Group Calendar, Novice, 2014-2015, Minor Hockey - Rep (Western Ontario Athletic Association)

PrintGroup Calendar
<< PrevMarch, 2015
SunMonTueWedThuFriSat
Feb 22Feb 23Feb 24Feb 25Feb 26Feb 27Feb 28
12:00 PM
Minto Mad Dogs
@ Mt. Forest Rams
12:00 PM
Ripley Wolves
@ Zurich Thunder
Zurich [W-N-JA-2]
12:45 PM
BCH Ice Dogs
@ Saugeen Shores Storm
Southampton [W-N-TC-2]
2:30 PM
Bruce Peninsula Northstars
@ AEMHA Ice Dogs
Paisley Arena [W-N-HB-1]
3:00 PM
Goderich Sailors
@ Seaforth Stars
Seaforth Arena [W-N-MC-4]
3:00 PM
TCDMHA Rebels
@ Drayton Defenders
PMD Arena [W-N-JB-1]
3:00 PM
Wallace Sabres
@ Wingham Ironmen
Wingham [W-N-HC-2]
3:00 PM
Mitchell Meteors
@ Listowel Cyclones
Listowel Arena [W-NT-B-1]
4:45 PM
Arthur Vipers
@ Mitchell Meteors AE
6:30 PM
Hanover Falcons
@ South Bruce Rep
6:30 PM
Mt. Forest Rams
@ Minto Mad Dogs
Harriston CC [W-N-MA-1]
7:00 PM
Kincardine Kinucks
@ Walkerton Capitals
Walkerton [W-NT-A-4]
7:00 PM
Goderich Garb & Gear Sailors
@ BCH Ice Dogs AE
Hensall Arena [WLL-N-MW-01]
7:00 PM
Seaforth Stars
@ Goderich Sailors
Memorial [W-N-MC-3]
5:30 PM
Goderich Sailors
@ Seaforth Stars
Seaforth Arena [W-N-MC-6]
6:00 PM
Blyth-Brussels Crusaders
@ Hanover Falcons
Clifford [W-N-MB-3]
8:00 PM
BCH Ice Dogs
@ Saugeen Shores Storm
Port Elgin Plex [W-N-TC-4]
5:30 PM
South Bruce Rep
@ Blyth-Brussels Crusaders
Blyth [W-N-MB-2]
6:00 PM
BCH Ice Dogs AE
@ Goderich Garb & Gear Sailors
Goderich MRC [WLL-N-MW-11]
7:00 PM
Wingham Ironmen
@ Wallace Sabres
Wallace [W-N-HC-3]
7:00 PM
Saugeen Shores Storm
@ BCH Ice Dogs
Central Huron CC [W-N-TC-3]
9:00 AM
Elma-Logan Wildcats
@ BCH Ice Dogs AE
Hensall Arena [WLL-N-MW-04]
10:00 AM
Mitchell Meteors AE
@ Drayton Defenders
PMD Arena [W-N-JE-1]
10:00 AM
Shallow Lake Lakers
@ West Grey Warriors
Durham CC [W-NH-A-4]
10:30 AM
Hanover Falcons
@ Blyth-Brussels Crusaders
Blyth [W-N-MB-1]
1:00 PM
Saugeen Shores Storm
@ BCH Ice Dogs
Central Huron CC [W-N-TC-5]
2:00 PM
TCDMHA Rebels
@ Arthur Vipers
Arthur [W-N-JD-1]
2:00 PM
Ripley Wolves
@ Zurich Thunder
Zurich [W-N-JA-4]
2:30 PM
AEMHA Ice Dogs
@ Bruce Peninsula Northstars
Lions Head [W-N-HB-4]
3:30 PM
BCH Ice Dogs
@ Goderich Sailors
Goderich MRC [NR-M-19]
4:45 PM
BCH Ice Dogs AE
@ Mitchell Meteors 2
Mitchell Arena [WLL-N-MW-17]
01020304050607
1:15 PM
Blyth-Brussels Crusaders
@ South Bruce Rep
5:40 PM
Zurich Thunder
@ Mitchell Meteors AE
