Group Calendar, Novice, 2019-2020, Minor Hockey - Local League (Western Ontario Athletic Association)

PrintGroup Calendar
<< PrevJanuary, 2020Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Dec 22Dec 23Dec 24Dec 25Dec 26Dec 27Dec 28
6:30 PM
Wingham Ironmen
@ BCH Ice Dogs
9:30 AM
West Grey Warriors
@ Hanover Falcons
10:00 AM
Goderich Sailors
@ Blyth-Brussels Crusaders
Brussels [LNX45]
10:00 AM
Central Perth Predators
@ Arthur Vipers
Arthur [LNX108]
10:30 AM
Bruce Peninsula Northstars
@ Shallow Lake Lakers
12:30 PM
Kincardine Diggers
@ Wingham Ironmen
Wingham [LNX27]
3:00 PM
Kincardine Bull Shooters
@ BCH Ice Dogs
5:00 PM
Howick Hornets
@ Seaforth Stars
Dec 29Dec 30Dec 3101020304
2:00 PM
Hanover Falcons
@ Minto Mad Dogs
Harriston CC [LNX85]
3:15 PM
Listowel Cyclones Red
@ Drayton Defenders
PMD Arena [LNX125]
6:00 PM
West Grey Warriors
@ Minto Mad Dogs
6:30 PM
Seaforth Stars
@ BCH Ice Dogs
6:30 PM
Howick Hornets
@ Blyth-Brussels Crusaders
Brussels [LNX40]
10:00 AM
West Grey Warriors
@ Arthur Vipers
Arthur [LNX107]
10:15 AM
Zurich Thunder
@ Blyth-Brussels Crusaders
Blyth [LNX43]
12:30 PM
Seaforth Stars
@ Wingham Ironmen
Wingham [LNX32]
1:00 PM
Listowel Cyclones White
@ Listowel Cyclones Red
2:00 PM
Kincardine Bull Shooters
@ Kincardine Diggers
05060708091011
12:30 PM
Drayton Defenders
@ Central Perth Predators
6:30 PM
Blyth-Brussels Crusaders
@ BCH Ice Dogs
7:00 PM
Wingham Ironmen
@ Howick Hornets
6:00 PM
Saugeen Shores Storm 2
@ AEMHA Ice Dogs
Tara CC [LNNX26]
6:30 PM
Walkerton Capitals 1
@ Mt. Forest Rams
8:00 AM
Minto Mad Dogs
@ Hanover Falcons
9:00 AM
Kincardine Bull Shooters
@ Howick Hornets
10:00 AM
Walkerton Capitals 2
@ Arthur Vipers
Arthur [LNX111]
12:30 PM
Blyth-Brussels Crusaders
@ Wingham Ironmen
Wingham [LNX31]
1:00 PM
Mt. Forest Rams
@ Listowel Cyclones Red
Wallace [LNX126]
2:00 PM
Goderich Sailors
@ Kincardine Diggers
2:00 PM
TCDMHA Rebels
@ Bruce Peninsula Northstars
12131415161718
1:30 PM
Central Perth Predators
@ West Grey Warriors
Durham CC [LNX103]
3:30 PM
Wingham Ironmen
@ Zurich Thunder
Zurich [LNX63]
7:30 PM
Walkerton Capitals 1
@ Drayton Defenders
PMD Arena [LNSE11]
6:00 PM
Kincardine Diggers
@ Kincardine Bull Shooters
6:30 PM
Goderich Sailors
@ Blyth-Brussels Crusaders
Brussels [LNSW6]
9:00 AM
Mt. Forest Rams
@ Hanover Falcons
10:00 AM
Walkerton Capitals 1
@ Arthur Vipers
Arthur [LNSE1]
12:00 PM
Kincardine Bull Shooters
@ Huron-Bruce Blizzard
Ripley [LNNW6]
12:30 PM
Kincardine Diggers
@ Wingham Ironmen
Wingham [LNNW20]
2:00 PM
Drayton Defenders
@ Listowel Cyclones Red
19202122232425
