Peninsula Red
    Feb 21
    8:30P
    Kincardine 1 LeaderSouth Bruce
    Feb 22
    6:00P
    Bruce Peninsula BlackShallow Lake 1
    Feb 23
    11:00A
    South BruceShallow Lake 1
    Feb 23
    12:00P
    Kincardine 1 LeaderBruce Peninsula Red
    Feb 24
    1:15P
    Bruce Peninsula RedKincardine 1 Leader
    Feb 25
    7:00P
    Bruce Peninsula RedSouth Bruce
    Feb 28
    7:00P
    South BruceBruce Peninsula Black
    Mar 02
    11:00A
    Kincardine 2Shallow Lake 1
    Mar 02
    2:15P
    Bruce Peninsula BlackKincardine 1 Leader
    Mar 03
    10:30A
    Kincardine 2Bruce Peninsula Red
    Mar 03
    2:30P
    Kincardine 2Kincardine 1 Leader
    Mar 03
    7:00P
    Bruce Peninsula BlackSouth Bruce
    Mar 04
    6:30P
    Kincardine 2South Bruce
    Mar 05
    7:00P
    South BruceBruce Peninsula Red
    Mar 08
    7:00P
    Kincardine 2Bruce Peninsula Black
    Mar 09
    11:00A
    Bruce Peninsula RedShallow Lake 1
    Mar 09
    1:00P
    Bruce Peninsula BlackKincardine 2
    Mar 09
    2:00P
    South BruceKincardine 1 Leader
    Mar 10
    4:00P
    Kincardine 1 LeaderKincardine 2
  • Feb 04-Mar 10
    Maroon South
    TeamGPWLTPts
    1Goderich 2 Scotiabank33006
    2Goderich 1 Kinsmen22004
    3Minto41302
    4Mitchell20200
    5Blyth-Brussels10100
    DateVisitorHome
    Feb 10
    4:40P
    Goderich 1 Kinsmen4Minto2
    Feb 11
    7:40P
    Mitchell2Minto4
    Feb 16
    2:10P
    Goderich 2 Scotiabank3Minto0
    Feb 17
    6:00P
    Blyth-Brussels0Goderich 1 Kinsmen6
    Feb 17
    7:15P
    Minto0Goderich 2 Scotiabank3
    Feb 19
    7:00P
    Goderich 2 Scotiabank7Mitchell3
    Feb 20
    6:00P
    Goderich 1 KinsmenBlyth-Brussels
    Feb 22
    6:15P
    MintoGoderich 1 Kinsmen
    Feb 23
    11:00A
    Goderich 2 ScotiabankBlyth-Brussels
    Feb 23
    8:00P
    MitchellGoderich 1 Kinsmen
    Feb 24
    4:40P
    Blyth-BrusselsMinto
    Feb 24
    5:00P
    MitchellGoderich 2 Scotiabank
    Feb 27
    6:00P
    MitchellBlyth-Brussels
    Feb 28
    8:00P
    Goderich 2 ScotiabankGoderich 1 Kinsmen
    Mar 02
    4:00P
    MintoMitchell
    Mar 02
    8:00P
    Goderich 1 KinsmenGoderich 2 Scotiabank
    Mar 03
    5:00P
    Blyth-BrusselsGoderich 2 Scotiabank
    Mar 03
    7:15P
    Goderich 1 KinsmenMitchell
    Mar 05
    7:00P
    Blyth-BrusselsMitchell
    Mar 06
    6:00P
    MintoBlyth-Brussels
  • Feb 01-Apr 07
    Maroon Final
    TeamGPWLTPts
    100000
    200000
    DateVisitorHome
       
       
       
  • Feb 01-Mar 10
    Silver North
    TeamGPWLTPts
    1AEMHA32104
    2Owen Sound Gold32104
    3Saugeen Shores 221102
    4Hanover21102
    5Shallow Lake 220200
    DateVisitorHome
    Feb 10
    2:45P
    AEMHA3Owen Sound Gold2
    Feb 15
    7:00P
    Saugeen Shores 24Shallow Lake 23
    Feb 16
    12:30P
    Owen Sound Gold7Shallow Lake 23
    Feb 16
    4:50P
    AEMHA4Hanover2