Mitchell Arena [W-N-JE-4]
7:00 PM
Kincardine Kinucks
@ Mitchell Meteors
Mitchell Arena [W-N-TE-3]
7:30 PM
Hanover Falcons
@ Seaforth Stars
Seaforth Arena [W-N-MF-2]
8:00 PM
Kincardine Kinucks
@ Saugeen Shores Storm
Port Elgin Plex [W-N-TE-5]
7:00 PM
West Grey Warriors
@ AEMHA Ice Dogs
Tara CC [W-N-HD-1]
7:00 PM
Minto Mad Dogs
@ South Bruce Rep
7:20 PM
Shallow Lake Lakers
@ Wallace Sabres
Wallace [W-N-HE-6]
10:00 AM
Zurich Thunder
@ Drayton Defenders
PMD Arena [W-N-JE-2]
10:30 AM
BCH Ice Dogs AE
@ Elma-Logan Wildcats
Elma-Logan Arena [WLL-N-MW-06]
10:30 AM
Arthur Vipers
@ TCDMHA Rebels
Keady Arena [W-N-JD-2]
11:15 AM
Seaforth Stars
@ Hanover Falcons
2:00 PM
South Bruce Rep
@ Minto Mad Dogs
Harriston CC [W-N-ME-1]
2:00 PM
Wingham Ironmen
@ AEMHA Ice Dogs
Chesley [W-N-HD-2]
3:00 PM
Walkerton Capitals
@ Listowel Cyclones
Listowel Arena [W-N-TD-4]
4:30 PM
Mt. Forest Rams
@ Goderich Sailors
Goderich MRC [W-N-MD-5]
5:45 PM
Wallace Sabres
@ Shallow Lake Lakers
5:45 PM
Saugeen Shores Storm
@ Mitchell Meteors
Mitchell Arena [W-N-TE-4]
08091011121314
11:30 AM
Mitchell Meteors
@ Saugeen Shores Storm
Port Elgin Plex [W-N-TE-6]
2:00 PM
Wallace Sabres
@ Bruce Peninsula Northstars
Wiarton Arena [W-N-HE-2]
2:30 PM
Blyth-Brussels Crusaders
@ Goderich Sailors
Memorial [W-N-MD-3]
3:00 PM
AEMHA Ice Dogs
@ Wingham Ironmen
Wingham [W-N-HD-5]
4:00 PM
Ripley Wolves
@ TCDMHA Rebels
Keady Arena [W-N-JD-3]
5:00 PM
Seaforth Stars
@ Hanover Falcons
6:30 PM
Minto Mad Dogs
@ South Bruce Rep
6:30 PM
AEMHA Ice Dogs
@ West Grey Warriors
Normanby Arena [W-N-HD-3]
7:00 PM
Mitchell Meteors 2
@ BCH Ice Dogs AE
Hensall Arena [WLL-N-MW-03]
7:00 PM
Listowel Cyclones
@ Walkerton Capitals
Walkerton [W-N-TD-6]
6:30 PM
BCH Ice Dogs
@ Listowel Cyclones
Listowel Arena [W-N-TD-3]
7:00 PM
Mitchell Meteors
@ Kincardine Kinucks
7:30 PM
Arthur Vipers
@ Ripley Wolves
Ripley [W-N-JD-4]
6:00 PM
Saugeen Shores Storm
@ Kincardine Kinucks
6:30 PM
Mitchell Meteors AE
@ Zurich Thunder
Zurich [W-N-JE-6]
6:45 PM
Blyth-Brussels Crusaders
@ Mt. Forest Rams
7:30 PM
BCH Ice Dogs
@ Walkerton Capitals
Walkerton [W-N-TD-5]
6:00 PM
Bruce Peninsula Northstars
@ Shallow Lake Lakers
7:00 PM
Wingham Ironmen
@ West Grey Warriors
Normanby Arena [W-N-HD-4]
7:00 PM
Minto Mad Dogs
@ Hanover Falcons
7:00 PM
Listowel Cyclones
@ BCH Ice Dogs
Central Huron CC [W-N-TD-1]
7:30 PM
TCDMHA Rebels
@ Ripley Wolves
Ripley [W-N-JD-5]
