U11, 2022-2023, MH-REP (Western Ontario Athletic Association)

PrintU11 Tier 2 Gregg Standings
Jump To:
Jan 31-Mar 19
Pool A
TeamGPWLTPts
Drayton Defenders981016
West Grey Warriors953011
Hanover Falcons954010
Mt. Forest Rams90702
DateVisitorHome
Feb 04
3:30P
Hanover Falcons3Mt. Forest Rams2
Feb 05
3:30P
West Grey Warriors0Drayton Defenders5
Feb 06
7:30P
Mt. Forest Rams1Hanover Falcons8
Feb 08
6:10P
Mt. Forest Rams0Drayton Defenders4
Feb 11
3:30P
West Grey Warriors3Hanover Falcons4
Feb 12
4:00P
West Grey Warriors7Mt. Forest Rams3
Feb 13
7:30P
Mt. Forest Rams2Hanover Falcons3
Feb 15
6:30P
Mt. Forest Rams3West Grey Warriors4
Feb 22
6:10P
Hanover Falcons1Drayton Defenders4
Feb 24
7:00P
Hanover Falcons4Drayton Defenders3
Feb 25
3:10P
West Grey Warriors4Hanover Falcons2
Feb 26
12:00P
Hanover Falcons2West Grey Warriors6
Feb 27
6:45P
Mt. Forest Rams1Drayton Defenders5
Mar 01
6:15P
Drayton Defenders5West Grey Warriors2
Mar 04
2:30P
West Grey Warriors6Mt. Forest Rams1
Mar 04
3:00P
Drayton Defenders7Hanover Falcons1
Mar 05
2:00P
Drayton Defenders3West Grey Warriors2
Mar 07
7:30P
Drayton Defenders1Mt. Forest Rams0
Jan 31-Mar 19
Pool B
TeamGPWLTPts
Minto Mad Dogs871014
Walkerton Capitals860014
Goderich Sailors853010
Listowel Cyclones82505
Mitchell Meteors C80602
DateVisitorHome
Feb 06
7:15P
Listowel Cyclones3Minto Mad Dogs7
Feb 10
6:40P
Goderich Sailors3Mitchell Meteors C1
Feb 11
12:00P
Mitchell Meteors C1Walkerton Capitals6
Feb 17
6:40P
Minto Mad Dogs9Mitchell Meteors C1
Feb 18
3:45P
Listowel Cyclones1Walkerton Capitals2
Feb 19
4:00P
Mitchell Meteors C3Listowel Cyclones4
Feb 19
6:00P
Walkerton Capitals6Goderich Sailors2
Feb 21
7:00P
Listowel Cyclones3Goderich Sailors4
Feb 24
6:40P
Listowel Cyclones3Mitchell Meteors C0
Feb 25
1:30P
Minto Mad Dogs2Walkerton Capitals1
Feb 26
4:00P
Minto Mad Dogs8Listowel Cyclones2
Feb 28
7:00P
Minto Mad Dogs5Goderich Sailors0
Mar 01
6:00P
Walkerton Capitals2Mitchell Meteors C1
Mar 04
2:15P
Goderich Sailors4Walkerton Capitals9
Mar 05
6:00P
Goderich Sailors3Listowel Cyclones1
Mar 06
7:15P
Mitchell Meteors C0Minto Mad Dogs4
Mar 07
7:00P
Mitchell Meteors C2Goderich Sailors3
Mar 08
6:00P
Goderich Sailors1Minto Mad Dogs0
Mar 08
6:15P
Walkerton Capitals5Listowel Cyclones0
Mar 13
7:15P
Walkerton Capitals3Minto Mad Dogs4
Jan 31-Mar 19
Pool C
TeamGPWLTPts
AEMHA Ice Dogs880016
Blyth-Brussels Crusaders93408
Wingham Ironmen83417
Mid-Huron Huskies C92516
DateVisitorHome
Feb 05
5:30P
Mid-Huron Huskies C2Wingham Ironmen3
Feb 09
6:30P
Blyth-Brussels Crusaders5Mid-Huron Huskies C6
Feb 12
6:00P
AEMHA Ice Dogs3Blyth-Brussels Crusaders2
Feb 18
11:30A
AEMHA Ice Dogs5Mid-Huron Huskies C3
Feb 19
6:15P
Wingham Ironmen0AEMHA Ice Dogs7
Feb 23
7:00P
AEMHA Ice Dogs3Mid-Huron Huskies C2
Feb 24
7:00P
Wingham Ironmen4Blyth-Brussels Crusaders5
Feb 25
11:00A
Blyth-Brussels Crusaders1AEMHA Ice Dogs8
Feb 25
11:30A
Wingham Ironmen1Mid-Huron Huskies C1
Feb 26
6:00P
Mid-Huron Huskies C4Blyth-Brussels Crusaders2
Feb 28
6:30P
AEMHA Ice Dogs9Wingham Ironmen0
Mar 02
6:00P
Blyth-Brussels Crusaders1AEMHA Ice Dogs9
Mar 02
7:00P
Wingham Ironmen3Mid-Huron Huskies C0
Mar 04
11:00A
Mid-Huron Huskies C0AEMHA Ice Dogs8
Mar 05
2:00P
Blyth-Brussels Crusaders3Wingham Ironmen2
Mar 09
6:30P
Blyth-Brussels Crusaders4Wingham Ironmen5
Mar 14
7:00P
Mid-Huron Huskies C4Blyth-Brussels Crusaders7
Jan 31-Apr 08
Final

first place teams from A, B, and C - all three teams to OMHA tournament. Single game against each team. WINNER Drayton

TeamGPWLTPts
Drayton Defenders21013
AEMHA Ice Dogs21102
Minto Mad Dogs20111
DateVisitorHome
Mar 20
7:15P
Drayton Defenders2Minto Mad Dogs2
Mar 22
6:10P
AEMHA Ice Dogs0Drayton Defenders3
Mar 25
11:00A
Minto Mad Dogs2AEMHA Ice Dogs4
Game Data Last Updated: Feb 28, 3:14 AM, Next Update: Mar 09, 3:14 AM