    Feb 17
    1:45P
    Owen Sound Gold3Saugeen Shores 22
    Feb 17
    5:00P
    Hanover2AEMHA1
    Feb 22
    7:00P
    Saugeen Shores 2Owen Sound Gold
    Feb 22
    7:30P
    HanoverShallow Lake 2
    Feb 23
    1:00P
    AEMHASaugeen Shores 2
    Feb 23
    2:40P
    Shallow Lake 2Hanover
    Feb 24
    3:30P
    Shallow Lake 2AEMHA
    Mar 02
    12:30P
    AEMHAShallow Lake 2
    Mar 02
    3:50P
    Owen Sound GoldHanover
    Mar 03
    3:00P
    Shallow Lake 2Saugeen Shores 2
    Mar 03
    4:30P
    HanoverOwen Sound Gold
    Mar 04
    7:00P
    Saugeen Shores 2AEMHA
    Mar 06
    7:45P
    Shallow Lake 2Owen Sound Gold
    Mar 09
    3:50P
    Saugeen Shores 2Hanover
    Mar 10
    2:00P
    Owen Sound GoldAEMHA
    Mar 10
    3:00P
    HanoverSaugeen Shores 2
  • Feb 04-Mar 10
    Silver South
    TeamGPWLTPts
    1BCH 122004
    2Central Perth Predators31202
    3BCH 221102
    4Drayton31202
    DateVisitorHome
    Feb 10
    4:00P
    Central Perth Predators2Drayton6
    Feb 11
    7:00P
    BCH 14BCH 23
    Feb 15
    7:30P
    Drayton4Central Perth Predators10
    Feb 16
    12:00P
    Drayton4BCH 25
    Feb 17
    5:30P
    BCH 15Central Perth Predators3
    Feb 22
    6:30P
    DraytonBCH 1
    Feb 22
    7:30P
    BCH 2Central Perth Predators
    Feb 24
    2:10P
    BCH 2Drayton
    Feb 25
    7:00P
    Central Perth PredatorsBCH 2
    Mar 01
    6:30P
    Central Perth PredatorsBCH 1
    Mar 03
    3:10P
    BCH 1Drayton
    Mar 08
    6:30P
    BCH 2BCH 1
  • Feb 04-Apr 07
    Silver Final
    TeamGPWLTPts
    100000
    200000
    DateVisitorHome
       
       
       
  • Feb 04-Mar 10
    White North
    TeamGPWLTPts
    1Owen Sound Red32104
    2West Grey31113
    3Saugeen Shores 121102
    4TCDMHA31202
    5Walkerton10011
    DateVisitorHome
    Feb 09
    3:30P
    West Grey5Owen Sound Red7
    Feb 10
    9:00A
    West Grey1Walkerton1
    Feb 11
    6:30P
    West Grey4TCDMHA2
    Feb 15
    8:00P
    TCDMHA6Owen Sound Red4
    Feb 16
    4:00P
    Saugeen Shores 14TCDMHA2
    Feb 17
    12:30P
    Owen Sound Red4Saugeen Shores 13
    Feb 17
    3:30P
    WalkertonWest Grey
    Feb 19
    8:00P
    Saugeen Shores 1Walkerton
    Feb 21
    7:00P
    TCDMHAWest Grey
    Feb 23
    4:00P
    WalkertonTCDMHA
    Feb 24
    11:00A
    WalkertonOwen Sound Red
    Feb 24
    3:30P
    Saugeen Shores 1West Grey
    Feb 25
    6:30P
    Owen Sound RedTCDMHA
    Mar 02
    4:00P
    Saugeen Shores 1Owen Sound Red
    Mar 03
    12:30P
    TCDMHASaugeen Shores 1
    Mar 03
    5:30P
    Owen Sound RedWest Grey
    Mar 06
    6:00P
    Owen Sound RedWalkerton
    Mar 08
    8:00P
    TCDMHAWalkerton
    Mar 09
    5:45P
    WalkertonSaugeen Shores 1
    Mar 10
    12:30P
    West GreySaugeen Shores 1
  • Feb 04-Mar 10
    White South
    TeamGPWLTPts
    1Listowel 1 Black33006
    2Listowel 2 White00000