7:00 PM
Goderich Sailors
@ Blyth-Brussels Crusaders
Brussels [W-N-MD-1]
10:00 AM
BCH Ice Dogs AE
@ Milverton Drives
PERC [WLL-N-MW-13]
11:30 AM
Mitchell Meteors
@ Kincardine Kinucks
1:00 PM
Walkerton Capitals
@ BCH Ice Dogs
Central Huron CC [W-N-TD-2]
2:00 PM
Ripley Wolves
@ Arthur Vipers
Arthur [W-N-JD-6]
2:45 PM
Goderich Sailors
@ Mt. Forest Rams
2:45 PM
Drayton Defenders
@ Mitchell Meteors AE
Mitchell Arena [W-N-JE-3]
3:00 PM
Shallow Lake Lakers
@ Bruce Peninsula Northstars
Wiarton Arena [W-N-HE-1]
15161718192021
1:00 PM
Mt. Forest Rams
@ Blyth-Brussels Crusaders
Brussels [W-N-MD-2]
2:00 PM
Bruce Peninsula Northstars
@ Wallace Sabres
Wallace [W-N-HE-5]
3:00 PM
West Grey Warriors
@ Wingham Ironmen
Wingham [W-N-HD-6]
5:00 PM
Drayton Defenders
@ Zurich Thunder
Zurich [W-N-JE-5]
6:30 PM
Hanover Falcons
@ Minto Mad Dogs
Harriston CC [W-N-M-F2]
7:00 PM
Kincardine Kinucks
@ Mitchell Meteors
Mitchell Arena [W-N-T-F2]
6:45 PM
Minto Mad Dogs
@ Hanover Falcons
7:00 PM
Wallace Sabres
@ Shallow Lake Lakers
6:50 PM
Drayton Defenders
@ Mitchell Meteors AE
Mitchell Arena [W-N-J-F2]
7:15 PM
Shallow Lake Lakers
@ Wallace Sabres
Wallace [W-N-H-F2]
10:00 AM
AEMHA Ice Dogs
@ West Grey Warriors
Normanby Arena [W-N-H-CF2]
2:00 PM
Ripley Wolves
@ Arthur Vipers
Arthur [W-N-J-CF1]
5:00 PM
Mitchell Meteors
@ Kincardine Kinucks
5:45 PM
Wallace Sabres
@ Shallow Lake Lakers
22232425262728
5:00 PM
Goderich Sailors
@ Mt. Forest Rams
7:00 PM
BCH Ice Dogs
@ Walkerton Capitals
Walkerton [W-N-T-CF4]
7:30 PM
Arthur Vipers
@ Ripley Wolves
Ripley [W-N-J-CF6]
7:00 PM
Ripley Wolves
@ Arthur Vipers
Arthur [W-N-J-CF3]
6:30 PM
Goderich Sailors
@ Mt. Forest Rams
7:00 PM
Walkerton Capitals
@ BCH Ice Dogs
Central Huron CC [W-N-T-CF5]
6:30 PM
Mitchell Meteors AE
@ Drayton Defenders
PMD Arena [W-N-J-F1]
7:00 PM
West Grey Warriors
@ AEMHA Ice Dogs
Tara CC [W-N-H-CF1]
7:00 PM
Walkerton Capitals
@ BCH Ice Dogs
Central Huron CC [W-N-T-CF6]
7:00 PM
AEMHA Ice Dogs
@ West Grey Warriors
Durham CC [W-N-H-CF4]
11:00 AM
Mt. Forest Rams
@ Goderich Sailors
Goderich MRC [W-N-M-CF1]
3:00 PM
Drayton Defenders
@ Mitchell Meteors AE
Mitchell Arena [W-N-J-F4]
293031Apr 01Apr 02Apr 03Apr 04
Apr 05Apr 06Apr 07Apr 08Apr 09Apr 10Apr 11
Game Data Last Updated: Oct 24, 3:21 PM, Next Update: Nov 03, 3:21 PM
View Another Group
Printed from woaa.on.ca on Sunday, October 24, 2021 at 4:50 PM