1:30 PM
Walkerton Capitals 2
@ West Grey Warriors
Durham CC [LNNE21]
2:00 PM
Saugeen Shores Storm 2
@ Bruce Peninsula Northstars
3:30 PM
Blyth-Brussels Crusaders
@ Zurich Thunder
Zurich [LNSW17]
6:30 PM
Huron-Bruce Blizzard
@ Wingham Ironmen
Wingham [LNNW17]
7:00 PM
Kincardine Diggers
@ Howick Hornets
6:00 PM
Saugeen Shores Storm 2
@ AEMHA Ice Dogs
9:00 AM
Listowel Cyclones White
@ Hanover Falcons
10:00 AM
Listowel Cyclones Red
@ Arthur Vipers
Arthur [LNSE4]
10:00 AM
Saugeen Shores Storm 1
@ TCDMHA Rebels
2:00 PM
Shallow Lake Lakers
@ Bruce Peninsula Northstars
262728293031Feb 01
12:00 PM
Bruce Peninsula Northstars
@ Saugeen Shores Storm 2
2:00 PM
Listowel Cyclones White
@ Minto Mad Dogs
Harriston CC [LNNE10]
2:30 PM
BCH Ice Dogs
@ Goderich Sailors
Goderich MRC [LNSW11]
3:00 PM
AEMHA Ice Dogs
@ Shallow Lake Lakers
6:30 PM
Listowel Cyclones Red
@ South Bruce Blades
6:00 PM
AEMHA Ice Dogs
@ Bruce Peninsula Northstars
6:30 PM
Howick Hornets
@ Huron-Bruce Blizzard
6:00 PM
Howick Hornets
@ Kincardine Diggers
7:00 PM
Wingham Ironmen
@ Kincardine Bull Shooters
9:00 AM
Arthur Vipers
@ Walkerton Capitals 1
Walkerton [LNSE20]
10:00 AM
Listowel Cyclones White
@ Mt. Forest Rams
11:00 AM
Bruce Peninsula Northstars
@ AEMHA Ice Dogs
Chesley [LNN10]
1:00 PM
Wingham Ironmen
@ Huron-Bruce Blizzard
1:00 PM
South Bruce Blades
@ Listowel Cyclones Red
3:00 PM
Zurich Thunder
@ BCH Ice Dogs
Feb 02Feb 03Feb 04Feb 05Feb 06Feb 07Feb 08
9:30 AM
Mt. Forest Rams
@ Walkerton Capitals 2
Walkerton [LNNE19]
12:00 PM
Seaforth Stars
@ BCH Ice Dogs
Bayfield [LNSW3]
12:30 PM
Listowel Cyclones Red
@ Central Perth Predators
2:30 PM
Blyth-Brussels Crusaders
@ Goderich Sailors
Goderich MRC [LNSW12]
6:30 PM
Central Perth Predators
@ South Bruce Blades
7:00 PM
Huron-Bruce Blizzard
@ Howick Hornets
6:00 PM
Saugeen Shores Storm 1
@ AEMHA Ice Dogs
Tara CC [LNN11]
5:30 PM
BCH Ice Dogs
@ Seaforth Stars
6:00 PM
Kincardine Bull Shooters
@ Kincardine Diggers
6:30 PM
Seaforth Stars
@ Goderich Sailors
Goderich MRC [LNSW10]
6:30 PM
Huron-Bruce Blizzard
@ Kincardine Diggers
Ripley [LNNW13]
7:00 PM
TCDMHA Rebels
@ Saugeen Shores Storm 1
9:00 AM
Minto Mad Dogs
@ Hanover Falcons
10:00 AM
Drayton Defenders
@ Arthur Vipers
Arthur [LNSE3]
11:00 AM
South Bruce Blades
@ Central Perth Predators
PERC [LNSE31]
12:00 PM
AEMHA Ice Dogs
@ Saugeen Shores Storm 2
Southampton [LNN14]
1:00 PM
West Grey Warriors
@ Listowel Cyclones White
2:00 PM
Walkerton Capitals 1
@ Listowel Cyclones Red
2:00 PM
Wingham Ironmen
@ Howick Hornets
Printed from woaa.on.ca on Sunday, January 26, 2020 at 3:09 AM