    2Mt. Forest00000
    4Huron-Bruce10100
    5Wingham20200
    DateVisitorHome
    Feb 09
    4:00P
    Wingham0Listowel 1 Black4
    Feb 10
    5:00P
    Listowel 1 Black6Wingham0
    Feb 14
    6:30P
    Huron-Bruce0Listowel 1 Black4
    Feb 17
    5:00P
    Mt. ForestWingham
    Feb 21
    6:30P
    Huron-BruceListowel 2 White
    Feb 21
    6:30P
    Listowel 1 BlackMt. Forest
    Feb 23
    1:00P
    WinghamHuron-Bruce
    Feb 23
    3:30P
    Listowel 2 WhiteMt. Forest
    Feb 24
    7:00P
    Mt. ForestHuron-Bruce
    Feb 26
    6:15P
    Huron-BruceWingham
    Feb 26
    7:30P
    Listowel 1 BlackListowel 2 White
    Feb 26
    7:30P
    Listowel 2 WhiteListowel 1 Black
    Feb 28
    6:30P
    WinghamListowel 2 White
    Mar 01
    8:00P
    WinghamMt. Forest
    Mar 02
    1:00P
    Listowel 2 WhiteHuron-Bruce
    Mar 03
    2:15P
    Huron-BruceMt. Forest
    Mar 03
    5:00P
    Listowel 2 WhiteWingham
    Mar 05
    7:00P
    Listowel 1 BlackHuron-Bruce
    Mar 06
    6:30P
    Mt. ForestListowel 1 Black
    Mar 07
    6:30P
    Mt. ForestListowel 2 White
  • Feb 04-Apr 07
    White Final
    TeamGPWLTPts
    100000
    200000
    DateVisitorHome
       
       
       
  • Feb 04-Apr 07
    Elite Final
    TeamGPWLTPts
    1Bruce Peninsula Black00000
    1Bruce Peninsula Red00000
    DateVisitorHome
       
       
       
All Scheduled Games
Game #DateTimeAwayScoreHomeVenue
LPP-MN04Feb 092:30 PMShallow Lake Lakers 13-10Bruce Peninsula Northstars BlackWiarton Arena
LPP-WN04Feb 093:30 PMWest Grey Warriors5-7Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
LPP-WS08Feb 094:00 PMWingham Ironmen0-4Listowel Cyclones 1 BlackSteve Kerr Complex
LPP-WN16Feb 109:00 AMWest Grey Warriors1-1Walkerton CapitalsWalkerton
LPP-MN02Feb 102:00 PMKincardine Kinucks 1 Leader1-6Bruce Peninsula Northstars BlackLions Head
LPP-SN12Feb 102:45 PMAEMHA Ice Dogs3-2Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
LPP-SS12Feb 104:00 PMCentral Perth Predators2-6Drayton DefendersPMD Arena
LPP-MS14Feb 104:40 PMGoderich Sailors 1 Kinsmen4-2Minto Mad DogsHarriston CC
LPP-WS18Feb 105:00 PMListowel Cyclones 1 Black6-0Wingham IronmenWingham
LPP-WN09Feb 116:30 PMWest Grey Warriors4-2TCDMHA RebelsDesboro Arena
LPP-SS04Feb 117:00 PMBCH Ice Dogs 14-3BCH Ice Dogs 2Central Huron CC
LPP-MN30Feb 117:30 PMShallow Lake Lakers 10-8South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
LPP-MS16Feb 117:40 PMMitchell Meteors2-4Minto Mad DogsHarriston CC
LPP-WS05Feb 146:30 PMHuron-Bruce Blizzard0-4Listowel Cyclones 1 BlackSteve Kerr Complex
LPP-MN11Feb 147:00 PMShallow Lake Lakers 11-8Kincardine Kinucks 1 LeaderDavidson Centre
LPP-SN20Feb 157:00 PMSaugeen Shores Storm 24-3Shallow Lake Lakers 2Shallow Lake & Distr
LPP-SS09Feb 157:30 PMDrayton Defenders4-10Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
