U11, 2022-2023, MH-REP (Western Ontario Athletic Association)

PrintU11 Tier 3 Lockridge Standings
Jump To:
Jan 31-Mar 15
Pool A
TeamGPWLTPts
Shallow Lake Lakers871014
Walkerton Capitals D871014
TCDMHA Rebels84408
West Grey Warriors D82604
Bruce Peninsula Predators80800
DateVisitorHome
Feb 04
11:00A
TCDMHA Rebels2Walkerton Capitals D14
Feb 07
6:30P
Bruce Peninsula Predators1TCDMHA Rebels7
Feb 10
6:00P
West Grey Warriors D1Walkerton Capitals D8
Feb 11
1:30P
Bruce Peninsula Predators2West Grey Warriors D3
Feb 12
2:00P
TCDMHA Rebels9Bruce Peninsula Predators0
Feb 17
7:00P
Bruce Peninsula Predators0Shallow Lake Lakers10
Feb 19
10:15A
Bruce Peninsula Predators1Walkerton Capitals D10
Feb 21
6:30P
Shallow Lake Lakers9TCDMHA Rebels2
Feb 25
10:00A
West Grey Warriors D0TCDMHA Rebels4
Feb 25
2:00P
Walkerton Capitals D1Shallow Lake Lakers2
Feb 26
12:00P
Shallow Lake Lakers0Walkerton Capitals D1
Feb 26
5:30P
TCDMHA Rebels8West Grey Warriors D4
Mar 01
7:30P
Shallow Lake Lakers8West Grey Warriors D0
Mar 04
10:00A
Walkerton Capitals D12TCDMHA Rebels1
Mar 04
2:00P
West Grey Warriors D0Shallow Lake Lakers5
Mar 05
3:30P
Walkerton Capitals D18Bruce Peninsula Predators0
Mar 06
6:00P
West Grey Warriors D2Bruce Peninsula Predators1
Mar 08
6:00P
Shallow Lake Lakers10Bruce Peninsula Predators0
Mar 08
7:30P
Walkerton Capitals D6West Grey Warriors D1
Mar 10
7:00P
TCDMHA Rebels0Shallow Lake Lakers11
Jan 31-Mar 15
Pool B
TeamGPWLTPts
Kincardine Kinucks C871014
Saugeen Shores Storm C861113
Huron-Bruce Blizzard83417
Arthur Vipers82515
Central Perth Predators80711
DateVisitorHome
Feb 10
6:00P
Kincardine Kinucks C5Arthur Vipers2
Feb 11
12:30P
Central Perth Predators0Saugeen Shores Storm C5
Feb 12
2:15P
Central Perth Predators1Kincardine Kinucks C4
Feb 17
6:00P
Huron-Bruce Blizzard5Arthur Vipers4
Feb 18
12:30P
Arthur Vipers2Saugeen Shores Storm C2
Feb 19
6:00P
Huron-Bruce Blizzard2Saugeen Shores Storm C3
Feb 22
7:00P
Kincardine Kinucks C2Huron-Bruce Blizzard0
Feb 24
8:00P
Arthur Vipers6Central Perth Predators2
Feb 25
11:00A
Saugeen Shores Storm C5Central Perth Predators0
Feb 25
11:30A
Arthur Vipers1Kincardine Kinucks C9
Feb 26
12:00P
Saugeen Shores Storm C1Huron-Bruce Blizzard0
Mar 04
5:30P
Huron-Bruce Blizzard3Kincardine Kinucks C4
Mar 05
11:00A
Kincardine Kinucks C2Saugeen Shores Storm C3
Mar 05
4:30P
Central Perth Predators3Arthur Vipers6
Mar 08
7:00P
Arthur Vipers3Huron-Bruce Blizzard4
Mar 10
6:00P
Saugeen Shores Storm C2Arthur Vipers0
Mar 10
7:00P
Huron-Bruce Blizzard0Central Perth Predators0
Mar 11
1:00P
Central Perth Predators0Huron-Bruce Blizzard5
Mar 12
12:00P
Saugeen Shores Storm C0Kincardine Kinucks C5
Mar 13
7:30P
Kincardine Kinucks C3Central Perth Predators1
Jan 31-Apr 08
Final

first place teams from A and B- both teams to OMHA tournament -WINNER Shallow Lake

DateVisitorHome
Mar 19
1:30P
Kincardine Kinucks C1Shallow Lake Lakers3
Jan 31-Apr 08
Neilson Final (L)

second place teams from A and B - winner to OMHA tournament -Saugeen Shores C

DateVisitorHome
Mar 20
6:00P
Saugeen Shores Storm C3Walkerton Capitals D0
Game Data Last Updated: Feb 28, 3:14 AM, Next Update: Mar 09, 3:14 AM