LPP-WN02Feb 158:00 PMTCDMHA Rebels6-4Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
LPP-MN25Feb 1611:00 AMKincardine Kinucks 1 Leader6-3Shallow Lake Lakers 1Shallow Lake & Distr
LPP-SS06Feb 1612:00 PMDrayton Defenders4-5BCH Ice Dogs 2Hensall Arena
LPP-SN19Feb 1612:30 PMOwen Sound Jr. Attack Gold7-3Shallow Lake Lakers 2Shallow Lake & Distr
LPP-MS15Feb 162:10 PMGoderich Sailors 2 Scotiabank3-0Minto Mad DogsPalmerston Arena
LPP-WN11Feb 164:00 PMSaugeen Shores Storm 14-2TCDMHA RebelsKeady Arena
LPP-MN20Feb 164:45 PMSouth Bruce Blades5-1Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
LPP-SN05Feb 164:50 PMAEMHA Ice Dogs4-2Hanover FalconsHanover P&H Centre
LPP-MN01Feb 166:30 PMBruce Peninsula Northstars Red6-7Bruce Peninsula Northstars BlackWiarton Arena
LPP-WN05Feb 1712:30 PMOwen Sound Jr. Attack Red4-3Saugeen Shores Storm 1Saugeen Shores Commu
LPP-SN15Feb 171:45 PMOwen Sound Jr. Attack Gold3-2Saugeen Shores Storm 2Saugeen Shores Commu
LPP-MN17Feb 172:00 PMBruce Peninsula Northstars Red2-5Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
LPP-WN20Feb 173:30 PMWalkerton Capitals West Grey WarriorsNormanby Arena
LPP-SN01Feb 175:00 PMHanover Falcons2-1AEMHA Ice DogsPaisley Arena
LPP-WS20Feb 175:00 PMMt. Forest Rams Wingham IronmenWingham
LPP-SS07Feb 175:30 PMBCH Ice Dogs 15-3Central Perth PredatorsMilverton Arena
LPP-MS05Feb 176:00 PMBlyth-Brussels Crusaders0-6Goderich Sailors 1 KinsmenGoderich MRC
LPP-MS10Feb 177:15 PMMinto Mad Dogs0-3Goderich Sailors 2 ScotiabankGoderich MRC
LPP-MN19Feb 187:15 PMShallow Lake Lakers 10-2Kincardine Kinucks 2Davidson Centre
LPP-MN09Feb 197:00 PMShallow Lake Lakers 1 Bruce Peninsula Northstars RedLions Head
LPP-MS19Feb 197:00 PMGoderich Sailors 2 Scotiabank7-3Mitchell MeteorsMitchell Arena
LPP-WN14Feb 198:00 PMSaugeen Shores Storm 1 Walkerton CapitalsWalkerton
LPP-MS01Feb 206:00 PMGoderich Sailors 1 Kinsmen Blyth-Brussels CrusadersBlyth
LPP-WS12Feb 216:30 PMHuron-Bruce Blizzard Listowel Cyclones 2 WhiteSteve Kerr Complex
LPP-WS14Feb 216:30 PMListowel Cyclones 1 Black Mt. Forest RamsClifford
LPP-MN06Feb 217:00 PMBruce Peninsula Northstars Black Bruce Peninsula Northstars RedLions Head
LPP-WN19Feb 217:00 PMTCDMHA Rebels West Grey WarriorsNormanby Arena
LPP-MN29Feb 218:30 PMKincardine Kinucks 1 Leader South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
LPP-MN24Feb 226:00 PMBruce Peninsula Northstars Black Shallow Lake Lakers 1Shallow Lake & Distr
LPP-MS07Feb 226:15 PMMinto Mad Dogs Goderich Sailors 1 KinsmenGoderich MRC
LPP-SS03Feb 226:30 PMDrayton Defenders BCH Ice Dogs 1Central Huron CC
LPP-SN10Feb 227:00 PMSaugeen Shores Storm 2 Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
LPP-SS08Feb 227:30 PMBCH Ice Dogs 2 Central Perth PredatorsElma-Logan Arena
LPP-SN18Feb 227:30 PMHanover Falcons Shallow Lake Lakers 2Shallow Lake & Distr
LPP-MS02Feb 2311:00 AMGoderich Sailors 2 Scotiabank Blyth-Brussels CrusadersBlyth
LPP-MN21Feb 2311:00 AMSouth Bruce Blades Shallow Lake Lakers 1Shallow Lake & Distr
LPP-MN07Feb 2312:00 PMKincardine Kinucks 1 Leader Bruce Peninsula Northstars RedLions Head
LPP-WS04Feb 231:00 PMWingham Ironmen Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
LPP-SN13Feb 231:00 PMAEMHA Ice Dogs Saugeen Shores Storm 2Paisley Arena
LPP-SN08Feb 232:40 PMShallow Lake Lakers 2 Hanover FalconsHanover P&H Centre
LPP-WS15Feb 233:30 PMListowel Cyclones 2 White Mt. Forest RamsMount Forest Sports
LPP-WN10Feb 234:00 PMWalkerton Capitals TCDMHA RebelsKeady Arena
LPP-MS08Feb 238:00 PMMitchell Meteors Goderich Sailors 1 KinsmenGoderich MRC
LPP-WN03Feb 2411:00 AMWalkerton Capitals Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (1 - West)
LPP-MN15Feb 241:15 PMBruce Peninsula Northstars Red Kincardine Kinucks 1 LeaderDavidson Centre
LPP-SS11Feb 242:10 PMBCH Ice Dogs 2 Drayton DefendersPMD Arena
LPP-SN04Feb 243:30 PMShallow Lake Lakers 2 AEMHA Ice DogsPaisley Arena
LPP-WN18Feb 243:30 PMSaugeen Shores Storm 1 West Grey WarriorsNormanby Arena
LPP-MS13Feb 244:40 PMBlyth-Brussels Crusaders Minto Mad DogsHarriston CC
LPP-MS09Feb 245:00 PMMitchell Meteors Goderich Sailors 2 ScotiabankGoderich MRC
LPP-WS03Feb 247:00 PMMt. Forest Rams Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
LPP-WN12Feb 256:30 PMOwen Sound Jr. Attack Red TCDMHA RebelsDesboro Arena
LPP-MN28Feb 257:00 PMBruce Peninsula Northstars Red South Bruce BladesTeeswater Arena
LPP-SS05Feb 257:00 PMCentral Perth Predators BCH Ice Dogs 2Central Huron CC
LPP-WS17Feb 266:15 PMHuron-Bruce Blizzard Wingham IronmenWingham
LPP-WS11Feb 267:30 PMListowel Cyclones 1 Black Listowel Cyclones 2 WhiteWallace
LPP-WS06Feb 267:30 PMListowel Cyclones 2 White Listowel Cyclones 1 BlackSteve Kerr Complex
LPP-MS04Feb 276:00 PMMitchell Meteors Blyth-Brussels CrusadersBlyth
LPP-WS09Feb 286:30 PMWingham Ironmen Listowel Cyclones 2 WhiteSteve Kerr Complex
LPP-MN05Feb 287:00 PMSouth Bruce Blades Bruce Peninsula Northstars BlackLions Head
LPP-MS06Feb 288:00 PMGoderich Sailors 2 Scotiabank Goderich Sailors 1 KinsmenGoderich MRC
LPP-SS02Mar 016:30 PMCentral Perth Predators BCH Ice Dogs 1Central Huron CC
LPP-WS16Mar 018:00 PMWingham Ironmen Mt. Forest RamsMount Forest Sports
LPP-MN22Mar 0211:00 AMKincardine Kinucks 2 Shallow Lake Lakers 1Shallow Lake & Distr
LPP-SN17Mar 0212:30 PMAEMHA Ice Dogs Shallow Lake Lakers 2Shallow Lake & Distr
LPP-WS02Mar 021:00 PMListowel Cyclones 2 White Huron-Bruce BlizzardRipley
LPP-MN14Mar 022:15 PMBruce Peninsula Northstars Black Kincardine Kinucks 1 LeaderTiverton Arena
LPP-SN06Mar 023:50 PMOwen Sound Jr. Attack Gold Hanover FalconsHanover P&H Centre
LPP-MS20Mar 024:00 PMMinto Mad Dogs Mitchell MeteorsElma-Logan Arena
LPP-WN01Mar 024:00 PMSaugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
LPP-MS11Mar 028:00 PMGoderich Sailors 1 Kinsmen Goderich Sailors 2 ScotiabankGoderich MRC
LPP-MN08Mar 0310:30 AMKincardine Kinucks 2 Bruce Peninsula Northstars RedLions Head
LPP-WN06Mar 0312:30 PMTCDMHA Rebels Saugeen Shores Storm 1Saugeen Shores Commu
LPP-WS13Mar 032:15 PMHuron-Bruce Blizzard Mt. Forest RamsMount Forest Sports
LPP-MN12Mar 032:30 PMKincardine Kinucks 2 Kincardine Kinucks 1 LeaderDavidson Centre
LPP-SN16Mar 033:00 PMShallow Lake Lakers 2 Saugeen Shores Storm 2Saugeen Shores Commu
LPP-SS10Mar 033:10 PMBCH Ice Dogs 1 Drayton DefendersPMD Arena
LPP-SN11Mar 034:30 PMHanover Falcons Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
LPP-MS12Mar 035:00 PMBlyth-Brussels Crusaders Goderich Sailors 2 ScotiabankGoderich MRC
LPP-WS19Mar 035:00 PMListowel Cyclones 2 White Wingham IronmenWingham
LPP-WN17Mar 035:30 PMOwen Sound Jr. Attack Red West Grey WarriorsDurham CC
LPP-MN27Mar 037:00 PMBruce Peninsula Northstars Black South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
LPP-MS18Mar 037:15 PMGoderich Sailors 1 Kinsmen Mitchell MeteorsMitchell Arena
LPP-MN26Mar 046:30 PMKincardine Kinucks 2 South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
LPP-SN03Mar 047:00 PMSaugeen Shores Storm 2 AEMHA Ice DogsTara CC
LPP-MN10Mar 057:00 PMSouth Bruce Blades Bruce Peninsula Northstars RedWiarton Arena
LPP-WS01Mar 057:00 PMListowel Cyclones 1 Black Huron-Bruce BlizzardLucknow Arena
LPP-MS17Mar 057:00 PMBlyth-Brussels Crusaders Mitchell MeteorsMitchell Arena
LPP-MS03Mar 066:00 PMMinto Mad Dogs Blyth-Brussels CrusadersBlyth
LPP-WN13Mar 066:00 PMOwen Sound Jr. Attack Red Walkerton CapitalsWalkerton
LPP-WS07Mar 066:30 PMMt. Forest Rams Listowel Cyclones 1 BlackSteve Kerr Complex
LPP-SN09Mar 067:45 PMShallow Lake Lakers 2 Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
LPP-WS10Mar 076:30 PMMt. Forest Rams Listowel Cyclones 2 WhiteSteve Kerr Complex
LPP-SS01Mar 086:30 PMBCH Ice Dogs 2 BCH Ice Dogs 1Central Huron CC
LPP-MN03Mar 087:00 PMKincardine Kinucks 2 Bruce Peninsula Northstars BlackWiarton Arena
LPP-WN15Mar 088:00 PMTCDMHA Rebels Walkerton CapitalsWalkerton
LPP-MN23Mar 0911:00 AMBruce Peninsula Northstars Red Shallow Lake Lakers 1Shallow Lake & Distr
LPP-MN16Mar 091:00 PMBruce Peninsula Northstars Black Kincardine Kinucks 2Tiverton Arena
LPP-MN13Mar 092:00 PMSouth Bruce Blades Kincardine Kinucks 1 LeaderDavidson Centre
LPP-SN07Mar 093:50 PMSaugeen Shores Storm 2 Hanover FalconsHanover P&H Centre
LPP-WN07Mar 095:45 PMWalkerton Capitals Saugeen Shores Storm 1Southampton
LPP-WN08Mar 1012:30 PMWest Grey Warriors Saugeen Shores Storm 1Saugeen Shores Commu
LPP-SN02Mar 102:00 PMOwen Sound Jr. Attack Gold AEMHA Ice DogsChesley
LPP-SN14Mar 103:00 PMHanover Falcons Saugeen Shores Storm 2Saugeen Shores Commu
LPP-MN18Mar 104:00 PMKincardine Kinucks 1 Leader Kincardine Kinucks 2Davidson Centre
Game Data Last Updated: Feb 20, 10:43 AM.
Printed from woaa.on.ca on Wednesday, February 20, 2019 at 10:45 AM